Co k jídlu - z lednice?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.07.19 20:44
Co k jídlu - z lednice?

Ahoj, děvčata. Jdu si k vám pro radu. Mam tedy takovou hloupou otázku, ale já už jsem zoufalá :D…Co máte doma v lednici? Když máte hlad, po čem v lednici sáhnete nebo to tam máte pořád, co kdyby přišel ten hlad?…Jogurtů jsme už přejezený a já stále nevím, co kupovat a trochu to jídlo obměnit. O jídlo se starám jen já…přítel se zase stará o jiné věci takže tohle je jen a jen na mě. Ale já prostě nevím, co. Prosím, poraďte :D já vím, že je to hloupý dotaz, ale já bych potřebovala nějakou inspiraci. Tak těm, které pomůžou děkuju :oops:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
lucenka
Hvězda diskuse 36708 příspěvků 07.07.19 20:49

Ovoce, zelenina, sýry, jogurty

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2282 příspěvků 07.07.19 20:50

Máme v mrazáku bagetky a v lednici máslo, salámy, sýry, žervé, okurky, rajčata. Taková běžná večeře. Pak kupuju na chuť párky, jogurty.

Mallorka
Závislačka 3189 příspěvků 07.07.19 20:50

Sýr, salám a zapect si tousty nebo listove testo a z něho si udělat něco na sladko. Mozzarellu s rajcaty. Tunak na pomazanku. Ovoce a zeleninu.

Uživatel je onlineAzeretereza
Závislačka 2880 příspěvků 07.07.19 20:54

S dovolením se prifarim, tohle tema mě taky zajima. Přítel mi furt říká, jak mám věčně prázdnou lednici, ale já prostě nevím, co do ní. Někdy tam mám takový ty sladký „jogurty“ k snídani, teď většinou meloun, ale jinak jsem na tom jako ty. Prostě nevím. Nemám tam skoro nic :mrgreen:

marra2
Ukecaná baba ;) 1994 příspěvků 07.07.19 20:58

Sýry, kvalitní šunku, zakysanou smetanu, bobulove ovoce, na chuť naložený hermelín, máme rádi olivy a sušené rajčata, taky španělské uzeniny. A chlap mi taky furt říká, že tam nic neni :roll: :lol:

Baruunečka
Kecalka 170 příspěvků 07.07.19 21:01

Snažím se, aby jsme doma měli stále ovoce a zeleninu, pečivo, jogurty. Maso. Ovesné vlocky. Tvaroh, cottage, jo a hodně vejce…A to pak kombinuju dokola. Různé pomazánky ze zeleniny a mléčných výrobků. Nebo vajíčkové pomazánky. Nebo jogurt, ovoce a ovesné vločky na snídani. Manžel chce každý den maso, tak to na všechny možný způsoby..Někdy pro sebe dělám tofu. No a taky sem tam ryby. Ty jíme docela málo, nemám je moc rada :)..A taky někdy parky nebo salámy, na chut :dance:

Payus
Ukecaná baba ;) 1257 příspěvků 07.07.19 21:05

V lednici se snazim mit vejce, mliko, syry platkovy i taveny, salamy, sunku, tunak nebo rybicky, maslo, sadlo, zelenina cerstva i ta nakladana, marmelada, jogurty u nas nefrci, ale treba pudink jo, kdyz si vzpomenu tak i parky, tocenak..drozdi protoze rada pecu kynuty slany…ale vis co nekdy tam taky jsou jen kysely okurky, maslo, hortice a kus salamu :) a shodou okolnosti cim min tam toho je tim vetsi mlsna nas honi :) proste klasika

Havlova
Zasloužilá kecalka 928 příspěvků 07.07.19 21:09

Sýry (tvrdé, smetanové, tvarohové, plísňové, mozzarella), bílé jogurty, tvaroh, vejce, máslo, občas šunka (alespoň 90% masa), pro muže občas špekáčky nebo klobásy, pro dceru tofu. Ovoce, zelenina. Ve skřini konzervy s tuňákem, med.

Kukacka123
Závislačka 3666 příspěvků 07.07.19 21:16

Jogurty bily i ovocny, zakysana smetana, slehacka, tvaroh, nejakej lipanek obcas, podmasli/zakys, platkove syry, obcas plisnove, mozarella, sunka („suchy“ salamy u nas moc nefrci), gervais, cottage, maslo, rybicky, obcas parky, hodne ovoce a zeleniny, olivy, mliko, birell (mivam chut ted v lete na pivo a kojim :mrgreen: ), nejaky rozdelany marmosky nebo kompoty od mamky/tchyne, vejce, kecup, horcice,…

Uživatel je onlineunuděná
Echt Kelišová 8066 příspěvků 07.07.19 21:16

Standartne mam v lednici velky bily jogurt, nejake detske jakozejogurty, sunku, syry jak platkove, tak mozzarelu nebo syrecky, nivu nebo svycarsky syr, hodne ruzne zeleniny, vejce, pomazankove maslo a klasicke maslo.Taky kysele okurky nebo zelny salat, nejake marmosky, mleko samozrejme.

Kdyz muj chlap rekne, ze tam nic neni, obvykle to znamena, ze ma chut na nejakou klobasku ci kvalitni syr ;) Kdyz mam hlad v dobe mimo obed a veceri, vetsinou si vezmu jablko nebo banan, pripadne kdyz je cas upatlam nejakou pomazanku.

Uživatel je onlineunuděná
Echt Kelišová 8066 příspěvků 07.07.19 21:19

Jo a taky kefiry, mlecne napoje a tvaroh to jsou taky fajn rychlovky na svacu

katintheBOx63
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 07.07.19 21:23

Náš základ tvoří plus mínus to co píšou holky. Navíc ale mám vždy v zásobě trvanlivé mléko, vejce, různé kaše - špaldovou kukuřiční, 6ti zrnnou,..atd., cornflakesy, vločky, pak sojové dezerty a alpro ochucené mléka. V kombinaci s tím základem se z toho vždy dá vyčarovat sladká nebo slaná večeře.

Markéta80
Hvězda diskuse 45156 příspěvků 07.07.19 21:25

My máme lednici skoro pořád plnou :lol:. ovocné jogurty, bílé jogurty, zakysaná smetana, vajíčky, lučiny, plátkové sýry, hermelíny, šunka, někdy i párky, hořčice, mléko, zeleniny je taky vždy dostatek, ted je tam často i meloun :lol:, máslo, sádlo, korbáčiky. Já tam mám i v plechovce tunáky. I když není vařeno člověk by se najedl, ale často je tam i vařené jídlo nebo naložené maso :lol:

korneli
Kecalka 184 příspěvků 07.07.19 21:27

V naší lednici jsou běžně sýry jak tavené tak plátkové, jogurty hlavně teda ovocné, máslo, mléko, vejce, tararka, majonéza, mozzarella, smetany ke šlehání i zakysané, párky vídeňské, nějaká ta šunka pár koleček, paprika, sem tam koupím hermelín nebo okurek. A věčně prý není si co vybrat :mrgreen: mimo lednici ve špízy jsou pak konzervy ryb a nějaká paštika a presnidavka plus ovoce jako jsou banány, jablka to nesmí chybět nikdy. L

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama