Jak pečovat o boty GORATEX?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
maskovak
Ukecaná baba ;) 1409 příspěvků 2 inzeráty 19.12.16 18:18
Jak pečovat o boty GORATEX?

Ahoj holky, koupila jsem pěkně drahé zimní boty GORATEX. Prodavačka mě ujistila, že jsou zaručeně na zimu nepromokavé. Slečna u kasy ale pak zase říkala, že se musí impregnovat a nabízela mi za 800 kč impregnaci.Jak je to tedy, bez impregnace tedy v zimě promoknou? A když už impregnovat, čím impregnujete a kolik impregnace stojí? Dík! :* :mavam:

Reakce:
smudlinky
Závislačka 2613 příspěvků 336 inzerátů 19.12.16 18:40

Urcite se musi impregnovat nejlepe pred prvnim pouzitim. Impregnuje se sprejem k tomu urcenym, neni nutne aby byl znackovy a tim padem drahy.

xkoup21
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 40 inzerátů 19.12.16 18:43

Kupovali jsme ve Sportisimu spray asi za 300 Kč. Určitě bych ale naimpregnovala.

Fally123
Zasloužilá kecalka 524 příspěvků 19.12.16 18:51

Ano urcite nastrikat. Chrani to vrsek boty. Membrana je uvnitr.

Hadumi
Extra třída :D 13681 příspěvků 19.12.16 18:54

Mně prodavačka řekla neimpregnovat, pak to prý „nedýchá“ a potí se v tom noha. Takže jsem nestříkala a fungují (nosí je tedy dítě).

Kamikadze
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 19.12.16 18:54
@maskovak píše:
Ahoj holky, koupila jsem pěkně drahé zimní boty GORATEX. Prodavačka mě ujistila, že jsou zaručeně na zimu nepromokavé. Slečna u kasy ale pak zase říkala, že se musí impregnovat a nabízela mi za 800 kč impregnaci.Jak je to tedy, bez impregnace tedy v zimě promoknou? A když už impregnovat, čím impregnujete a kolik impregnace stojí? Dík! :* :mavam:

Ano, je primo impregnace na Goretex. Kazde boty musis osetrovat a impregnovat.

maskovak
Ukecaná baba ;) 1409 příspěvků 2 inzeráty 19.12.16 19:03

Dik vsem! :* :srdce:

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Pravý důvod rozchodu Elišky Bučkové s Jakubem Vágnerem? Expresu řekla, jak to bylo

Dlouho se spekulovalo o tom, co bylo příčinou náhlého rozchodu modelky Elišky... číst dále >

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >