Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ahoj holky potřebuji poradit..
![]()
Dala jsem si test minuli týden v sobotu vyšel pozitivně ale se slabou čárkou pak jsem si dala další ve středu tam byly už dvě krásné čárky. A dneska jsem si ho dala též a jen jedna. Nwm co si mám o tom myslet
děkuji za radu
@Benesovska udělej ještě jeden test z ranní moči. Pokud čárka bude slabší nebo zmizí, znamená to, že pravděpodobně se to neuchytilo a přijde MS
Nenapsala jsi, kolikátý den od MS nebo do MS jsi testovala ![]()
Jestli ti vyšly 2 testy pozitivně předtím, pravděpodobně se o falešné čárky nejednalo.
@Janule84 menstruaci jsem měla jeden den minulý týden. Tak jsem si udála test pak se zase objevila MS na dva dny a zase zmyzela.
Pokaždé jsem test dala z raní moci ![]()
Ze to bylo neprosperujici těhotenství a odešlo to s menstruací.
Mam pocit ze jsem trhotna tano nevolnosti atd.. test ale ukazal jrn silnou carku a hdone slabou.. mrnstruaci jsem mrla pred 3 az 4mesici stale se u me neobjevila.. schanim gynekologa jrlikoz jsem se stehovala. s pritelem se snazime o miminko ale stale nic
![]()
Kazdy den by mela čárka sílit je téměř nemožné aby ze dvou fialek byla zase jedna ![]()
To me mrzí. Zkus testovat jeste dal a uvidis jestli se dostaví MS
Dekuju za rada o vikendu budu delat znova test..
hrozne s pritelem ssi prijeme miminko ale furt nic. mam ztravh zr jr neco spatne
![]()