Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
@Pufii píše:
No krásný… Takový já ještě nemám protože nevím, kdy byla ovulace a vlastně jestli vůbec byla 🙈… Strašně bych si prcka přála… A už mi z toho asi začalo houkat 🙈 kdyz jsem našla několik dálnic na testu, byla jsem šťastná, ale bylo z toho mimodelozni a muselo to ven i s vejcovodome…už bych si to po tom všem zasloužila 🙄 tobě gratuluji!! 🥳
Tak jestli nevíš kdy byla ovulace tak může být ještě brzo a čárka vykoukne
mimodelozni je hrozné…to sis smůlu už vybrala a teď už to bude dobré
já mám za sebou jedno biochemické a jedno zamlklé v 9tt tak se teď bojím ale snad už to bude dobré…děkuji ![]()
@Melody26 píše:
Tak jestli nevíš kdy byla ovulace tak může být ještě brzo a čárka vykouknemimodelozni je hrozné…to sis smůlu už vybrala a teď už to bude dobré
já mám za sebou jedno biochemické a jedno zamlklé v 9tt tak se teď bojím ale snad už to bude dobré…děkuji
No vidíš… Já biochemické srpen minulý rok a mimodeložní unor tento rok.. A už jsi byla u Dr? A děkuji! 🙂
@Pufii píše:
No vidíš… Já biochemické srpen minulý rok a mimodeložní unor tento rok.. A už jsi byla u Dr? A děkuji! 🙂
Tak teď už ti to vyjde, já si říkám, do třetice všeho dobrého
ano byla jsem, ale jsem teprve hodně na začátku, takže se budu ještě bát no
tohle je fotka z UtZ, takový cervik
viděla jsem i jak mu buší srdíčko ![]()
@Melody26 píše:
Tak teď už ti to vyjde, já si říkám, do třetice všeho dobréhoano byla jsem, ale jsem teprve hodně na začátku, takže se budu ještě bát no
tohle je fotka z UtZ, takový cervik
viděla jsem i jak mu buší srdíčko
Gratuluji opravdu! A neboj! To vyjde!
![]()
@Pufii píše:
Gratuluji opravdu! A neboj! To vyjde!![]()
Děkuji moc
a tobě přeji ať se taky zadaří ![]()
@Melody26 píše:
Děkuji moca tobě přeji ať se taky zadaří
Děkuji! 🙂
Ahoj holky, jsem tu nová a jdu si pro radu…už se docela dlouho snazime o mimco a neúspěšně, vždycky jsem testovala a ovul testy sněhobílé a podle Dr prostě neprobíhá ovulace😭.
Před 4dny mě ale pekelně zabolelo v podbřišku (začala jsem brát kotvičník) tak jsem zkusila test na ovu, byť mám pravidelně cyklus 27dni tak tohle bylo až 17DC.
Poprvé na testu něco bylo ale nechápu že už 4dny je to naprosto stejné
měla. jste to některá? Nemůže to být třeba cysta?? ![]()
Nikdy se mi druhá čárka ani neobjevila, takže tohle je dost výrazná změna…
Díky za odpovědi!!
@Nicol 89
Toto není pozitivní ovulační test, druhá čárka musí byt stejně silná nebo silnější než kontrolní. Ovulace buď ještě neproběhla nebo se chystá. Tady jsou mé poslední ovulační testy. Ovulace u mě proběhla 1.11. tedy 25DC - měla jsem ji posunutou z důvodu chřipky.
@Nicol 89 Negativní test. Ta testovací čárka musí stejně silná nebo silnější než kontrolní, aby byl test pozitivní.
@Melody26 ahoj prosím mám dotaz ohledně ovu testů Digital v sobotu odpoledne kolem 3 hod mi test ukázal max pozitivní se smajlikem foto posílám
@Lenickamimi píše:
@Melody26 ahoj prosím mám dotaz ohledně ovu testů Digital v sobotu odpoledne kolem 3 hod mi test ukázal max pozitivní se smajlikem foto posílám
A podle informací z letáku by do 48 hodin ovu měla proběhnout jen mi nejde do hlavy v pondělí ve stejnou dobu odpoledne jsem zkoušela ovu test znovu a byl už negativní ![]()
@Lenickamimi píše:
A podle informací z letáku by do 48 hodin ovu měla proběhnout jen mi nejde do hlavy v pondělí ve stejnou dobu odpoledne jsem zkoušela ovu test znovu a byl už negativní
@Anonymní píše:
@petula.bir a kdy ti vyšel pozitivní těhotenský test?
Pozitivní test jsem měla 12DPO (LF mám 12.dnů) tak jsem dělala test v den ms
@petula.bir ahoj prosím o radu pozitivní ovu test jsem měla v sobotu odpoledne kolem 3 hod mi test ukázal max pozitivní digitální mohla by ovulace proběhnout do 24 až 48 hodin děkuji za odpověď ![]()