Co k obědu malým dětem

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
9683
30.6.22 21:11

Co k obědu malým dětem

Ahoj holky, očekávám milou návštěvu :srdce: osmi malých dětí (2-7 let) s jejich tetou. Budou tu přes oběd a já jsem v koncích. Co uvařit, aby to alespoň pár z nich baštilo. Nedělám si iluze a je mi jasný, že nejlepší by byly nanuky :mrgreen:, ale chtěla bych jim alespoň nabidnout něco uvařeného. Jejich teta říká, ať to neřeším, ale budou tu určitě tak do dvou hodin..Děti uvidím poprvé a sama už mám dospělé. Děkuji za nápady a rady :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16158
30.6.22 21:13

Brambory a řízek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1602
30.6.22 21:14

Špagety nebo kuřecí řízek a kaši.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1000
30.6.22 21:16

Kuře, sladký knedlíky, špagety, hranolky, :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
30.6.22 21:17

Kaše a řízek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2235
30.6.22 21:19

Toasty jsou podle me jistota a je to rychlovka, plus to neni az takova prasarnay da se tam zamaskovat zelenina, vajco, nakrajet k tomu papriky, okurku :) Nebo palacinky, at na tebe radi vzpominaj :D Pro sedm prtat na navsteve bych to nehrotila a extra nevyvarovala :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2078

Omáčka a testoviny, nebo ten řízek s kasi, nebo neco zapeceneho (lasagne, šunkofleky). Případně bych řekla že by nepohrdli třeba palacinkami ale popravdě by se mi v tomhle vedru nechtělo moc stát půl dne u plotny a smažit…

Příspěvek upraven 30.06.22 v 21:22

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60106

Zjistila bych, která jídla jim chutnají.
Můj synovec a neteř nejvíc milují špagety v kostce :lol:. Tím je myšleno lassagne. Říkají jim tak. Pak pochopitelně i ty špagety boloňské. Chutná jim rajská polévka s těstovinou. Pečené kuře s rýží. Rajskou, sekanou, knedlík. Prostě takovou tu klasiku. Vývary. Palačinky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7668
30.6.22 21:25

Řízky :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7435
30.6.22 21:33

Buchticky s kremem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
273
30.6.22 21:33

Špagety a nebo u nás vždy vede kuře na paprice a těstoviny a vývar s písmenkama :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14755
30.6.22 21:37

Sladke jidla bych na obed nedavala - znam deti, ktere to nezasyti..Ja bych udelala minikureci rizecky s kasi a zeleninou..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2874
30.6.22 21:45

U nás se osvědčilo to, co děti můžou jíst za běhu, v rukách, bez talíře a příborů. Čím víc dětí, tím větší chaos, bordel a tak :D
Takže třeba malé řízečky, k tomu americké brambory, nebo už rovnou hranolky(na plechu v troubě.) Nebo opečená zelenina, palačinky - ale ty jsem mazala až přímo když děcka přišly a bylo mi řečeno, jak moc je mají rády sladké. Banánové lívance - to už je spíš taková svačina ale.
Jak už tu někdo psal: tousty jsou fajn. Dají se zkombinovat s čímkoliv, na sladko, na slano, se zeleninou s masem, opečené, zapečené :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25429
30.6.22 21:49

Já bych teda řízky nedělala, protože mi je děti ve věku 2-4 roky nejedly. :lol: Nejsou prostě na maso.Ale za to třeba svíčková.. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9683
30.6.22 21:53

Holky, vy jste skvělé :palec: Koukám, že vede řízek, tak udělám kuřecí nebo krutí malé řízečky, kaši a nakrájenou zeleninu a pak asi možná meloun :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat