Co k obědu do práce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
tetma
Kelišová 5164 příspěvků 23.02.12 13:49

ty jo práci bez mikrovlnky si neumím představit :oops: pokuď nepracuješ někde venku tak bych trvala na mikrovlnce - jinak bych si dělala tousty,, saláty ,obležené mísy atd.

Kallkapa
Echt Kelišová 8566 příspěvků 23.02.12 13:56

A co si nechat do práce jídlo přivézt?

Jinak bych si dělala asi instatní kaše - ovesné, krupicové atd. takové ty co zaliješ horkou vodou - do toho můžeš naházet ořechy nebo nějaké ovoce. Studené se dají jíst saláty, rizota, pohankota, kuskusota, nudlota atd. Potom plněné tortily, chleby ve vajíčku, i řízek, karbenátky a pod s chlebem.. Když přijde na věc tak třeba i bramborák ale takové pojídaní studených pokrmů asi nebude příliš zdravé. Občas bych si zalila i tu sáčkovou polívku když už nic tak je teplá..

Edit : ten kuskus si můžeš připravit v práci i teplý - jen zaleješ horkou vodou, ochutíš kořením nahážeš do něj předpřipravenou zeleninu z domů a máš alespoň vlažné jídlo :mrgreen:

Paoloska
Echt Kelišová 8451 příspěvků 23.02.12 15:28
danyk píše:
Paolosko, to sázíš snad stromky v lese. Co palacinky?

Proč stromy v lese?

Paoloska
Echt Kelišová 8451 příspěvků 23.02.12 15:31
Altche píše:
Ať vám pořídí aspoň mikrovlnku, zaměstnavatel má povinnost zajistit zaměstnancům možnost stravování, pokud fakt nesázíš ty stromky, tak to přece musí nějak jít. Jíst jenom rohlíky, to si zničíš zdraví.

Když já jsem tu jen jedna. Myslíš, že i tak by mi mohl šéf tu mikrovlnku koupit?
On nějak pořád nechápe, že z toho „úžasného platu“ 12.000,– nemám na oběd v restauraci…

1aktak1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.12 15:44
Já třeba doma mám mikrovlnku navíc ale nemam ji tu v práci kam dát :-( takže se tu stravuji tak, že za chvíli budu mít pořádný problémy zdravotní… Jinak nemáš někoho známýho kdo by ti dal nejakou starou? Nebo si kup nejakou levnejsi a kdyztak si ji zase odvezes domu kdyby si treba koncila.
Paoloska píše:
Altche píše:
Ať vám pořídí aspoň mikrovlnku, zaměstnavatel má povinnost zajistit zaměstnancům možnost stravování, pokud fakt nesázíš ty stromky, tak to přece musí nějak jít. Jíst jenom rohlíky, to si zničíš zdraví.
Když já jsem tu jen jedna. Myslíš, že i tak by mi mohl šéf tu mikrovlnku koupit?
On nějak pořád nechápe, že z toho „úžasného platu“ 12.000,– nemám na oběd v restauraci…
danyk
Generální žvanilka 23641 příspěvků 23.02.12 15:49
Paoloska píše:
danyk píše:
Paolosko, to sázíš snad stromky v lese. Co palacinky?
Proč stromy v lese?

Napadlo mě, že tam nezapojíš nic do elektriky, takže tam nemá cenu mikrovlnka či rychlovarná konev. Nenapadlo mě, že někde na pracovišti, byť jsi tam sama, není takové vybavení. Taky jsem bývala na pracovišti jednu dobu sama a obojí tam bylo.
Nechtěla jsem Tvou práci nijak znevažovat. To se omlouvám, jestli to tak vyznělo.

Příspěvek upraven 01.07.15 v 08:56

Paoloska
Echt Kelišová 8451 příspěvků 23.02.12 20:23

Rychlovarnou konvici máme, ale ta mikrovlnka je i velikostí docela problém. Spíš mě překvapuje, jak tady skoro všechny řešíte ohřev jídla a já celkem jasně prosila o nějaký recepty na studená jídla…, proto jsem i diskusi zařadila do kategorie vaříme, pečeme…Ale i tak díky.

Paoloska
Echt Kelišová 8451 příspěvků 23.02.12 20:25
alisee píše:
ja jsem si delavala do prace napr. testovinove salaty - testoviny, olivy, sterilovana zelenina, tunak v olivovem oleji, popr. nejake bylinky - jen to vsechno smichas dohromady ;)

Díky, zkusim, přiznám se, že těstovinové saláty nedělám, teda zatím, teď jsi mě nalákala.

Paoloska
Echt Kelišová 8451 příspěvků 23.02.12 20:28
1miss1 píše:
Paoloska, mám naprosto totožný problém :-D už jsem přejezená rohlíků, salátů, salámů apod :-D

Tak to s tebou soucítím, je to na pytel :hug: :mavam:

Salorka
Závislačka 4411 příspěvků 05.08.19 13:27

Holky, potřebovala bych tipy na teplé obědy do práce. Nejlépe rychle hotové a klidně i bez masa.

vedma007
Kecalka 271 příspěvků 05.08.19 14:06

Včera jsem si dělala těstoviny s grilovanou zeleninou (lilek, cuketa, rajčata), bazalkovým pestem a parmazánem
Dále z těch bezmasých dělávám:
Falafel
Cizrnu na paprice
Hlívové karbanátky
Hlívový guláš
Zapečené palačinky
Zapékané cukety plněné žampiony
Quiche (třeba cibulový :srdce: )
Haloumi na milion způsobů (k těstovinám, grilované zelenině, nebo třeba rizotu)

Čočkové karbanátky

Špagety s boloňskou z červené čočky
Hustá bramboračka
Italská rizota na milion způsobů
Zapečené brambory
Zeleninové hranolky (třeba s grilovaným haloumi, hermelínem nebo tofu)
Těstovinové saláty
Domácí pizza
Různé krémové polévky (cuketová, dýňová, rajčatová…) do kterých si přidám třeba bulgur nebo quinou

petull77
Povídálka 28 příspěvků 05.08.19 14:55

Salaty s uzenym lososem, ja mam rada i tatarak z lososa, sushi, kuskus s feta syrem a zeleninou, testovinove salaty, pak avokadove salaty, k tomu varene vajicko, niva, slanina, rajce, rimsky salat, nebo ceasat salat - kure a salaty, krutony a parmezan, mnaaaaam, uz mam hlad

Salorka
Závislačka 4411 příspěvků 05.08.19 16:29

@petull77 Super, díky, ale psala jsem o teplé obědy :-) :lol:

Salorka
Závislačka 4411 příspěvků 05.08.19 16:29

@vedma007 Bezva, díky moc za tipy!

petull77
Povídálka 28 příspěvků 05.08.19 17:21
@Salorka píše:
@petull77 Super, díky, ale psala jsem o teplé obědy :-) :lol:

Jezis pardon :lol: ja si všimla jen tech prvních otázek a prvni stránky, kde se ptají na studene… tak priste 8)

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek
Reklama