Reklama

Demar Dino, Mamut... máte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tichopredbouri
Zasloužilá kecalka 857 příspěvků 06.02.17 13:37
Demar Dino, Mamut... máte?

Zdravím, máte někdo zkušenost se zateplenými holínkami Demar Dino nebo Mamut? Nebo jsou lepší ty klasické zateplené demarky? Máte někdo srovnání? Holka měla klasické a spokojenost, ale teď právě koukám po těch odlehčených a nevím. Které vám přišly lepší?

Reklama

Reakce:

Tereza1986
Kelišová 6751 příspěvků 06.02.17 13:48

Máme oboje. Mamutky jsou lehké, dají se využít i v mrazech. Za mně vedou tyhle, ale syn je nechce nosit, že ho tam škrábe suchý zip, kterým je připevněna ta vložka či co :nevim: Někde jsem to i četla, že bez punčocháčů to škrábe.

Celestýna7
Kecalka 182 příspěvků 07.03.17 13:42

Já mám Mamuty a jsou naprosto skvěle :dance:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama