Co do porodnice Bulovka?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2451
20.1.12 21:28

Co do porodnice Bulovka

Holky co zabalit do tašky do porodnice bulovka? Co dávají, co ne? Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5639
20.1.12 21:32

Ahoj,tak ja rodila pred 20 mesici na Bulovce a davaji uplne vse,krome podlozky pod mimi a vlhcenych ubrousku.jinak mas vse k dispozici na pokoji.Kazde rano dostanes pridelem plenky jednorazovky.A ctverecky,desinfekci,masticku atd…mas na pokoji na prebalovacim pultu.Obleceni (kosilka,dupacky) take dostanes,kdyz mimi blinkne,nebo jinak uspini odneses sestre a ona vymeni za ciste.Kus za kus.
Kdyztak se jeste zeptej,co chces vedet.:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5639
20.1.12 21:34

Jeste me napada,dostanes i balik vlozek,ale mne nevystacily.menila jsem snad kazdych 30 minut,ale byla jsem i vybavena svymi,takze v pohode.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
525
20.1.12 21:34

Ahoj ,nevím přesně jak ted ale když jsem rodila před třemi roky, tak jediné co dávali bylooblečení na prcka a 5plen denně když to nestačilo musela jsi mít svoje,takže jsem měla malý balení v záloze který mi teda donesl přítel,jinak nedavali nic,poporodní kalhotky jsem měla svoje,košily svojí,hygiena svoje :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2451
20.1.12 21:35
takže si s sebou nemusím brát ani košili a župan? Jak je to s těmi plínkami, to co mi dají mi vystačí na den, nebo mám mít s sebou raději i svoje?
sara1000 píše:
Ahoj,tak ja rodila pred 20 mesici na Bulovce a davaji uplne vse,krome podlozky pod mimi a vlhcenych ubrousku.jinak mas vse k dispozici na pokoji.Kazde rano dostanes pridelem plenky jednorazovky.A ctverecky,desinfekci,masticku atd…mas na pokoji na prebalovacim pultu.Obleceni (kosilka,dupacky) take dostanes,kdyz mimi blinkne,nebo jinak uspini odneses sestre a ona vymeni za ciste.Kus za kus.
Kdyztak se jeste zeptej,co chces vedet.:)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
525
20.1.12 21:35

na pultu jsme teda měli jen desinfekci jinak nic,ale snad se to za ty tři roky zlepšilo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2451
20.1.12 21:36

aha, takže ještě vložky s sebou, ok, píšu si…budu po víkendu chystat tašku, tak abych věděla co nakoupit :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2451
20.1.12 21:37

mám s sebou mít teda i něco na ten zadeček a podobně? Co na koupání miminka, hřebínek, osušku a pod. svoje, nebo taky dají?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lilišák
20.1.12 21:40

ja tam rodila v prosinci a jediny co dostanes je kosile. Vlozek a plen davaji fakt malo.

• Citovat
  • Nahlásit
5639
20.1.12 21:42

Kosili a zupan,to vse je nachodbe a kdykoliv si muzes vzit ciste.Nicmene kosile je priserna a neni kojici a zupan je takovy latkovy,ja mam rada frote.Takze jsem mela svoje.na koupani ti vse daji.Ja koupala jednou na sesterne,abych si to jakoze vyzkousela.Plenky mi vzdy vystacily,nemela jsem problem.DDostala jsem i takovou reklamni tasku plnou ruznych vzorecku,byla tam i ta masticka na prdku,ale na to nemuzes spolehat.Takze si urcite vem masticku na prdku,vlhcene ubrousky,asi bych vzala tu kosili a zupan,rucniky (2× tmavy a svetly) a hygienu.
Ja mela plnou hokejovou tasku a uplne zbytecne.I zavinku jsem si vzala a tu take samozrejme dostanes :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5639
20.1.12 21:43

Vlozky urco vem kdyz to tak ctu,tak mozna i par plinek.Ale,jak pisu,ja rodila pred 20mesici a plen bylo dost.I my vecer vzdy zbyvaly.Pebalovala jsem kazde 3 hodiny i v noci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2451
20.1.12 21:44

ok, děkuji za odpovědi :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lilišák
20.1.12 21:45

na koupani nic nepotrebujes a na zadek dostanes vzorky kremu od familly service (ta krabice kterou si nejspis dostala i jako tehule). Veci na mimi si vem svoje radsi, to obleceni neni nic moc.

• Citovat
  • Nahlásit
2451
20.1.12 21:46
žádnou krabici jsem nedostala :nevim: asi začli šetřit :lol:
Lilišák píše:
na koupani nic nepotrebujes a na zadek dostanes vzorky kremu od familly service (ta krabice kterou si nejspis dostala i jako tehule). Veci na mimi si vem svoje radsi, to obleceni neni nic moc.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2451
20.1.12 21:48

jo holky, jak jste řešily kojící podprsenky? Já se bojím kupovat už teď aby mi pak nebyla malá, když nevím jaká budou prsa, přese jen nejsou zrovna laciné…měly jste už do porodnice??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat