Co na nožičky pro půlroční

280
22.3.17 10:40

co na nožičky pro půlroční

Ahoj,
chtěla bych se s vámi poradit. Mám půlroční miminko a zrovna jsem schovala zimní fusak. Ted jezdí v zavinovačce do autosedačky, protože mi přišlo zbytečné kupovat na jedno jaro slabý fusak do hluboké korby. Probém je, že si často vykope nožičky. Také jezdíme hodně ven, kdy v parku nebo na hřišti se starším beru malou na ruku, aby mohla koukat kolem.

Na nožičky jí dávám teplé ponožky, mám ale pocit, že to nestačí. Přemýšlela jsem o nějakých capáčkách, třeba kožených? Ale nevím, zda jí to nebude nějak ničit nožičku? Na živo jsem je nikdy neviděla, u nás ve městě je nikde nemají, proto se chci zeptat, jestli jsou tak měkké, že se dají použít i pro takového miminko?

Vím, že se prodávají pletené bačkůrky, ale z dětství k nim mám averzi a ty určitě kupovat nechci.

Co dáváte na nožičky miminkům vy?

Díky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

22.3.17 10:49

Tak fusak mame univerzální, dostane ho pak do sportaku. Jinak capacky jsou měkké - mrkni třeba na taptapi. Ale ten fusak je lepší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13917
22.3.17 10:50

Ja malymu davala, teple ponozky a pres ne fleesove capacky :) na zimu pak mel neco jako snehule, ale mekke bez podrazky, proste pro nechodici dite.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35023
22.3.17 10:50

Kožené capáčky by stačily, neprofouknou. Já klukům kupovala na capiky.cz myslím a nebo zkus nolen, jestli si dobře vzpomínám na značky. Nožičku to určitě nezničí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
280
22.3.17 10:52
@ixule píše:
Kožené capáčky by stačily, neprofouknou. Já klukům kupovala na capiky.cz myslím a nebo zkus nolen, jestli si dobře vzpomínám na značky. Nožičku to určitě nezničí.

díky za odpověď. a ty capáčky mají úplně měkkou podrážku, nebo je něčím vyztužená? budu to objednávat z netu, tak bych nerada koupila něco, co bych jí pak nemohla dát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
280
22.3.17 10:55
@Tichošlápek píše:
Tak fusak mame univerzální, dostane ho pak do sportaku. Jinak capacky jsou měkké - mrkni třeba na taptapi. Ale ten fusak je lepší

já vím že fusak by byl lepší. Mám po synovi jarní/podzimní do sporťáku, tak mi bylo líto kupovat další jen na jedno jaro. Navíc jsem chtěla využít tu z autosedačky. Mám od Emitexu, je tam oddělené místo na každou nohu. Malá je ale šikovnější a šikovnější a ty nožičky mi vykopává ven. Zakrývám je ještě dekou. Spíš mi jde o tu dobu, kdy není v kočárku, mám ji na ruce a jsme třeba na hřišti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
394
22.3.17 10:56

Taky by me zajimalo, jak na to. Ja mam trimesicni holcinu a o vikendu se chystame na prvni celodenni venkovni vylet. Takze nejak nevim, jak to udelat pri odrihavani a prebalovani, aby venku nenachladla. Manipulace mimo kocarek ve fusaku je naprd.. nabalim ji jak medveda, ale ty nozicky, nevim no :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
442
22.3.17 11:05

Zajdi do Kik tam urcite budou mit nejake lehce vyteple capacky na tohle obdobi a za par korun

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2236
22.3.17 11:19

Já jsem měla od háčkové naháčkované takové „papučky“, takové retro :-) Ale nedám na to dopustit, byly teploučké, nikde neškrtily a nepadaly z nožiček. Mrkni třeba na fler, možná to tam někdo háčkuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1125
22.3.17 11:42

Já používám capáčky od firmy Nolen a jsem s nimi spokojená. Podrážka je jen pevná kůže, příp. na zimu mají vyteplné a na léto zase nahoře prodyšnější. Včera jsem zrovna objednávala větší velikost :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12673
22.3.17 11:45

Uháčkovala jsem mu papuče :lol:
edit: fotka je z netu, svou nemám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21472
22.3.17 11:53

@Tamtama
Ty jsou hezký!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
223
22.3.17 12:05

Taky jsem řešila právě před rokem :)
přikládám odkaz, odstavec: „co obléci na nožičky“, jsou tam i různé odkazy na capáčky a válenky.
https://www.branakdetem.cz/…e-v-zime-101

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
223
22.3.17 12:09

A ještě tady jsou nějaké nekomerční zdroje :)

https://www.fler.cz/zbozi?…

nějak mi ten odkaz nefunguje, ale stačí zadat „válenky“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35023
23.3.17 19:04
@LE.nova píše:
díky za odpověď. a ty capáčky mají úplně měkkou podrážku, nebo je něčím vyztužená? budu to objednávat z netu, tak bych nerada koupila něco, co bych jí pak nemohla dát.

je to fakt jenom kůže, takže ucítí vše, je to jako by dítko bylo bosky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama