Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
@Lenickamimi jjj taky jsem je jednou zkousela, koupila baleni po 7mi a dalsi uz sem si nekoupila, to bylo hrozne stresujici… Nevim
navic mi vsech 7 vyslo negativne od 10 do 17 DC, OVU sice byla az 33 DC, ale delat je nechci
Merit teplotu to staci… Mas graf jestli ani tak ukaz ![]()
@Uplnenormalniholka no myslím že graf to moc přesně neukázal každopádně ovulace vyšla na toho 25.5 v pondělí a jelikož tam ty teploty prudce klesly tak to bych odhadla druhá hned za sebou podle znovu pozitivního testu večer co tomu říkáš 😲 ![]()
@Uplnenormalniholka před tím graf byl takto to jsem MS měla a pak už nepřišla
@Lenickamimi a jake datum ti vysel ten poz. Ovu test??? Ty mas teda zajimave testy to ti povim
ten posledni je nejhezci.
Ja mam tento mesic taky hezkej
@Uplnenormalniholka první pozitivní ovu test byl už v sobotu odpoledne kolem 3 hod pak v pondělí byl negativní a za pár hodin večer byl znovu maximálně pozitivní tak asi opravdu byla dvakrát ovulace i oba dva dny ty bolesti na levém vaječníku a pak i na pravém 🤷♀️ noo zee ty grafy stejně neukazi úplně přesně ja se řídím ovu testy a sleduju čípek a hlen před ovu ![]()
@Lenickamimi nic neni presne jen ultrazvuk
ja taky podle hlenu a pak az teploty.
Hele pokid ti takdle vysli ty testy a citilas to tak se rid hlavne svym telem to je nejlepsi, mela bys byt dpo cca jako ja, tak pak to spolu testnem
![]()
Ahoj holky. Dneska bych měla dostat MS ale zatím nic. Vidíte něco na testu? Dekujii ![]()
@Lenickamimi hele zkus ten svuj graf nekam vlozit do skupiny co ti reknou na tu ovu ![]()
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Dneska bych měla dostat MS ale zatím nic. Vidíte něco na testu? Dekujii
Ja bohuzel nevidim nic, ale to nemusi nic znamenat, muze byt pozitivni pozdeji.
Ty neco vidis??? ![]()
@Uplnenormalniholka píše:
Ja bohuzel nevidim nic, ale to nemusi nic znamenat, muze byt pozitivni pozdeji.
Ty neco vidis???
No něco tam je. Jen nevím, zda to není ryska. Už by to asi mělo být více vidět. ![]()
@Anonymní píše:
No něco tam je. Jen nevím, zda to není ryska. Už by to asi mělo být více vidět.
Na fotce nic, ve skutecnosti asi jo. Nemusi zalezi na OVU vis kdy byla??
@Uplnenormalniholka píše:nemám to nijak ověřené.. Měla jsem jen pocit, že kolem 15.-16 DC.
Na fotce nic, ve skutecnosti asi jo. Nemusi zalezi na OVU vis kdy byla??
@Uplnenormalniholka no dnes bych měla být asi 4dpo tak to je fajn že si mužem spolu sledovat jak to vypadá přeji také hodně štěstí k // 🍀 🍀