Co mi je - nechutenství?

90
17.6.11 23:41

Co mi je?

Ahoj nevím jestli to není prkotina tak než půjdu k mudře poradím se s vámi,doufám že to nevadí.
Můj problém spočívá v tom že 7dní trpím nechutenstvím.
Tak že se ráno vzbudím a nemám ani na jídlo pomyšlení,vůbec nemám hlad,ani chut,donutím se k housce ale sním jí jen z donucení,ale 4dny sem nejedla nic,k obědu si nandám sním čtvrtku,odpoledne nic,večer přídu s dětmi z venku,vykoupu je,uložím a ani si na jídlo nevspomenu až když si kolem 9hodiny sednu a vidím manžela že jí tak si do něčeho jen kousnu ale nemám hlad a ani chut,nemám chut na nic ,vůbec na nic,né že bych nepotřebovala zhubnout to jo to určitě ale takhle zas né,a mám pořád žížen,tak piju jen vodu obyčejnou ,a to sem pila štávu,né že by to nebylo zdravé ale to nechutenství mě trápí,nechci zase být nějaký ,hypochondr a běžet s každou prkotiou k mudře ,tak jen jestli se tu mezi vámi nenajde někdo kdo má s tím skušenosti a jak se uzdravil?Děkuji všem za reakce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3544
17.6.11 23:53

neco podobneho jsem mela pred rokem a kousek.......trvalo to asi 3mesice......ze zacatku jsem to neresila, rikala jsem si nervy, nebo se proste moje telo jenom potrebuje vic procistit.......ale potom jsem docela i skarede zhubla a tak jsem si na sebe musela davat pozor, jako vylozene si uvedomit kolik jsem toho za den snedla a jestli vubec neco.....postupne jsem se zase normalne rozjedla a nechutenstvi preslo, nijak jsem to neresila s doktorama
je fakt, ze ja teda od prirody nejsem nejaky vasnivy gurman, jidlo beru spise jako nutnost obecne, ale i tak pocituju pocit hladu a tehdy pred tim rokem hlad jakoby vubec nebyl.........

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
134
17.6.11 23:58

No, já bych se radši s doktorem poradila, když je to tak z ničeho nic..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6555
17.6.11 23:58

Nemáš nějaké nervy? Mě se tohle jednou stalo, 2 týdny jsem do sebe nedostala ani rohlík, úplně se mi zvedal žaludek, jakmile jsem si dala jídlo do pusy…Nakonec jsem dávila i vodu…Měla jsem tenkrát fakt velké nervy…Pak jsem dostala doporučení na nějaké přírodní prášky na „hlavu“ a druhý den už jsem se nacpala :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
90
17.6.11 23:59

Ahoj přesně nemám hlad,chut,na nic,musím aspon trošku něco,já doufám že se to spraví,ani mi neni špatně z hladu,to sem mívala a ted nic,prostě jako by opravdu tělo chtělo se vyčistit.Děkuji za odpověd,moc. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
90
18.6.11 00:02

Asi jo ,nervy určitě mám,je toho ted trochu na mě moc,starosti a starosti.Co ale s tím? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
90
18.6.11 00:03
xangel87 píše:
Nemáš nějaké nervy? Mě se tohle jednou stalo, 2 týdny jsem do sebe nedostala ani rohlík, úplně se mi zvedal žaludek, jakmile jsem si dala jídlo do pusy…Nakonec jsem dávila i vodu…Měla jsem tenkrát fakt velké nervy…Pak jsem dostala doporučení na nějaké přírodní prášky na „hlavu“ a druhý den už jsem se nacpala :lol:

Prosím tě a ty prášky jsou na předpis nebo volně prodejný,a víš název?děkuji ti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6555
18.6.11 00:09
patrika4 píše:
xangel87 píše:
Nemáš nějaké nervy? Mě se tohle jednou stalo, 2 týdny jsem do sebe nedostala ani rohlík, úplně se mi zvedal žaludek, jakmile jsem si dala jídlo do pusy…Nakonec jsem dávila i vodu…Měla jsem tenkrát fakt velké nervy…Pak jsem dostala doporučení na nějaké přírodní prášky na „hlavu“ a druhý den už jsem se nacpala :lol:
Prosím tě a ty prášky jsou na předpis nebo volně prodejný,a víš název?děkuji ti.

Jsou volně prodejný a jsou to tyto http://www.lekarna.cz/…-20-tobolky/ .Doporučuju se před tím ale zkusit najíst, já si je vzala po té 14-ti denní hladovce a seklo to se mnou v metru :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17411
18.6.11 00:21

ahoj,

na Persen bacha po hladu- ja po nem byla total utlumena, ale pravda, byla jsem v klidu jak nikdy :mrgreen:

kdyz se mi deje to, co tobe (a ze v posledni dobe docela dost), funguje na me i toto : http://www.lekarna.cz/…00ml-roztok/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26100
18.6.11 00:21

nemůžeš být těhotná? já to takhle měla při prvním těhu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3622
18.6.11 00:28

ja jsem to mela pred par lety..to jsem byla jeste na stredni skole…tyden mi bylo rano docela spatne a nemela jsem vubec hlad..nemohla sjem do sebe nic dostat..ne ze bych nemela jenom hlad ale kazdy sousto dat do pusy pro me bylo utrpeni..proste to neslo..nevim proc..a docela jsi u zhubla a pak jsme jeli s rodici navstivit kamosku do lecebny..ona mela anorexii a asi tim ze jsem si udelali rovnou i vylet tak tam uz jsem se najedla obeda normalne a od ty doby jsem zase jedla..nebylo to vubeec tim ze bych chtela hubnou a kdyz jsem videla kamosku tak si rekla ze zacnu jist ..to ne ..ale rposte sjem se odreagovala asi a na nechutenstvi zapomnela:)) takze si treba udelejte s rodinou nejakej vylet a zkuse se odraagovat a vypnout nachvilku

a nebo si kup v lekarne Nutridrink a ten dodava energi a chut k jidlu..

Příspěvek upraven 18.06.11 v 00:49

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9859
18.6.11 00:42

Mě to takhle trvalo před pár lety 4 měsíce…ale já do toho pila (alkohol). Na jídlo jsem si ani nevzpoměla, a když jsem si vzpoměla, půl rohlíku jsem do sebe tlačila hodinu… ani vlastní matka mě nepoznala. Vypadala mi půlka vlasů a vůbec jsem byla jen chodící duch.

Nervy. Já to měla po těžkym rozchodu. Navenek jsem se netrápila, vlasně jsem to v sobě potlačovala, ale po těch 4 měsících jsem si uvědomila, že jsem uvnitř úplně na maděru.

Byla mi diagnostikována anorexie, ale já tehdy léčbu odmítla a slibila jsem doktorce, že když mi to samotný nepůjde, tak se půjdu léčit. Šlo to, ale nebylo to vůbec jednoduchý.

Podotýkám že anorexie vždy neznamená, že chce člověk zhubnout. Já zhubnout nechtěla. Vážila jsem 58 kilo na 170cm. Po 4 měsících jsem vážila o 10kilo míň. Anorexie je to, když nemáš chuť k jídlu, prostě ho do sebe nenacpeš.

Ale ty jíš a to je hlavní. Já byla extrémní případ. Dodnes s tím mám potíže. Tak jako odnaučený alkoholik je stále do konce života alkoholik - jen se hlídá, já už zůstanu anorektičkou, prtotže narušený už to tam asi zůstane. Když mám nervy, nejim. Nejde to. Nebaví mě jíst a pak kolabuju.

Ale to neni tvůj případ. Proč ti to teda píšu? protože bych k mudře zašla, ať nedopadneš jako já. Já na to neumřela, takže nejsem vlastně žádnej extrémní případ, ale je to zbytečný to nechat dojít takhle daleko, když s tím můžeš něco dělat. NENÍ TO PRKOTINA! Být tebou, pokud Mudře důvěřuješ, zajdi k ní. Napíše ti zřejmě nějaké prášky na povzbuzení chuti k jídlu a doporučí klid, pokud to půjde.

Začni řešit svůj psychický stav. Někdo když je na tom zle jí, někdo pořád spí, někdo zase nespí vůbec a někdo přestane jíst. Najdi příčinu nervíků.

Další věc je, že nic z toho to neni a jsi těhu :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3595
18.6.11 02:41
kate02 píše:
nemůžeš být těhotná? já to takhle měla při prvním těhu…

no, taky mě to napadlo, přesně můj případ :mrgreen: , ale jestli máš pořád žízeň, měla by se vyloučit cukrovka, tak radši k doktorovi zajdi… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
454
18.6.11 08:34

s tou žízní mi napadá cukrovka..to je zase můj přídad. TAky není chuť na nic, já jedla třeba jen suchý chleba a pila litry vody. Jestli jsi navíc unavená - bez energie, chodíš často čůrat a můžeš mít i křeče do nohou a rukou…zajdi k doktorovi, je to cukrovka…doufám, že ne :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
90
18.6.11 12:13

Ahoj tak ta cukrovka mě taky napadla,máme jí v rodině a zajdu v pondělí k doktoru,uvidíme co to je,nervyčky mám ted docela hodně a hned tak se jich nezbavím,protože situace není lehká,holky a kdyby to bylo těhotenství hmmm,dělala sem si těhu test.negativní,ms mám pravidelnou tak to snad nejsem těhu.No zajdu kdr.na testy,když se vyloučí cukrovka,skusím nějaké ty léky na nervy a uvidíme.Děkuji vám všem.Moc. :kytka: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama