Co myslíte? Je test pozitivní?

Anonymní
19.4.20 20:14

Co myslíte?? TT

Co myslíte? Dříve tam byla jakoby ryska..teď se začala dělat takovahle slabá čárka..už je vidět na 3 testech, ale když sem si udělala dneska test z Coopu, tak čárka není téměř vidět..
Testy jsem si dělala z tety ( test sluníčko myslím).
Mám nevolnosti, bolest v podbřišku jako při menstruaci a extrémně bolavé bradavky..a i jsem strašně unavená. Co myslíte :think: na gyndu jdu v úterý. nejsem z tohohle důvodu, ale z důvodu bolesti toho břicha :,(

Fotku dávám si komentáře. Sem mi to nejde vložit :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
19.4.20 20:17

Zde je

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
19.4.20 20:17

Zde je

• Nahlásit
  • Citovat
6863
19.4.20 20:19

Carku tam vidím. Kdy ti má přijít menstruace?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.4.20 20:25

@karkarka ja menstruaci jakože ani před 14 dni neměla..jen sem jeden nebo dva dny ted už nevím „Spinila“ nebylo to ani na tampon či vložku..a to jako mám silnou menstruaci..měla sem pro jistotu intimku, ale na ty se za celý den ukázala kapička.. :zed:
Takže sem zkoušela dělat testy..nic a až teď od tohohle týdny mi testy ukazují slabou // výtok mám takový bílý tekutý..dá se to přirovnat tekutému lepidlu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tak já fakt nevím

• Nahlásit
  • Citovat
603
19.4.20 20:26

Taky vidím. Myslím si, že můžeš být těhotná, zkus ještě jeden zda bude čárka sílit tenhle je i strašně rozpytý :-).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2989
19.4.20 20:27

Nevim, ten test mi prijde vadny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.4.20 20:29

@Safrik to sem si myslela taky, ale tuhle mi ukazovaly i testy předtím..akorát dneska z Coopu..na tom je to vidět blbe..tak nevím :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
19.4.20 20:35

Těhotenský test

Ahojky :) co myslíte? :)

• Nahlásit
  • Citovat
2921
19.4.20 20:36
@Anonymní píše:
Co myslíte? Dříve tam byla jakoby ryska..teď se začala dělat takovahle slabá čárka..už je vidět na 3 testech, ale když sem si udělala dneska test z Coopu, tak čárka není téměř vidět..
Testy jsem si dělala z tety ( test sluníčko myslím).
Mám nevolnosti, bolest v podbřišku jako při menstruaci a extrémně bolavé bradavky..a i jsem strašně unavená. Co myslíte :think: na gyndu jdu v úterý. nejsem z tohohle důvodu, ale z důvodu bolesti toho břicha :,(Fotku dávám si komentáře. Sem mi to nejde vložit :zed: :zed:

Co zkusit z ranní moči digitální Clear Blue co ukazuje i týdny?
Jak dlouho máš tedy od poslední menstruace?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.4.20 20:44

@La-Vra dnes přesně 14 :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
19.4.20 20:46

@La-Vra a ten test si chci dělat zitra.. :*

• Nahlásit
  • Citovat
684
19.4.20 21:01

Ahoj holky, taky se přidávám. Dnes ráno tento test. Jsem 30.den cyklu, menstruace normálně po 25 dnech. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2921
19.4.20 21:07
@Anonymní píše:
@La-Vra dnes přesně 14 :nevim:

Tak zkus zítra ten digi a ten fialový, čárka vidět je, ale přijde mi šedá :nevim: tak opakuj pozítří, aby bylo vidět jestli sílí. Nemáš foto ještě po zaschnutí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2921
19.4.20 21:08
@Anonymní píše:
Ahojky :) co myslíte? :)

Další test pozítří na porovnání sílící čárky :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek