Posunutá ovulace, kdy //

Napsat příspěvek
Velikost písma:
29.5.20 16:44

@Lenickamimi ja dnes 5 dpo takze super ;) ;) nekde s grafama nebo zaloz novou :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.20 15:13

@Uplnenormalniholka a jak se cítíš já mám od včerejška večer dost silné píchání jako by na pravé straně u vaječníku včera jsem se nemohla ani v posteli otočit :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.20 15:15

@Lenickamimi vazne?? Tak to by mohlo neco znamenat ;) ty ja se citim uplne v pohode :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.20 16:11

@Uplnenormalniholka no moc tomu neprikladam pozornost kolem 8.6 bych měla dostat MS a v pondělí bych měla být 7dpo tak uvidíme co bude 🙏 :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.20 16:13

@Uplnenormalniholka mám jen ledové nohy a ruce už třetí den doufám že to není nějaká viroza :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.20 16:18

@Lenickamimi ja bych to mela mit cca 4.6… Doufam ze boze neprijde MS :,( ale jak rikam zatim vubec nic nepocituju :nevim: uvidime…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.20 16:24

@Lenickamimi mam jen citliva prsa, ale to mam vzdy pred MS :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.20 16:24

@Uplnenormalniholka máš kratší lutealni fázi nebo kolik ji máš dlouhou já asi kolem 14 dní

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.20 16:25

@Lenickamimi jj ja mam asi 11

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.20 18:23

@Uplnenormalniholka aha asi o 3 dny než já tak budeme doufat že se nám to už konečně povede 🍀 🍀

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.20 19:54

@Lenickamimi joooooo :andel:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1.6.20 19:50

@Uplnenormalniholka ahoj tak co jak si na tom, 😏 🍀

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1.6.20 22:37

@Lenickamimi ahoj asi nic neobvykleho co ty?? :)))

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.20 06:31

@Uplnenormalniholka no taky nic moc, od včerejška večer mám nafoukly prsa což myvam i před MS. Teplota se vleče pomalu nahoru. Nic víc 🤒

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.20 06:35
@Lenickamimi píše:
@Uplnenormalniholka no taky nic moc, od včerejška večer mám nafoukly prsa což myvam i před MS. Teplota se vleče pomalu nahoru. Nic víc 🤒

@Uplnenormalniholka

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty