co k pití po roce

1102
29.10.07 20:05

co k pití po roce

Ahoj maminky už mě dlouho hlodá otázka co dávat k pití po 1 roce. Do teď mi malý pije jen k granulované čaje od Hippu nebo od Čajánku. Je nám 16 měsíců a docela se to prodraží, jak je to s ovocnými pytlíkovými klasickými čaji. Děkuji :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

29.10.07 20:12

Nám malý před 1. rokem začal pít klasický ovocný čaj, nejdřív upíjel starší Karolínce a pak začal odmítat svůj granulovaný (značně zředěný). A pije samo i vodu.
Vaříme 1 pytlík na půl litru, kupujeme mix chutí (London, Teekane).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10813
29.10.07 20:35

mala pije vodu-prakticke ,zdrave,nenarocne :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
792
29.10.07 21:01

Nevíte, jestli po roce lze dávat nějaké ředěné džusíky? Nechci dávat žádné Jupíky atd - malá mi odmítá vodu a čaj vyjímečně dá - ale nesmí být bylinka… .-( nejradši má ředěné hipp štávy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6217
29.10.07 21:45

Ahoj,

taky dávám malému od malinka obyčejnou vodu a nemůžu si to vynachválit. Ale tuším, že Leros dělá kromě bylinkových taky ovocné pytlíkové čaje…

Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2073
29.10.07 21:55

Tak ja od zacatku take davam „jen“ vodu.
No ale Megafyt nebo Leros delaji detske ovocne caje - tak zkus kupovat ty - ja jsem je chutnala a nejsou spatne a ani ne moc drahe. Granulove caje jsou vetsinou dost drahe a navic je to samy cukr.
Verveve

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12968
30.10.07 08:37

Ahojky, malému střídám vodu a různé čajíky. Granulované mi nikdy něchtěl, takže klasické dětské pytlíkové - Leros, Megafyt (favoritem je jahodový :wink: ). U nás v lékárně mají velký výběr a ceny taky dobrý. Myslím, že vybereš :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7666
30.10.07 08:49

Taky dávám vodu a dětské čaje, teď už spíš ty čaje, aby měl teplé.
Nejdříve pil vodu, pak najednou nechtěl a musela jsem mu dávat hipp šťávy. Jakmile ale bylo víc teplo, tak jsem mu postupně šťávu ubírala a když měl žízeň, tak to vypil a postupně se naučil právě jen na vodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
468
30.10.07 10:51

tak u nas se pije voda stale, pres zimu to stridame s cajem - kupuju od Lerosu sackovy detsky - 20sacku za cca 37Kc, neni v nich cukr

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama