Co myslíte, jsem těhotná? :-)

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.18 08:12
Co myslite? Tehotna? :-)

Ahoj maminky. Jdu si jen pro radu, jestli jste to take tak nektere mely. Planujeme miminko… pohl.styk jsme meli 2 a 6 prosince. Pak uz to neslo, prodelala jsem poradnou chripajznu. :) V sobotu jsem dostala menstruaci, ale dost slabou, ktera trvala jed do vcerejska. Spise takove spineni, tedy slabsi krvaceni. A dnes jsem si udelala test a vidim tam ducha, ale slabeho. Rikam si ale, ze kdyby jsem byla tehotna, nebyl by test uz jasne pozitivni? ;)

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.18 08:14

Jinak vsem preji krasne Vanoce :hug:

Irna
Povídálka 21 příspěvků 24.12.18 08:15

Ja mela ze zacatku taky jen ducha.. dalnice byla az skoro po 14 dnes od vynechani ms. Tet jsem 11tt. :D

Uživatel je onlinekarkarka
Závislačka 3063 příspěvků 24.12.18 08:16

Hod sem fotku,ale test by byl uz nejspis jasne pozitivni.

malone.v
Kecalka 370 příspěvků 24.12.18 08:25
@Anonymní píše:
Ahoj maminky. Jdu si jen pro radu, jestli jste to take tak nektere mely. Planujeme miminko… pohl.styk jsme meli 2 a 6 prosince. Pak uz to neslo, prodelala jsem poradnou chripajznu. :) V sobotu jsem dostala menstruaci, ale dost slabou, ktera trvala jed do vcerejska. Spise takove spineni, tedy slabsi krvaceni. A dnes jsem si udelala test a vidim tam ducha, ale slabeho. Rikam si ale, ze kdyby jsem byla tehotna, nebyl by test uz jasne pozitivni? ;)

pokud tam nějaká čárka byla, tak je pozitivní

Wendea71
Ukecaná baba ;) 1245 příspěvků 24.12.18 08:38

Ukaž fotku,ale podle všeho muzea byt těhotná jasná čárka je třeba at týden po vynechani. :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.18 08:50

Tady je , jen je to spatne videt ;)

G.a.b.c.a20
Kecalka 415 příspěvků 24.12.18 09:03
@Anonymní píše:

Ja tam teda tu druhou carku nevidim..asi jsem slepa :-) mozna je to jen fotkou, udelej test za dva dny a uvidis zda druha carka sili. Drzim palce :-)

Uživatel je onlinehistep
Závislačka 4024 příspěvků 24.12.18 09:11
@Anonymní píše:

Jako jo, duch tam je. Ale stejne se neda delat nic jineho, nez cekat, zda bude silit v poradne //. Drzim palce.

Wendea71
Ukecaná baba ;) 1245 příspěvků 24.12.18 09:32

Noo nic moc tam nevidím…Ale určitě udělej ještě zítra nebo pozítří to by iz měla být viditelnější :palec:

Uživatel je onlinekarkarka
Závislačka 3063 příspěvků 24.12.18 10:02

Nic tam nevidím.zkus za dva dny znovu.

lachtanice86
Kelišová 6928 příspěvků 24.12.18 10:07

Taky nic nevidím

Citronkalekninka
Zasloužilá kecalka 785 příspěvků 24.12.18 10:42

Ja vidim :-)

Fedakova
Nováček 1 příspěvek 24.12.18 11:48
Plánuju miminko

Dobrý den. Chtela jsem se zeptat jsem s přítelem už rok a půl a snažíme se o miminko a stále nic nejde mi to přítel má takovou vodovou spermie koupila jsem mu zinek. Chtěla jsem od vás jestli by jste mi neporadili jak mám otěhotnět :?

Lizi7
Povídálka 34 příspěvků 28.12.18 22:28
@Anonymní píše:

Ahoj ja kdyz mela jen uplne slabouckeho ducha udelala jsem si digiralni a ten je jasny hned.Zkus pokud uz tedy nemas jasne koleje

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >