Posunutá ovulace, kdy //

Anonymní
17.4.20 09:14

Posunuta ovulace, kdy //

Ahojky, chtěla bych se zeptat jestli tady je někdo kdo měl ovulaci až 24dc, většinou jsem mívala tak 14-15dc. Teď se posunula ke konci cyklu.Kdy se vám ukázala druhá čárka na testu? Díky :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
128
17.4.20 09:37

Udělej si tak 14 dní od ovulace, to bude jistota. Pokud mezitím nepřijde MS

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1375
17.4.20 09:49

Tam je důležitá laterální fáze, která ti řekne konec cyklu. Pokud to nemáš rozhozené úplně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lynx.lynx
17.4.20 12:53
@leylen píše:
Tam je důležitá laterální fáze, která ti řekne konec cyklu. Pokud to nemáš rozhozené úplně.

*Luteální

• Citovat
  • Nahlásit
3096
17.4.20 13:45

2 tydny po ovulaci by si mela mit pozitivni tehotensky test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.4.20 14:49

Děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.5.20 08:48

Ahojte, nevím co si myslet, proto si jdu pro radu :kytka: dělám si ovulační testy (dnes první měsíc).. Mám 6 dní do MS a myslím si, že ovulace je až dnes, ale nejsem si jistá, jestli to není jen mokrým testem :oops: myslíte, že by to mohlo být i těhotenství?

Děkuji!

• Citovat
  • Nahlásit
3110
2.5.20 09:05
@Anonymní píše:
Ahojte, nevím co si myslet, proto si jdu pro radu :kytka: dělám si ovulační testy (dnes první měsíc).. Mám 6 dní do MS a myslím si, že ovulace je až dnes, ale nejsem si jistá, jestli to není jen mokrým testem :oops: myslíte, že by to mohlo být i těhotenství?Děkuji!

Já u tehotenstvi měla vždy pozitivní ovu testy :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22439
2.5.20 09:44

Ty čárky nejsou stejně silné, spíš bych řekla, že tento měsíc ovulace nebude. Ty jsi testovala až takhle pozdě? Testovat by jsi měla nejlíp od 8 dne cyklu, protože hodně žen má ovulaci dřív než udávají tabulky…
@Melody26 a když jsi těhotná nebyla, tak jsi tam neměla ani náznak čárky? Já mám totiž na ovulačním testu dvě čárky celý měsíc…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
2.5.20 09:48
@Janli píše:
Ty čárky nejsou stejně silné, spíš bych řekla, že tento měsíc ovulace nebude. Ty jsi testovala až takhle pozdě? Testovat by jsi měla nejlíp od 8 dne cyklu, protože hodně žen má ovulaci dřív než udávají tabulky…
@Melody26 a když jsi těhotná nebyla, tak jsi tam neměla ani náznak čárky? Já mám totiž na ovulačním testu dvě čárky celý měsíc…

Děkuji… Nevydržela jsem a zkusila test, myslím si, že na něj byl uuuuuplne pidi duch, vím, že by se to nemělo takto brzy, ale jelikož mám za sebou biocrmicke a za dalších 5 měsíců mimoděložni.. Jsem jak blázen 🙈 už ať je den ms… A vím na čem jsem… Každopádně děkuji za radu… Příště budu testovat ovu dříve. Máš pravdu. To je logické!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3110
2.5.20 09:49
@Janli píše:
@Melody26 a když jsi těhotná nebyla, tak jsi tam neměla ani náznak čárky? Já mám totiž na ovulačním testu dvě čárky celý měsíc…

Když jsem těhotná nebyla, tak jsem tam měla náznak čárky…ale fakt je slabou…při tehotenstvi byly čárky obě stejné…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3110
2.5.20 09:50
@Pufii píše:
Děkuji… Nevydržela jsem a zkusila test, myslím si, že na něj byl uuuuuplne pidi duch, vím, že by se to nemělo takto brzy, ale jelikož mám za sebou biocrmicke a za dalších 5 měsíců mimoděložni.. Jsem jak blázen 🙈 už ať je den ms… A vím na čem jsem… Každopádně děkuji za radu… Příště budu testovat ovu dříve. Máš pravdu. To je logické!

Dej sem foto toho testu :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
2.5.20 09:51
@Melody26 píše:
Dej sem foto toho testu :dance:

To nemá cenu… Opravdu jsem ho lovila… Vidět to jde jen při průzkumu… Ale nezblaznila jsem se úplně.. Opravdu tam něco pidi je… Myslím si, že jsem měla ještě chvilku vydržet… 🙈 Ale bylo to silnější než já :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3110
2.5.20 10:13
@Pufii píše:
To nemá cenu… Opravdu jsem ho lovila… Vidět to jde jen při průzkumu… Ale nezblaznila jsem se úplně.. Opravdu tam něco pidi je… Myslím si, že jsem měla ještě chvilku vydržet… 🙈 Ale bylo to silnější než já :D

Já testovala od 9DPO takže to znám :lol: tady je můj první duch 10DPO :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
2.5.20 10:16
@Melody26 píše:
Já testovala od 9DPO takže to znám :lol: tady je můj první duch 10DPO :palec:

No krásný… Takový já ještě nemám protože nevím, kdy byla ovulace a vlastně jestli vůbec byla 🙈… Strašně bych si prcka přála… A už mi z toho asi začalo houkat 🙈 kdyz jsem našla několik dálnic na testu, byla jsem šťastná, ale bylo z toho mimodelozni a muselo to ven i s vejcovodome…už bych si to po tom všem zasloužila 🙄 tobě gratuluji!! 🥳

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat