Pozitivní a následně negativní těhotenský test

18.4.20 14:18

Těhotenský test pozitivní negativni

Ahoj holky potřebuji poradit.. :( :) :)

Dala jsem si test minuli týden v sobotu vyšel pozitivně ale se slabou čárkou pak jsem si dala další ve středu tam byly už dvě krásné čárky. A dneska jsem si ho dala též a jen jedna. Nwm co si mám o tom myslet :srdce: :nevim: děkuji za radu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Janule84
18.4.20 14:23

@Benesovska udělej ještě jeden test z ranní moči. Pokud čárka bude slabší nebo zmizí, znamená to, že pravděpodobně se to neuchytilo a přijde MS :nevim: Nenapsala jsi, kolikátý den od MS nebo do MS jsi testovala :nevim:
Jestli ti vyšly 2 testy pozitivně předtím, pravděpodobně se o falešné čárky nejednalo.

  • Citovat
  • Upravit
18.4.20 14:26

@Janule84 menstruaci jsem měla jeden den minulý týden. Tak jsem si udála test pak se zase objevila MS na dva dny a zase zmyzela.
Pokaždé jsem test dala z raní moci :,(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36177
18.4.20 15:42

Biochemicke

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18.4.20 16:56

@JancaS84 co to je :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36177
19.4.20 07:21

Ze to bylo neprosperujici těhotenství a odešlo to s menstruací.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19.4.20 09:03

@JancaS84 aha

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26.8.20 18:14

test s hodne slabou carkou

Mam pocit ze jsem trhotna tano nevolnosti atd.. test ale ukazal jrn silnou carku a hdone slabou.. mrnstruaci jsem mrla pred 3 az 4mesici stale se u me neobjevila.. schanim gynekologa jrlikoz jsem se stehovala. s pritelem se snazime o miminko ale stale nic :,( :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
petisimi95
27.8.20 13:54

Kazdy den by mela čárka sílit je téměř nemožné aby ze dvou fialek byla zase jedna :oops:
To me mrzí. Zkus testovat jeste dal a uvidis jestli se dostaví MS

  • Citovat
  • Upravit
27.8.20 13:57

Dekuju za rada o vikendu budu delat znova test.. :( :( :( :( hrozne s pritelem ssi prijeme miminko ale furt nic. mam ztravh zr jr neco spatne :( :( :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty