Reklama

Co jste četli od Junga? Prosím, doporučte!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Harmony
Nováček 10 příspěvků 10.12.08 19:17
Co jste četli od Junga? Prosím, doporučte!

Co jste četli od C. G. Junga? Prosím, doporučte! Chci si udělat hezký dárek k Vánocům!

Díky!!

Reklama

Reakce:

Harmony
Nováček 10 příspěvků 11.12.08 09:58

Nikdo nic :( ?!

zuzanasinova
Kelišová 5697 příspěvků 11.12.08 10:43

Harmony ty knihy od něj jsou hrozně těžko stravitelné. Pokud to někdo četl, tak na to nevzpomíná zrovna jako pohodovou beletrii. Četla jsem nějaké útržky v jednom svazku z výboru jeho díla (celkem jich je 7).
Zkus třeba Člověk a duše…

vrony
Závislačka 2923 příspěvků 11.12.08 12:17

Tavistocké přednášky…

suvik
Nadpozemská drbna 26427 příspěvků 11.12.08 12:52

Hmm, tak já to stejné, mám doma dva díly z cyklu Výbor z díla, ale četla jsem tak větší půlku prvního a to ještě kdysi dávno, když jsem na vejšce „hloubavě“ přemýšlela nad smyslem života :-). Dnes na to nemám čas a jsem zvědavá, jestli se k ní ještě někdy vrátím. Tak v důchodu? :-). Na druhou stranu musím uznat, že se to nečetlo zas až tak špatně, čekala jsem, že to bude horší.

Harmony
Nováček 10 příspěvků 11.12.08 15:07

Fakt se to čte tak hrozně? Mě nadchl tento pán: http://www.ceskatelevize.cz/…mekalem.html No a on mluví právě o Jungovi jako o největším psychologovi všech dob (aspoň jsem si jeho slova takto zafixovala), tak jsem si říkala, že ho půjdu objevit. Říkám si, že kdo někdy četl Nakonečného, tak přečte všecko, i Junga :D :D :D Dámy z oboru jistě pochopí :D .

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >