Jak pečovat o boty GORATEX?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maskovak
Ukecaná baba ;) 1345 příspěvků 1 inzerát 19.12.16 18:18
Jak pečovat o boty GORATEX?

Ahoj holky, koupila jsem pěkně drahé zimní boty GORATEX. Prodavačka mě ujistila, že jsou zaručeně na zimu nepromokavé. Slečna u kasy ale pak zase říkala, že se musí impregnovat a nabízela mi za 800 kč impregnaci.Jak je to tedy, bez impregnace tedy v zimě promoknou? A když už impregnovat, čím impregnujete a kolik impregnace stojí? Dík! :* :mavam:

Reakce:

smudlinky
Závislačka 2554 příspěvků 347 inzerátů 19.12.16 18:40

Urcite se musi impregnovat nejlepe pred prvnim pouzitim. Impregnuje se sprejem k tomu urcenym, neni nutne aby byl znackovy a tim padem drahy.

xkoup21
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 44 inzerátů 19.12.16 18:43

Kupovali jsme ve Sportisimu spray asi za 300 Kč. Určitě bych ale naimpregnovala.

Fally123
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 19.12.16 18:51

Ano urcite nastrikat. Chrani to vrsek boty. Membrana je uvnitr.

Hadumi
Extra třída :D 13514 příspěvků 19.12.16 18:54

Mně prodavačka řekla neimpregnovat, pak to prý „nedýchá“ a potí se v tom noha. Takže jsem nestříkala a fungují (nosí je tedy dítě).

Kamikadze
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 19.12.16 18:54
@maskovak píše:
Ahoj holky, koupila jsem pěkně drahé zimní boty GORATEX. Prodavačka mě ujistila, že jsou zaručeně na zimu nepromokavé. Slečna u kasy ale pak zase říkala, že se musí impregnovat a nabízela mi za 800 kč impregnaci.Jak je to tedy, bez impregnace tedy v zimě promoknou? A když už impregnovat, čím impregnujete a kolik impregnace stojí? Dík! :* :mavam:

Ano, je primo impregnace na Goretex. Kazde boty musis osetrovat a impregnovat.

maskovak
Ukecaná baba ;) 1345 příspěvků 1 inzerát 19.12.16 19:03

Dik vsem! :* :srdce:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >