Demar Dino, Mamut... máte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tichopredbouri
Zasloužilá kecalka 892 příspěvků 06.02.17 13:37
Demar Dino, Mamut... máte?

Zdravím, máte někdo zkušenost se zateplenými holínkami Demar Dino nebo Mamut? Nebo jsou lepší ty klasické zateplené demarky? Máte někdo srovnání? Holka měla klasické a spokojenost, ale teď právě koukám po těch odlehčených a nevím. Které vám přišly lepší?

Reakce:

Tereza1986
Kelišová 6747 příspěvků 06.02.17 13:48

Máme oboje. Mamutky jsou lehké, dají se využít i v mrazech. Za mně vedou tyhle, ale syn je nechce nosit, že ho tam škrábe suchý zip, kterým je připevněna ta vložka či co :nevim: Někde jsem to i četla, že bez punčocháčů to škrábe.

Celestýna7
Kecalka 182 příspěvků 07.03.17 13:42

Já mám Mamuty a jsou naprosto skvěle :dance:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >