Absolutně nevím, co pro kamarádku

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.19 10:36
Absolutně nevím co pro kamaradku

Ahoj, prosim Vas o radu. Za měsíc jdu na oslavu 18tých narozenin a vůbec nic mě nenapadá co pro kamaradku. Nápady nějak došly. Chtěla bych něco originálního. Prstýnek, náramky atd.. nenosí????????‍♀️ Potřebuji poradit. Děkuju

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kaileee
Zasloužilá kecalka 816 příspěvků 10.02.19 10:39

a rozpočet?

Diana69
Kecalka 328 příspěvků 10.02.19 10:39

Já bych dala originální dárek.. jak dlouho jste kamarádky? Já bych udělala koláž fotek..jestli se znáte už od školky tak hledej vaše fotky už od mala do ted :) nějaké hezké věnování a máš to :)
Popřípadě ty nevíš co má ráda? Knihy,atd?

terien
Echt Kelišová 9488 příspěvků 10.02.19 10:39

Tak asi nejvíc záleží na tom, co kámošku baví, jakého je ražení, jaké má zájmy, možnosti,… Jaké ty máš možnosti, finanční limity,…

Lalelale
Závislačka 3457 příspěvků 10.02.19 10:53

V tom věku jsme si třeba s holkama daly tričko, kabelku… Ale hodně dobře jsme znaly svůj vkus. Kamarádka pak měla ráda dárky jako pěkný diář, kniha… Někomu udělá radost pěkná svíčka…

Elephantka
Ukecaná baba ;) 1132 příspěvků 10.02.19 11:02

Treba rada vari… Co prkenko se jmenem?

venulka1
Kecalka 382 příspěvků 10.02.19 11:02

Koukni na slevomat atd nebo na zážitky je toho mraky…Já teď zvazuju švagrové jízdu tankem po poli :mrgreen: :mrgreen:

Dendaska
Stálice 66 příspěvků 10.02.19 11:13

Já nejraději dávám zážitky. Záleží jaký máš rozpočet a odkud kamarádka je, jaké tam jsou možnosti.

terien
Echt Kelišová 9488 příspěvků 10.02.19 11:15
@Elephantka píše:
Treba rada vari… Co prkenko se jmenem?

8o 8o k 18 nám??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ještě skleničku ve zlatě s 18 at to má komplet :mrgreen:

Anna766
Hvězda diskuse 74167 příspěvků 10.02.19 11:27

Knížku,triko,do pokoje třeba vonnou svíčku nebo aromalampičku,kva­litni vínko když už bude zletilá že :D pěkně balení bonbónů(Rafaelo, Merci, Modré z nebe).

Prof. Farnsworth
Kelišová 6050 příspěvků 10.02.19 11:27
@terien píše:
8o 8o k 18 nám??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ještě skleničku ve zlatě s 18 at to má komplet :mrgreen:

Bačkory? :mrgreen:

Prof. Farnsworth
Kelišová 6050 příspěvků 10.02.19 11:28
@venulka1 píše:
Koukni na slevomat atd nebo na zážitky je toho mraky…Já teď zvazuju švagrové jízdu tankem po poli :mrgreen: :mrgreen:

Já zvažuju jízdu tankem po švagrové, ale to je spíš dárek pro mne :mrgreen:

Anna766
Hvězda diskuse 74167 příspěvků 10.02.19 11:29
@Prof. Farnsworth píše:
Já zvažuju jízdu tankem po švagrové, ale to je spíš dárek pro mne :mrgreen:
:mrgreen: nebo tandemový seskok padákem jestli ti švegruše pije krev a chceš se jí zbavit.
venulka1
Kecalka 382 příspěvků 10.02.19 11:30

@Prof. Farnsworth no puvodne jsem chtěla nějaký skok nebo něco ale bojím se že mi to vrátí proto takhle varianta :D ne kazda holka musi jen vymetat obchoďáky…A i tak je v tom právě ten for protože tohle rozhodne cekat nebude knížku kosmetiku poukaz na večeři nebo tak Ale jízdu tankem fakt ne :D

venulka1
Kecalka 382 příspěvků 10.02.19 11:31

@Anna766 to spíš tu kouly jak te do ní zavřou a pustí z kopce :lol: :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Udělejte pápá! Tito čeští lehkoživkové zmizeli nebo mizí z YouTube a jsme za to rádi

Přičichli ke slávě a lehce vydělaným penězům. A teď pomalu, ale jistě mizí ze... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >