Cukání ve svalech

1793
18.10.14 21:03

cukani ve svalech

Dobry vecer, trapi me cukani svalu a posledni dobou denne.Uz je mi to neprijemne. Cuka mi napriklad v ruce, kdy to bylo viditelne i pres tlustou mikinu jak mi skace sval. Ale nejprotivnejsi je to v oblyceji kolem oka a nosu. Nekdy i kolem rtu. Nevite nekdo, cim by to mohlo byt? Treba od patere? Nebo spis nejaky neurologicky problem? :nevim: napadlo me zkusit sumive tablety magnesium, ale ma to na mne projimave ucinky :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Run
20731
18.10.14 21:06

Pro začátek zkus doplnit ty minerály, hlavně horčík. Zas tak strašně projímavý není. Já hodně běhám a občas to mívám po běhu, což je přirozené. Když si vzpomenu, beru tablety, a nikdy jsem se nepo… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36945
18.10.14 21:09

@alexxa jo nekomu to magnesko dela, chce to vetsi redeni a popijet prubezne cely den. Ale cukani ve svalech by rozhodne melo byt shlednuto neurologem a EMG by se taky dost hodilo udelat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
j-p
11771
18.10.14 21:10

@alexxa jsou i tablety horcik, ktery neprojima, jim tri prasky denne a na zachod jdu tezko. magnesium lactaci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8937
18.10.14 21:13

Magnézko se nesmí na lačno, to je pak fakt rychlovka, když to budeš popíjet u jídla, tak by to mělo být pomalejší a zároveň by Ti to snad mohlo pomoct. Pokud by nezabrala magnéziová kůra, zašla bych k lékaři :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1793
18.10.14 21:19

Tak tedy zkusim znova to magnesium a kdyz nepomuze zajdu k lekari. Dekuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18990
18.10.14 21:20

@Pudloslava taky to mam. Nekdy vůbec, nekdy dost. Neurolog nic neshledal.Byla jsem i na MR hlavy. Z ceho by to mohlo byt?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20957
18.10.14 21:22

@alexxa tohle cukání je strašně nepříjemný zkus ten hořčík já tohle mám od operace štítné žlázy a fakt mě to štve když držím skleničku a začnou mi cukat prsty tak nevím jestli jí neupustím :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1793
18.10.14 21:29

@ka2ka jj prsty mi cukaji taky je to hrozny :-/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20957
18.10.14 21:36

@alexxa díky tomu cukání jsem objevila svaly na různých zajímavých místech :mrgreen: zkus pít magnezii a můžeš i dvě tablety hořčíku denně víc neporadím, mě tedy pomohla ještě kapačka v nemocnici :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18990
18.10.14 21:36

Me cuka hlavne v pazi, nekdy dva dny v kuse, jindy o tom mesic nevim. A je to videt :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20957
18.10.14 21:39

@Eemii mě včera celý den cukal sval na zadku :roll: jen za tu dobu než jsem tohle napsala tak mi zacukali svaly na obou nohách kdyby jste někdo přišel na to jak se toho zbavit budu fakt ráda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17531
18.10.14 21:47

@alexxa Jednoznačně to vidím na nedostatek hořčíku. Křeče ve svalech a cukání v částech těla, zejména v oku, je pro deficit typické.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7978
18.10.14 21:48

Magnesium + vitamín B, ten je na obnovu nervové soustavy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18990
18.10.14 21:50

No ja k tomu mam ještě takovy divny veci :mrgreen: :roll:,blbe se to popisuje, sem tam mi na ruznych mistech na tele projede takova pidi bolest, nevim jak to nazvat.Ve tvari, v noze, v ruce, hlave, vsude mozne.Trva to vetsinou vteřinu az tri, ctyri..Zaclo to před dvěma lety, byla jsem párkrát u neurologa, i na MR hlavy. A nic nezjisteno. Nekdy mam pokoj a téměř to nevnimam, nekdy je to vic intenzivni. :nevim:

@ka2ka je to neprijemny no.Ty jo, ty teda cukas fest :D Taky bych rada vedela, co s tim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat