Co do letadla pro batole?

Bedhann
5.9.08 16:46

Co do letadla pro batole?

Ahoj,

možná už to tu někde je, ale jsem líná hledat :oops: (není moc času).

Chtěla jsem se zeptat, zítra letíme s Fischerem na Mallorcu a mě by zajímalo, co všechno můžu mít na palubě u sebe - pití, jídlo apod pro prcka. Je jí 14 měsíců, letí jako infant, takže tam nebude mít jídlo. Musím to mít všechno v průhledných lahvích? Mám takový pocit, že se všim se stejně do tří kil nevlezu… :roll:

Díky Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

692
5.9.08 21:08

Ahoj Hanko,

my odlétáme 11.9. takže vím všechno pouze teoreticky. U Fischera mi řekli:
jídlo může být jakékoliv, ale veškeré tekutiny musí být pouze v lahvích max po 100 ml :cry:

My to budeme řešit tak, že Sunar i Sunárek budeme mít sebou v sypkém stavu a naředíme jej až v letadle. Jen malá bude mít něco ve své falšce (max těch 100 ml).

Přeji příjemný let a pokud máte už někdo zkušenosti, tak sem s nimi :wink: .

PS: tady jsem našla bezpečností pravidla pro EU: http://www.smartwings.net/…vidla-cz.pdf

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3467
5.9.08 22:51

Ahoj Hani!

My jsme týden po dovči a vůbec mi na cestě (tam ani nazpět) pití ani jídlo nekontrolovali. Myslím, že to je, jak na kterém letišti :?:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
6.9.08 20:31

ahojky včera jsme se vrátili z dovči měli jsme 2 flašky tekutin jen je musel malý ochutnat to bylo v Praze v Řecku jim to bylo jedno

• Nahlásit
  • Citovat
1762
7.9.08 14:06

Ahoj,
já měla jednou 0.5l a jednou 1.5l s vodou. Pokaždé jsem se musela napít a v pohodě.
Halka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama