Těhotná? Zvláštní TT

Anonymní
16.4.20 18:23

Těhotná? Zvláštní TT

Potřebuji radu..menstruace téměř nepřišla (špinění, které nebylo na vložku ani na tampon..) trvalo 1-2 dny..pak konec..testy sem si dělala.. negativní, ale dneska se tam objevila druhá čárka..někde sem četla, že to je „ryska“,což nevím, co je :mrgreen: :mrgreen: a hned vedle ní se klube další čárka ( prostě to vypadá jako první čárka, snad si rozumíme :D ) dávám foto..na gyndu jdu snad zítra (budu volat) tak nevím, jeslti mám doufat nebo ne..,jinak mi je furt špatně, pořád se mi chce spát a podbřišek mě také dost bolí jako při MS :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10798
16.4.20 18:28

Test je negativní, je tam jen ryska, žádnou 2 čárku nevidím. Na gynde stejně nic neuvidí, pokud tam nejdeš kvůli něčemu jinymu tak zbytecna cesta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9522
16.4.20 18:28
@Anonymní píše:
Potřebuji radu..menstruace téměř nepřišla (špinění, které nebylo na vložku ani na tampon..) trvalo 1-2 dny..pak konec..testy sem si dělala.. negativní, ale dneska se tam objevila druhá čárka..někde sem četla, že to je „ryska“,což nevím, co je :mrgreen: :mrgreen: a hned vedle ní se klube další čárka ( prostě to vypadá jako první čárka, snad si rozumíme :D ) dávám foto..na gyndu jdu snad zítra (budu volat) tak nevím, jeslti mám doufat nebo ne..,jinak mi je furt špatně, pořád se mi chce spát a podbřišek mě také dost bolí jako při MS :nevim:

Podle mě negativní a vadný test, na gynde stejně zítra nic nevykoukaji, leda odber krve, zkus ráno jiný test

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.20 18:30
@Anonymní píše:
Potřebuji radu..menstruace téměř nepřišla (špinění, které nebylo na vložku ani na tampon..) trvalo 1-2 dny..pak konec..testy sem si dělala.. negativní, ale dneska se tam objevila druhá čárka..někde sem četla, že to je „ryska“,což nevím, co je :mrgreen: :mrgreen: a hned vedle ní se klube další čárka ( prostě to vypadá jako první čárka, snad si rozumíme :D ) dávám foto..na gyndu jdu snad zítra (budu volat) tak nevím, jeslti mám doufat nebo ne..,jinak mi je furt špatně, pořád se mi chce spát a podbřišek mě také dost bolí jako při MS :nevim:

Tak ja myslím že by jsi mohla být…akorat jestli tam už zitra na gynde neco uvidí to nevim…ja takovouhle carku skoro neviditelnou mela v den kdymela prijit menstruace a tyden na to už byla uplne silna apak jsemse objednavala k MUDR

• Citovat
  • Nahlásit
1734
16.4.20 18:34

Já sice vidím ducha, ale na gyndě je něco vidět až od hcg zhruba 1000 iu/ml. Test je předpokládím 10 nebo 20 iu, takže pokud na něm je jen duch, na utz fakt nic nebude. Vydrž pár dní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
672
16.4.20 18:40

Ja tam ducha vidím dost jednoznačně. Nemůžeš si koupit citlivější test? Vím, že čekání je otravné, ale zkus testovat alespoň za dva, tři dny, pokud se MS nerozjede.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4164
16.4.20 18:48

Negativní test

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.20 18:54
@Adelkadd píše:
Ja tam ducha vidím dost jednoznačně. Nemůžeš si koupit citlivější test? Vím, že čekání je otravné, ale zkus testovat alespoň za dva, tři dny, pokud se MS nerozjede.

No menstruace přísně až za 17 dní :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
8536
16.4.20 18:59

Tohle bych téměř s jistotou tipla na prosvítající rysku, duch by byl myslím tlustší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3096
16.4.20 19:06

To je ryska. Negativni test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10409
16.4.20 19:09

Je to jen ryska. Negativní test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4164
16.4.20 19:13
@Anonymní píše:
:roll:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
691
16.4.20 19:13

Zkusila bych za tři dny znovu a uvidíš :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2607
16.4.20 19:22
@Anonymní píše:

8o Tak co řešíš. Test si dělej po vynechání MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3230
16.4.20 19:31

Negativní test

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu