Botičky Nolen a podobné

7.3.17 12:18

Capáčky Nolen a podobné

Ahoj,
po přečtení diskuzí zde na emiminu jsem se rozhodla koupit skoro ročnímu dítěti capáčky Nolen. Spousta maminek si je zde chválí. Já teda nevím, ale viděla jste některá z vás tu botu zevnitř? Viděli jste ty švy o které to dítě bude opírat nohu? Já osobně bych takové boty nenosila ani za nic na světě. Natož to dát na vyvíjející se nohu 8o Bota by byla krásná, a i funkční, ale ty švy 8o :roll: 8o, opravdu to svým dětem dáte na nohu? Nedalo mi to, a šla jsem se podívat na jinou značku téměř stejného střihu- a bylo to to samé. švy zevnitř. To musí hrozně tlačit!!! Přidávám i fotku, udělejte si názor samy, ale já teda radši koupila tlustší ponožky než toto a boty jsem výrobci odeslala zpět :nevim:.
Berte to jako radu, i přítel byl zděšen, a to je co říct… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2664
7.3.17 12:37

Souhlasím. Takto je šita většina capáčků a je to děs. Bohužel jsem názoru, že drtivou většinu matek ani nenapadne podívat se dovnitř botky. Hlavně že jsou boty in a krásné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
772
7.3.17 12:40

Podle me to moc resis. Syn nosi capacky doma i ted (2roky) a nikdy si nestezoval (ted uz by si rekl, ze ho to tlaci.) Svy jsou v mistech, kde nozka nenaslapuje, takze mu to nema v cem vadit. Navic udrzuje teplo a neklouzou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
7.3.17 12:51

@Janabazarek Capáčky Nolen šije paní na zakázku a ve své nabídce má i úpravu ušití capáčků se švy ven - viz na jejích stránkách odkaz „úpravy“ - stojí to 30,–. Máme to tak a jsem spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.3.17 13:26

Ale noha přece není hranatá, ale zaoblená a pokud zvolíš správnou velikost, nadměrek vepředu i ze stran, tak se těch švů nožka v podstatě nedotkne..moje děti chodí v capáčkách v podstatě odjakživa a nikdy se nám nestalo, že by měly švy na nohách otlačené nebo otisknuté..nehledě na to, že ta kůže je tak měkká, že to nožce vadit nemůže..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.3.17 13:27

Taky me to zarazilo, ale pak jsem si vzpomela na jednoho sveho prirodniho spoluzaka a ten taky nosil kozeny capaky se svama uvnitr a nic ho netlacilo. Navic velikost capacku mi pripada do vsech stran nnaddimenzovana - imho nemuze tlacit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7173
7.3.17 13:57

@Janabazarek Pokud dítě nešmajdá a je zvolená správná velikost capáčků - tzn dostatečně velké jak na délku, tak na šířku, tak po těch švech vůbec nešlape. My máme capáčky Dadoos, šité jsou stejně a když kouknu dovnitř, vidím, kde přesně je synova noha obtisknutá, mají totiž vnitřek z bílého froté a na něm je ten otisk nohy výrazný. Toto půjde vidět ale na všech capáčcích, když se po čase podíváš na podrážku, půjde tam ten otisk vidět taky.
Jinak se dají koupit i capáčky se švy vně boty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
325
7.3.17 14:14

Tak my na capáčky Nolen nedáme dopustit. Máme už třetí právě z důvodu, že je paní může ušít se švy ven, jak už někdo výše psal. Radši připlatím 30 kč a vím, že nikde nic netlačí. Měli jsme i Capiki a Tap Tapi, ale nedá se to srovnat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
15.8.17 09:03

Objednala jsem si capacky Nolen se svy ven a musím říct, že se mi vůbec nelíbí, takové divne neforemne, na nozicce moc nesedí, jak jsou švy venku, tak je botička taková velká, takže budu vracet. Za mě bych řekla, že se svy vevnitř by to bylo snad i lepší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
2.2.19 19:18
@Janabazarek píše:
Ahoj,
po přečtení diskuzí zde na emiminu jsem se rozhodla koupit skoro ročnímu dítěti capáčky Nolen. Spousta maminek si je zde chválí. Já teda nevím, ale viděla jste některá z vás tu botu zevnitř? Viděli jste ty švy o které to dítě bude opírat nohu? Já osobně bych takové boty nenosila ani za nic na světě. Natož to dát na vyvíjející se nohu 8o Bota by byla krásná, a i funkční, ale ty švy 8o :roll: 8o, opravdu to svým dětem dáte na nohu? Nedalo mi to, a šla jsem se podívat na jinou značku téměř stejného střihu- a bylo to to samé. švy zevnitř. To musí hrozně tlačit!!! Přidávám i fotku, udělejte si názor samy, ale já teda radši koupila tlustší ponožky než toto a boty jsem výrobci odeslala zpět :nevim:.
Berte to jako radu, i přítel byl zděšen, a to je co říct… :zed:

Přesně tak,taky jsem capáčky s nadšením objednala a pak se zděsila těch švů, nicméně jsem je malýmu obula na 20 minut na bosou nožku, když sel sedět na nočník a měl tam otlaky.
Já bych si pro sebe boty s takovými švy nekoupila.
Ale musím uznat, že capáčky jsou nádherné a i ta kůže je opravdu z venku příjemná na dotyk. Škoda,kdybych věděla jaké ty švy budou koupila bych se švy ven.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
991
2.2.19 19:43

Ja teda na boso nikdy nedavala a byly super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
125
2.2.19 19:53

Capacky davam pouze na ponozky misto backor. Deti jsou spokojene. Syn je nosi na vlastni zadost, je mu 5 let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6833
2.2.19 20:01

Já tedy capáčky dávala naboso a otlačené je měl jednou, když z nich vyrostl a byly mu těsně. Když měl správnou velikost, nikdy se to nestalo. A to je měl celý den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
3.2.19 07:42

Četla jsem právě spoustu pochvalných recenzí,proto je objednala.
Toho otlaku jsem se opravdu lekla a raději mu je už nedala.
Jinak botky jsou hezky prostorné.
Zkusím dát tedy ještě v ponožkách a uvidíme jestli bude mít otlačenou nožičku.
Doufám, že ne, :think: protože botičky jsou fakt lehoučké a praktické. :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.12.19 13:58

My máme už třetí Nolenky a jsme moc spokojení. Vyzkoušeli jsme už šest značek capáčků a všechny měly stejné švy. Problém v nich nevidím, je to měkká kůže, ne dřevo. A když se zvolí správná velikost, nadměrek do délky i do stran, nemá co tlačit, po švech se přece nechodí. Syn nikdy otlaky neměl, lítal v nich jak čert, ani nevěděl, že je má. V Nolenkách začal chodit (mám je schované na památku) a teď je má jako bačkůrky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama