Botičky Nolen a podobné

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janabazarek
Nováček 1 příspěvek 07.03.17 12:18
Capáčky Nolen a podobné

Ahoj,
po přečtení diskuzí zde na emiminu jsem se rozhodla koupit skoro ročnímu dítěti capáčky Nolen. Spousta maminek si je zde chválí. Já teda nevím, ale viděla jste některá z vás tu botu zevnitř? Viděli jste ty švy o které to dítě bude opírat nohu? Já osobně bych takové boty nenosila ani za nic na světě. Natož to dát na vyvíjející se nohu 8o Bota by byla krásná, a i funkční, ale ty švy 8o :roll: 8o, opravdu to svým dětem dáte na nohu? Nedalo mi to, a šla jsem se podívat na jinou značku téměř stejného střihu- a bylo to to samé. švy zevnitř. To musí hrozně tlačit!!! Přidávám i fotku, udělejte si názor samy, ale já teda radši koupila tlustší ponožky než toto a boty jsem výrobci odeslala zpět :nevim:.
Berte to jako radu, i přítel byl zděšen, a to je co říct… :zed:

Reakce:

Ice79
Závislačka 2613 příspěvků 07.03.17 12:37

Souhlasím. Takto je šita většina capáčků a je to děs. Bohužel jsem názoru, že drtivou většinu matek ani nenapadne podívat se dovnitř botky. Hlavně že jsou boty in a krásné.

Strecha
Zasloužilá kecalka 697 příspěvků 07.03.17 12:40

Podle me to moc resis. Syn nosi capacky doma i ted (2roky) a nikdy si nestezoval (ted uz by si rekl, ze ho to tlaci.) Svy jsou v mistech, kde nozka nenaslapuje, takze mu to nema v cem vadit. Navic udrzuje teplo a neklouzou…

Pinot
Povídálka 36 příspěvků 07.03.17 12:51

@Janabazarek Capáčky Nolen šije paní na zakázku a ve své nabídce má i úpravu ušití capáčků se švy ven - viz na jejích stránkách odkaz „úpravy“ - stojí to 30,–. Máme to tak a jsem spokojená.

jakákoliv
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 07.03.17 13:26

Ale noha přece není hranatá, ale zaoblená a pokud zvolíš správnou velikost, nadměrek vepředu i ze stran, tak se těch švů nožka v podstatě nedotkne..moje děti chodí v capáčkách v podstatě odjakživa a nikdy se nám nestalo, že by měly švy na nohách otlačené nebo otisknuté..nehledě na to, že ta kůže je tak měkká, že to nožce vadit nemůže..

CaravaggioDaMerisi
Kecalka 197 příspěvků 07.03.17 13:27

Taky me to zarazilo, ale pak jsem si vzpomela na jednoho sveho prirodniho spoluzaka a ten taky nosil kozeny capaky se svama uvnitr a nic ho netlacilo. Navic velikost capacku mi pripada do vsech stran nnaddimenzovana - imho nemuze tlacit.

Hoa Mai
Kelišová 5712 příspěvků 19 inzerátů 07.03.17 13:57

@Janabazarek Pokud dítě nešmajdá a je zvolená správná velikost capáčků - tzn dostatečně velké jak na délku, tak na šířku, tak po těch švech vůbec nešlape. My máme capáčky Dadoos, šité jsou stejně a když kouknu dovnitř, vidím, kde přesně je synova noha obtisknutá, mají totiž vnitřek z bílého froté a na něm je ten otisk nohy výrazný. Toto půjde vidět ale na všech capáčcích, když se po čase podíváš na podrážku, půjde tam ten otisk vidět taky.
Jinak se dají koupit i capáčky se švy vně boty.

Candies
Kecalka 262 příspěvků 07.03.17 14:14

Tak my na capáčky Nolen nedáme dopustit. Máme už třetí právě z důvodu, že je paní může ušít se švy ven, jak už někdo výše psal. Radši připlatím 30 kč a vím, že nikde nic netlačí. Měli jsme i Capiki a Tap Tapi, ale nedá se to srovnat.

Carla8
Nováček 2 příspěvky 15.08.17 09:03

Objednala jsem si capacky Nolen se svy ven a musím říct, že se mi vůbec nelíbí, takové divne neforemne, na nozicce moc nesedí, jak jsou švy venku, tak je botička taková velká, takže budu vracet. Za mě bych řekla, že se svy vevnitř by to bylo snad i lepší

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Co to dávali za nudu? Manželka Michala Dlouhého usnula v kině

Chodit do kina unavený se nevyplácí. Své o tom ví i herec Michal Dlouhý a... číst dále >

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >