Reklama

Jak pečovat o boty GORATEX?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maskovak
Ukecaná baba ;) 1307 příspěvků 19.12.16 18:18
Jak pečovat o boty GORATEX?

Ahoj holky, koupila jsem pěkně drahé zimní boty GORATEX. Prodavačka mě ujistila, že jsou zaručeně na zimu nepromokavé. Slečna u kasy ale pak zase říkala, že se musí impregnovat a nabízela mi za 800 kč impregnaci.Jak je to tedy, bez impregnace tedy v zimě promoknou? A když už impregnovat, čím impregnujete a kolik impregnace stojí? Dík! :* :mavam:

Reklama

Reakce:

smudlinky
Ukecaná baba ;) 2475 příspěvků 373 inzerátů 19.12.16 18:40

Urcite se musi impregnovat nejlepe pred prvnim pouzitim. Impregnuje se sprejem k tomu urcenym, neni nutne aby byl znackovy a tim padem drahy.

xkoup21
Zasloužilá kecalka 851 příspěvků 48 inzerátů 19.12.16 18:43

Kupovali jsme ve Sportisimu spray asi za 300 Kč. Určitě bych ale naimpregnovala.

Fally123
Zasloužilá kecalka 509 příspěvků 19.12.16 18:51

Ano urcite nastrikat. Chrani to vrsek boty. Membrana je uvnitr.

Hadumi
Extra třída :D 13251 příspěvků 19.12.16 18:54

Mně prodavačka řekla neimpregnovat, pak to prý „nedýchá“ a potí se v tom noha. Takže jsem nestříkala a fungují (nosí je tedy dítě).

Kamikadze
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 19.12.16 18:54
@maskovak píše:
Ahoj holky, koupila jsem pěkně drahé zimní boty GORATEX. Prodavačka mě ujistila, že jsou zaručeně na zimu nepromokavé. Slečna u kasy ale pak zase říkala, že se musí impregnovat a nabízela mi za 800 kč impregnaci.Jak je to tedy, bez impregnace tedy v zimě promoknou? A když už impregnovat, čím impregnujete a kolik impregnace stojí? Dík! :* :mavam:

Ano, je primo impregnace na Goretex. Kazde boty musis osetrovat a impregnovat.

maskovak
Ukecaná baba ;) 1307 příspěvků 19.12.16 19:03

Dik vsem! :* :srdce:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama