Těhotná? Zvláštní TT

Anonymní
16.4.20 18:23

Těhotná? Zvláštní TT

Potřebuji radu..menstruace téměř nepřišla (špinění, které nebylo na vložku ani na tampon..) trvalo 1-2 dny..pak konec..testy sem si dělala.. negativní, ale dneska se tam objevila druhá čárka..někde sem četla, že to je „ryska“,což nevím, co je :mrgreen: :mrgreen: a hned vedle ní se klube další čárka ( prostě to vypadá jako první čárka, snad si rozumíme :D ) dávám foto..na gyndu jdu snad zítra (budu volat) tak nevím, jeslti mám doufat nebo ne..,jinak mi je furt špatně, pořád se mi chce spát a podbřišek mě také dost bolí jako při MS :nevim:

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
36179
16.4.20 18:28

Test je negativní, je tam jen ryska, žádnou 2 čárku nevidím. Na gynde stejně nic neuvidí, pokud tam nejdeš kvůli něčemu jinymu tak zbytecna cesta.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10392
16.4.20 18:28
@Anonymní píše:
Potřebuji radu..menstruace téměř nepřišla (špinění, které nebylo na vložku ani na tampon..) trvalo 1-2 dny..pak konec..testy sem si dělala.. negativní, ale dneska se tam objevila druhá čárka..někde sem četla, že to je „ryska“,což nevím, co je :mrgreen: :mrgreen: a hned vedle ní se klube další čárka ( prostě to vypadá jako první čárka, snad si rozumíme :D ) dávám foto..na gyndu jdu snad zítra (budu volat) tak nevím, jeslti mám doufat nebo ne..,jinak mi je furt špatně, pořád se mi chce spát a podbřišek mě také dost bolí jako při MS :nevim:

Podle mě negativní a vadný test, na gynde stejně zítra nic nevykoukaji, leda odber krve, zkus ráno jiný test

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.4.20 18:30
@Anonymní píše:
Potřebuji radu..menstruace téměř nepřišla (špinění, které nebylo na vložku ani na tampon..) trvalo 1-2 dny..pak konec..testy sem si dělala.. negativní, ale dneska se tam objevila druhá čárka..někde sem četla, že to je „ryska“,což nevím, co je :mrgreen: :mrgreen: a hned vedle ní se klube další čárka ( prostě to vypadá jako první čárka, snad si rozumíme :D ) dávám foto..na gyndu jdu snad zítra (budu volat) tak nevím, jeslti mám doufat nebo ne..,jinak mi je furt špatně, pořád se mi chce spát a podbřišek mě také dost bolí jako při MS :nevim:

Tak ja myslím že by jsi mohla být…akorat jestli tam už zitra na gynde neco uvidí to nevim…ja takovouhle carku skoro neviditelnou mela v den kdymela prijit menstruace a tyden na to už byla uplne silna apak jsemse objednavala k MUDR

  • Citovat
  • Upravit
1692
16.4.20 18:34

Já sice vidím ducha, ale na gyndě je něco vidět až od hcg zhruba 1000 iu/ml. Test je předpokládím 10 nebo 20 iu, takže pokud na něm je jen duch, na utz fakt nic nebude. Vydrž pár dní.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
691
16.4.20 18:40

Ja tam ducha vidím dost jednoznačně. Nemůžeš si koupit citlivější test? Vím, že čekání je otravné, ale zkus testovat alespoň za dva, tři dny, pokud se MS nerozjede.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4380
16.4.20 18:48

Negativní test

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.4.20 18:54
@Adelkadd píše:
Ja tam ducha vidím dost jednoznačně. Nemůžeš si koupit citlivější test? Vím, že čekání je otravné, ale zkus testovat alespoň za dva, tři dny, pokud se MS nerozjede.

No menstruace přísně až za 17 dní :lol:

  • Citovat
  • Upravit
14670
16.4.20 18:59

Tohle bych téměř s jistotou tipla na prosvítající rysku, duch by byl myslím tlustší.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3097
16.4.20 19:06

To je ryska. Negativni test.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15193
16.4.20 19:09

Je to jen ryska. Negativní test.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4380
16.4.20 19:13
@Anonymní píše:
No menstruace přísně až za 17 dní :lol:
:roll:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
692
16.4.20 19:13

Zkusila bych za tři dny znovu a uvidíš :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
alena1995
16.4.20 19:22
@Anonymní píše:
No menstruace přísně až za 17 dní :lol:

8o Tak co řešíš. Test si dělej po vynechání MS.

  • Citovat
  • Upravit
9293
16.4.20 19:31

Negativní test

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty