Co mě pomůže spát?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vuninka
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 19.10.14 20:47
Co mě pomůže spát?

Ahoj holky, už týden nemůžu spát, naspím denně asi hodinu…nejsem ale vůbec unavená jen se my jeden den motala dost hlava jak nikdy, ale ráda bych si pospala už se nudím poklizeno navařeno vyžehleno…vše mám udělaný a už mě to štve. Mažel spí, syn spí a já čumím 8o
Nevíte o něčem, co mě pomůže spát?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
mlsalkaM
Kelišová 6079 příspěvků 19.10.14 20:50

Dlouhá procházka, teplé mléko s medem, vana…

FikuLenka
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 19.10.14 20:50

Asi erupce na slunci, já nespím už 14 dní :( A to jsem vždy lehla a spala.

Vuninka
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 19.10.14 20:58
@FikuLenka píše:
Asi erupce na slunci, já nespím už 14 dní :( A to jsem vždy lehla a spala.

NO, tak to jsme dvě já jsem jindy tuhá už v 21:00 :roll:

Meliskaa
Echt Kelišová 7858 příspěvků 19.10.14 21:00
@FikuLenka píše:
Asi erupce na slunci, já nespím už 14 dní :( A to jsem vždy lehla a spala.

Já jsem na tom stejně. Vůbec nemůžu spát a jsem celé týdny už unavená :( ale ne a ne usnout a pak v práci přes den umírám… taky bych potřebovala nějaký recept :)

FikuLenka
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 19.10.14 21:04

Stárneme, to bude ono :)

Já si dát mléko s medem, tak spím s hlavou ve WC, tak teď mě to bude strašit celou noc :) Ale ostatním může pomoct, já chodím kolem mlíka obloukem..

jenny.fields
Nadpozemská drbna 26110 příspěvků 19.10.14 21:08

@Vuninka @FikuLenka @Meliskaa Pokud mohu poradit, tak si kupte Noční krizovou esenci Night rescue remedy od Nelson. Pomáhá nejlépe, pokud nespíte, protože mozek pracuje a nemůže se zklidnit.
Než budete objednávat na internetu (poštovné bývá nesmyslně napálené), tak zkuste lékárny v okolí, zdravé výživy a podobně.

Vuninka
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 19.10.14 21:16
@jenny.fields píše:
@Vuninka @FikuLenka @Meliskaa Pokud mohu poradit, tak si kupte Noční krizovou esenci Night rescue remedy od Nelson. Pomáhá nejlépe, pokud nespíte, protože mozek pracuje a nemůže se zklidnit.
Než budete objednávat na internetu (poštovné bývá nesmyslně napálené), tak zkuste lékárny v okolí, zdravé výživy a podobně.

Děkuji, zítra to jdu sehnat, doufám že my prodají celou krabici :mrgreen: :hug: :kytka:

Anix
Závislačka 3749 příspěvků 19.10.14 21:18

@Vuninka
Celé odpoledne řezat dřevo :mrgreen:
Fyzicky náročná práce mě vždy srazí do postele velice brzo :lol: a ani nevim o světě :mrgreen:

Vuninka
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 19.10.14 21:21
@Anix píše:
@Vuninka
Celé odpoledne řezat dřevo :mrgreen:
Fyzicky náročná práce mě vždy srazí do postele velice brzo :lol: a ani nevim o světě :mrgreen:

tyyy jo tak dnes jsme celej den stehovali byt tahala jsem tezky veci lilo ze me jak… vecer jsem si dala s malym jeste prochazku a já bych si sla nejradeji obehnout mesto :D…ale nemuzu s malim musi byt nekdo doma :mrgreen:

jenny.fields
Nadpozemská drbna 26110 příspěvků 19.10.14 21:22
@Vuninka píše:
Děkuji, zítra to jdu sehnat, doufám že my prodají celou krabici :mrgreen: :hug: :kytka:

20 ml lahvička stačí:)
Já mám radši sprej, ale mají i kapky.
10 ml se finančně nevyplatí.

Vuninka
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 19.10.14 21:23
@jenny.fields píše:
20 ml lahvička stačí:)
Já mám radši sprej, ale mají i kapky.
10 ml se finančně nevyplatí.

a zabírá to hned?

Jura007
Neúnavná pisatelka 18313 příspěvků 19.10.14 21:26

A co si uvařit čaj z meduňky?

Vuninka
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 19.10.14 21:28
@Jura007 píše:
A co si uvařit čaj z meduňky?

To jsem zkoušela a nic, nebo mysliš že by to mohlo byt účinější y čerstvé medunky? mamka pestuje,,,

Jura007
Neúnavná pisatelka 18313 příspěvků 19.10.14 21:31

@Vuninka No čerstvá je samozřejmě účinnější… On taky ne každý ví, že při sušení nesmí teplota překročit 35°C. Jestli to suší někde na kotli, tak potěš…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Tady je Mišíkovo! Zpěvákova Denisa ráda ukazuje sexy postavy i dokonalý zadek

Sotva se herec a zpěvák Adam Mišík rozešel s vnadnou přítelkyní Dianou, už si... číst dále >

Matka utýraného chlapečka Simona je opět těhotná. Informaci potvrdila tyranova sestra

V sobotu to byl přesně měsíc od chvíle, co byl v Lounech utýrán ani ne... číst dále >