Co koupit pro roční dítě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zoroš
Nováček 8 příspěvků 12.02.19 16:31
Co koupit pro roční dítě

Chci se zeptat co byste koupili ročnímu dítěti? Jdu ke kamarádovi a chtěla bych mu něco přinést, za všechny kazsy nápad budu ráda

Reakce:
Heivka
Závislačka 3624 příspěvků 12.02.19 16:36

@Zoroš My vozíme kelímky s plastelínou play-doh - nelepí, nemastí a nezabírá zbytečné místo

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1875 příspěvků 19 inzerátů 12.02.19 16:37

Oblíbená hračka - zatloukadlo - otázkou je, jestli ho už nemají.

BaMaK
Závislačka 2968 příspěvků 34 inzerátů 12.02.19 16:44

Kostky všeho druhu, prstové barvičky, knížku se zvířátky, magnetky… Něco na jemnou motoriku, vkladacky, kuluckive labyrinty.....

lany2
Stálice 81 příspěvků 12.02.19 16:59

Hracky do vany, hracky na pisek (lopatka, kyblik,…), kelimky ze kterych jde stavet komin, Lego duplo,… Volila bych obycejny jednoduchy hracky. Jeden rok je jeste malo, to si vetsinou deti nejlip vyhrajou s tema nejobycejnejsima vecma. ;)

Sashie
Ukecaná baba ;) 2054 příspěvků 1 inzerát 12.02.19 17:30

Já jsem nejvíc vděčná, když mu přivezou něco k jídlu. Když každá návštěva přiveze hračku, tak je to na hlavu. Vzala bych ovocné přesnídávky, křupky. Nebo přímo i ovoce.

mi.anetka
Kecalka 390 příspěvků 1 inzerát 12.02.19 17:58

Jestli aspoň trochu víš, co má a co ne, tak třeba jezdíka nebo od playgo kolotoč s kuličkama.

Zoroš
Nováček 8 příspěvků 14.02.19 12:27

Díky, za tipy, nakonec jsem prckovi koupila sušenky, a měl radost :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce redaktora Expresu předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >