Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Test je negativní, je tam jen ryska, žádnou 2 čárku nevidím. Na gynde stejně nic neuvidí, pokud tam nejdeš kvůli něčemu jinymu tak zbytecna cesta.
@Anonymní píše:
Potřebuji radu..menstruace téměř nepřišla (špinění, které nebylo na vložku ani na tampon..) trvalo 1-2 dny..pak konec..testy sem si dělala.. negativní, ale dneska se tam objevila druhá čárka..někde sem četla, že to je „ryska“,což nevím, co je![]()
a hned vedle ní se klube další čárka ( prostě to vypadá jako první čárka, snad si rozumíme
) dávám foto..na gyndu jdu snad zítra (budu volat) tak nevím, jeslti mám doufat nebo ne..,jinak mi je furt špatně, pořád se mi chce spát a podbřišek mě také dost bolí jako při MS
Podle mě negativní a vadný test, na gynde stejně zítra nic nevykoukaji, leda odber krve, zkus ráno jiný test
@Anonymní píše:
Potřebuji radu..menstruace téměř nepřišla (špinění, které nebylo na vložku ani na tampon..) trvalo 1-2 dny..pak konec..testy sem si dělala.. negativní, ale dneska se tam objevila druhá čárka..někde sem četla, že to je „ryska“,což nevím, co je![]()
a hned vedle ní se klube další čárka ( prostě to vypadá jako první čárka, snad si rozumíme
) dávám foto..na gyndu jdu snad zítra (budu volat) tak nevím, jeslti mám doufat nebo ne..,jinak mi je furt špatně, pořád se mi chce spát a podbřišek mě také dost bolí jako při MS
Tak ja myslím že by jsi mohla být…akorat jestli tam už zitra na gynde neco uvidí to nevim…ja takovouhle carku skoro neviditelnou mela v den kdymela prijit menstruace a tyden na to už byla uplne silna apak jsemse objednavala k MUDR
Já sice vidím ducha, ale na gyndě je něco vidět až od hcg zhruba 1000 iu/ml. Test je předpokládím 10 nebo 20 iu, takže pokud na něm je jen duch, na utz fakt nic nebude. Vydrž pár dní.
Ja tam ducha vidím dost jednoznačně. Nemůžeš si koupit citlivější test? Vím, že čekání je otravné, ale zkus testovat alespoň za dva, tři dny, pokud se MS nerozjede.
@Adelkadd píše:
Ja tam ducha vidím dost jednoznačně. Nemůžeš si koupit citlivější test? Vím, že čekání je otravné, ale zkus testovat alespoň za dva, tři dny, pokud se MS nerozjede.
No menstruace přísně až za 17 dní ![]()
Tohle bych téměř s jistotou tipla na prosvítající rysku, duch by byl myslím tlustší.
@Anonymní píše:
No menstruace přísně až za 17 dní
Tak co řešíš. Test si dělej po vynechání MS.
Potřebuji radu..menstruace téměř nepřišla (špinění, které nebylo na vložku ani na tampon..) trvalo 1-2 dny..pak konec..testy sem si dělala.. negativní, ale dneska se tam objevila druhá čárka..někde sem četla, že to je „ryska“,což nevím, co je
a hned vedle ní se klube další čárka ( prostě to vypadá jako první čárka, snad si rozumíme
) dávám foto..na gyndu jdu snad zítra (budu volat) tak nevím, jeslti mám doufat nebo ne..,jinak mi je furt špatně, pořád se mi chce spát a podbřišek mě také dost bolí jako při MS 