Vadný těhotenský test ?

26
14.4.21 23:50

Co myslíte ? Vadný těhotenský test ?

Zdravím, asi jen potřebuji uklidnit, že z toho nic nebude… Ale co si o tom myslíte? Již více jak rok a půl nemám menstruaci, měla jsem depoproveru po porodu ( injekce asi 3 krát ) ale menstruace nikde pouze v době očekávání bolesti břicha jako při ms… Celou dobu jsem se chránila i přesto, že nemám menstruaci až na 2 styky kdy poslední byl před 12ti dny a první před 18ti dny, ale teď k tomu problému pro jistotu jsem si dnes udělala test a našla jsem tam slabého ducha ( viděl ho i někdo jiný ) hned na to jiný test na tom jsem nic neviděla..
Myslíte, že se jedná pouze o vadný test a nemám stresovat? Nemůžu na to přestat myslet a říkám si jaká by to byla náhoda a že je to tak trošku blbost být těhotná hned ze 2 nechráněných styků při absenci menstruace 🤦

Jinak dle poslední menstruace co jsem měla tak v době očekávané údajné ovulace nebo menstruace mám bolesti břicha a očekávaná ms by měla být až 24. a ovulace, která nevím zda probíhá měla být 10 tého…

Díky za názory

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5407
15.4.21 00:08

Ty jsi ale hodně vystresovaná, že? Jakoby v tom hrála svou roli nevěra… Test může být vadný, ale taky nemusí. Řešila bych to odběrem krve, tam budeš vědět jisto jistě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
632
15.4.21 00:13

Já tam nic nevidím :roll:
Skus to za 3-4 dny… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1936
15.4.21 00:17

Já teda výjimečně něco vidím, ale nevím ko, těžko říct..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31130
15.4.21 00:24

Já nic nevidím. Opakuj test až 24.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
274
15.4.21 06:20

Já tam druhou čárku trošku vidím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10598
15.4.21 06:23

Já tam čárku vidím a ano, můžeš být těhotná, pokud aktuálně neužíváš žádnou antikoncepci. To, že ti MS ještě nepřišla, nemusí nic znamenat, mohli jste se trefit do ovulace, tu určitě s takhle rozhozeným cyklem nemáš pravidelně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16389
15.4.21 06:25

@KRISSTTY copak, zase 2 možní tatinci? A pred ms je nejdriv ovulace, nevis kdy byla, nechranila ses, ano můžeš být těhotná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
15.4.21 07:12

@lachtanice86 Nee nee možný tatínek je jenom jeden :lol: spíš komplikace po CS ( velký zánět a nemohla jsem ani chodit ) a necítím se na to ještě psychicky být těhotná mám strach, že by se to mohlo opakovat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
15.4.21 07:14
@Aduš8 píše:
Já tam čárku vidím a ano, můžeš být těhotná, pokud aktuálně neužíváš žádnou antikoncepci. To, že ti MS ještě nepřišla, nemusí nic znamenat, mohli jste se trefit do ovulace, tu určitě s takhle rozhozeným cyklem nemáš pravidelně.

Děkuji za odpověď :hug: tak já ještě počkám a zkusím opakovat později :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3593
15.4.21 07:18

@KRISSTTY

Sorry holka, ale pokud nejsi v přechodu, tak nemít rok a půl menses je dost problém a divím se ti, že to neřešíš. Pak může být test jakýkoli a je to k prdu, protože ty můžeš mít tak rozházené hormony, že hod mincí bude mít stejnou váhu.
Určitě zajdi na gyndu a pokud to nebudou řešit, tak i za jiným doktorem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16389
15.4.21 07:48

@KRISSTTY tak kdyz se na to necítím, tak se chráním…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8100
15.4.21 07:49

A bylo to vůbec v limitu? Něco málo tam vidím. Jelikož ovulace je dřív jak menstruace tak jsi klidně otěhotnět mohla když se nechranis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
15.4.21 07:50

@Trojlístek Ženský co máte furt s tou nevěrou a dvěma tatínky? :D Nevím jak často tu jsou takové dotazy kdy v tom jsou opravdu dva možní tatínci, ale to naštěstí není můj případ… ještě tohle pak řešit :lol:

Jen jak to na mě vyskočilo tak jsem si uvědomila, že ještě nejsem připravená z menšího traumatu z komplikací po CS do toho zase vletět..

Tak uvidíme za dýl, pokud by se stalo tak už je to stejně jedno a připravená budu muset být z těch testů nic moc teď nevykoukám oba Dr. Max dělají duchy a to i z ranní moči dnes…

Říkala jsem si jestli to není třeba tím testem, že by byla jen viditelnější ryska, ale zarazilo mě že až takto, že by byla vidět pouhým pohledem :think: no uvidíme

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1293
15.4.21 07:58

Podle me je tohle jen ryska :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu