Posunutá ovulace, kdy //

Napsat příspěvek
Velikost písma:
29.5.20 10:24

@Lenickamimi jjj taky jsem je jednou zkousela, koupila baleni po 7mi a dalsi uz sem si nekoupila, to bylo hrozne stresujici… Nevim :nevim: navic mi vsech 7 vyslo negativne od 10 do 17 DC, OVU sice byla az 33 DC, ale delat je nechci :? Merit teplotu to staci… Mas graf jestli ani tak ukaz :jazyk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29.5.20 11:16

@Uplnenormalniholka no myslím že graf to moc přesně neukázal každopádně ovulace vyšla na toho 25.5 v pondělí a jelikož tam ty teploty prudce klesly tak to bych odhadla druhá hned za sebou podle znovu pozitivního testu večer co tomu říkáš 😲 :jazyk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29.5.20 11:20

@Uplnenormalniholka a co tvůj graf jak ti vyšel 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29.5.20 11:26

@Uplnenormalniholka před tím graf byl takto to jsem MS měla a pak už nepřišla

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29.5.20 15:11

@Lenickamimi a jake datum ti vysel ten poz. Ovu test??? Ty mas teda zajimave testy to ti povim :lol: :mrgreen: ten posledni je nejhezci.
Ja mam tento mesic taky hezkej

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29.5.20 15:30

@Uplnenormalniholka první pozitivní ovu test byl už v sobotu odpoledne kolem 3 hod pak v pondělí byl negativní a za pár hodin večer byl znovu maximálně pozitivní tak asi opravdu byla dvakrát ovulace i oba dva dny ty bolesti na levém vaječníku a pak i na pravém 🤷‍♀️ noo zee ty grafy stejně neukazi úplně přesně ja se řídím ovu testy a sleduju čípek a hlen před ovu :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29.5.20 15:38

@Lenickamimi nic neni presne jen ultrazvuk ;) ;) ja taky podle hlenu a pak az teploty.
Hele pokid ti takdle vysli ty testy a citilas to tak se rid hlavne svym telem to je nejlepsi, mela bys byt dpo cca jako ja, tak pak to spolu testnem :andel: :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.5.20 15:57

Test ????

Ahoj holky. Dneska bych měla dostat MS ale zatím nic. Vidíte něco na testu? Dekujii :srdce:

  • Citovat
  • Upravit
29.5.20 16:06

@Lenickamimi hele zkus ten svuj graf nekam vlozit do skupiny co ti reknou na tu ovu :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29.5.20 16:07
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Dneska bych měla dostat MS ale zatím nic. Vidíte něco na testu? Dekujii :srdce:

Ja bohuzel nevidim nic, ale to nemusi nic znamenat, muze byt pozitivni pozdeji.
Ty neco vidis??? :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.5.20 16:09
@Uplnenormalniholka píše:
Ja bohuzel nevidim nic, ale to nemusi nic znamenat, muze byt pozitivni pozdeji.
Ty neco vidis??? :think:

No něco tam je. Jen nevím, zda to není ryska. Už by to asi mělo být více vidět. :,(

  • Citovat
  • Upravit
29.5.20 16:11
@Anonymní píše:
No něco tam je. Jen nevím, zda to není ryska. Už by to asi mělo být více vidět. :,(

Na fotce nic, ve skutecnosti asi jo. Nemusi zalezi na OVU vis kdy byla??

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.5.20 16:12
@Uplnenormalniholka píše:
Na fotce nic, ve skutecnosti asi jo. Nemusi zalezi na OVU vis kdy byla??
nemám to nijak ověřené.. Měla jsem jen pocit, že kolem 15.-16 DC. :nevim:
  • Citovat
  • Upravit
29.5.20 16:37

@Uplnenormalniholka no dnes bych měla být asi 4dpo tak to je fajn že si mužem spolu sledovat jak to vypadá přeji také hodně štěstí k // 🍀 🍀

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29.5.20 16:39

@Uplnenormalniholka do jaké skupiny :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty