Co myslíte? Mohu být těhotná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
N.H.M.V.
Nováček 5 příspěvků 28.12.18 21:14
Co myslíte? Vůbec nevim.

Dobrý den. Na konci listopadu jsem měla normální menstruaci. Ale po menstruaci mi bylo divně, a tak jsem si udělala testy. Vyšly negatívne, jenze teď čekám na MS a místo toho uz 2 dny špiním. Mohu být těhotná?

Reakce:
77Lida
Povídálka 11 příspěvků 28.12.18 21:16

Vždyť je teprve konec prosince, tak neboj. Určitě to přijde ;)

Aduš8
Závislačka 3000 příspěvků 28.12.18 21:18

Pokud jsi měla od poslední MS nechráněný styk, můžeš být těhotná. Ale špinění může být začínající MS.

N.H.M.V.
Nováček 5 příspěvků 28.12.18 21:19

@77Lida dobře, děkuji za komentář. :blush:

terien
Echt Kelišová 8964 příspěvků 28.12.18 21:20

Na základní školu jsi chodila? Tam se učí, že pokud máš nechráněný styk tak můžeš otěhotnět.

N.H.M.V.
Nováček 5 příspěvků 28.12.18 21:21

@Aduš8 nechranenny pohl.styk jsem měla v listopadu, pak jsem dostala menstruaci a poté MS mi bylo špatně.

Kukacka123
Závislačka 2830 příspěvků 28.12.18 21:21

@N.H.M.V. a zkousela jsi test ted? Zkusila bych ted…popripade pockat, az dospinis nebo se nerozkrvacis a pak kdyztak test ;)

Kriss Tina
Kelišová 6999 příspěvků 28.12.18 21:22

A po MS už žádný styk nebyl? Kdybys byla těhotná už z listopadu tak test už ukáže dálnice…

Aduš8
Závislačka 3000 příspěvků 28.12.18 21:22

@N.H.M.V. Jestli mezitím proběhla klasická menstruace, testy byly negativní, tak ne, nemůžeš být těhotná.

Margery
Echt Kelišová 9760 příspěvků 1 inzerát 28.12.18 21:23

Já to dostala, testy negativní a těhotná jsem byla :lol: poznala jsem to podle větších prsou a nevolností

N.H.M.V.
Nováček 5 příspěvků 28.12.18 21:23

@Kriss Tina Ne, po MS nebyl.

Kriss Tina
Kelišová 6999 příspěvků 28.12.18 21:24

@N.H.M.V. Tak se teď otestuj, ale je fakt malá pravděpodobnost že bys byla těhotná.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.18 21:24

Ja to mela podobně , prvni sem menstruaci dostala , a dalsi mesic jsem jen trošičku spinila, me to teda doslo hned protoze jsme mela menstruační bolesti asi 5-6dni v kuse bez ničeho, a do toho me opravdu hodne píchalo(coz jsem pak mela jeste mesic po:) , a mimino teda bylo dost v ocekavani
Kazdopadne zase mam kamarádku ktera ma příznaky kazdou chvily dokonce i nekolikrat mela mesicky opozdeni o 2 týdny atd a nic … :/ u tohodle si jen pockat no:)

Micaella22
Zasloužilá kecalka 713 příspěvků 28.12.18 21:48

Ikdyz bys ted dostala slabou ms, udelej si test

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Kolegové mi přáli smrt syna! Dalibor Janda přišel s nepříjemnou zpovědí

Před šestnácti lety zpěvák Dalibor Janda (65) přišel o svého syna, který se v... číst dále >

Říká si o místo na kandidátce? Jaromírovi věřím, vzkazuje Musil z nemocnice!

Moderátor Honza Musil se stále zotavuje z vážného úrazu, který si před Vánoci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >