Nechce se mi po nemocenské zpět do práce

Anonymní
6.1.20 17:08

Co mám dělat, jsem bezradna

Ahoj, byla jsem 2 mesice na nemocenské, a zitra mam jit do prace… Ale kdyz si vzpomenu jaky tam je kolektiv a vedouci, mam z toho depky… Vsi hni falesn,.. Jen pomlouvaji a ja si pripadam jak cerna ovce..
Vůbec c se mi tam nechce…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2026
6.1.20 17:10

Tak si najdi jinou práci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.1.20 17:10

Co na to rict, změn práci… Nebo zatni zuby

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.1.20 17:12

Najdi si něco jiného. Co jiného chceš dělat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.1.20 17:16

Hele, já teď měla volno 2 týdny a taky mám z toho depku :lol:. Taky se mi nechce. Ale utěšuji se tím, že půjdu tři dny do práce a pak mám zase další 4 dny volno. Práce mi sice nijak zvlášť nevadí, ale taky bych si uměla představit čas strávenej jinak, to zas jo :mrgreen:. Říkám si, že na pár dnů půjdu, vydělám si, od toho práce nakonec je, a pak prostě budu trávit čas podle svých představ ;)

• Nahlásit
  • Citovat
22120
6.1.20 17:29

Ted jsi byla doma, hledala sis novou praci? Ale je normalni, ze po delsi dobe se blbe vraci.No,pokud se tam ale opravdu trapis, tak to za to nestoji. Drzim palce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.1.20 17:30

Jo to já bych taky rada, hledam si jinou práci… Jen nevim teda jestli dat vypoved… Kdyz jsem nesla do prace listky na penizr tak mi vsichni rikali jak me chce vedouci vyhodit, ze ji stvu, a kdyz jsem za ni ted byla ze ukoncuju neschopenku, tak byla jak milijus, ze je rada atd… Jsem z toho uplne na prasky…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.1.20 17:33

@wildcherry ano hledala jsem si jin9u 0raci, ale neni to zrovna lehke. Kdyz jsem psala si treba s dotycnymi kam jsem posilala zivotopis, tak rikala jak se hodim na praci atd. Pak jsem prisla osobne a videli, ze jsem tmavy tyo, tak se na ferovku zeptali jestli jsem cikanka, tak jsem rekla, ze na pul a oni, ze se ozvou a treba za hodku napsali, ze je místo obsazene. Pritom ale nebylo. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
1225
6.1.20 17:37
@Anonymní píše:
@wildcherry ano hledala jsem si jin9u 0raci, ale neni to zrovna lehke. Kdyz jsem psala si treba s dotycnymi kam jsem posilala zivotopis, tak rikala jak se hodim na praci atd. Pak jsem prisla osobne a videli, ze jsem tmavy tyo, tak se na ferovku zeptali jestli jsem cikanka, tak jsem rekla, ze na pul a oni, ze se ozvou a treba za hodku napsali, ze je místo obsazene. Pritom ale nebylo. :roll:

Tak to by mě zajímalo, co to bylo za pochybnou práci, žádnej rozumnej zaměstnavatel by tohle vůbec nevyslovil, už jen z toho důvodu, že postoupit to někdo soudu, tak by z toho měl pěknej průšvih.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22120
6.1.20 18:40
@Anonymní píše:
@wildcherry ano hledala jsem si jin9u 0raci, ale neni to zrovna lehke. Kdyz jsem psala si treba s dotycnymi kam jsem posilala zivotopis, tak rikala jak se hodim na praci atd. Pak jsem prisla osobne a videli, ze jsem tmavy tyo, tak se na ferovku zeptali jestli jsem cikanka, tak jsem rekla, ze na pul a oni, ze se ozvou a treba za hodku napsali, ze je místo obsazene. Pritom ale nebylo. :roll:

Jezis, to me uprimne mrzi :roll:.Chce to ale nevzdavat. Hodne dela i prezentace, obleceni atd. Proste si to vylozene nepripoustet, obzvlast, pokud chces pracovat a to chces a zijete uplne normalne.Je to boj.Ale drzim moc palce, opravdu. Nenech se odradit! Ale pokid je ti v nynejsi praci spatne, soatny kolektiv, nestoji to za to trapeni. Nevis, proc tam taková atmosfera vznika?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22120
6.1.20 18:45
@yocheved píše:
Tak to by mě zajímalo, co to bylo za pochybnou práci, žádnej rozumnej zaměstnavatel by tohle vůbec nevyslovil, už jen z toho důvodu, že postoupit to někdo soudu, tak by z toho měl pěknej průšvih.

Ale on se zeptal stejne nevhodne, jako se jinde ptaji na deti a moznost hlidani. Vhodne to neni, trestne taky ne, obzvlast pokud to neni jak dokazat.Do oci ji nikdo nerekl, proc ji nevzali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14667
6.1.20 18:50
@Anonymní píše:

hele, uprimnost je pekna vec, ale ne vzdy to je pro tebe prospesne.

Priste, az se te to zeptaji, zacni neco rikat o sicilskych predcich z babicciny strany.

Jinak manzeluv tatinek je tak tmavy, ze vypada jako oslehany cikan. Tmavy belosi existuji i v nasich koncinach, neznamena to nutne cikansky puvod. A slusni lide romskeho puvodu to proste maji u nas tezke, co si budeme povidat. I kdyz to jsou slusni lide, co chteji odvadet poctivou praci, proste nedostanou ani tu sanci ukazat, ze nejsou jako jejich neprizpusobivy soukmenovnici. Je to nefer, ale je to tak.

Nevim jak to mas, jestli se chces k svym romskym korenum hlasit, ci ne. Pokud to ale nechces troubit do sveta, tak bych to na tvem miste proste nepriznala a snazila se co nejvice upravit, abych pusobila seriozne. Hodne to je i o vystupovani.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
233
6.1.20 18:52

Tak jsi měla dát výpověď před nemocenskou, 2 měsíční výpovědní lhůta by ti teď utekla a mohla jsi jít do jiné práce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.1.20 19:46

@warita jezis urcite se k nim nechci hlasit. Ja sama je moc nemusim, a vubec se nepohybuji kolem techto lidi! :D no ale vitr jak, ja jsem hodne uprimny clovek a neumím lhat. Takze jsem proste rekla tak jak to je.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.1.20 19:47

@FraDeu mela jsem vážný zdravotní problemy, ja ani nevedela, ze marodit pujdu. :dance:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama