Reklama

Viking zimní - studené nohy - zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janikula
Extra třída :D 12250 příspěvků 07.01.17 11:55
Viking zimní - studené nohy - zkušenost?

Pořídili jsme synovi (3r. a 3m.) dle recenzí zimní boty zn. Viking, ale má v nich studené nohy, dokonce mi přišlo, že v nich měl i vlhko. Nevím, zda nedáváme špatné ponožky, už jsem zkusila různé varianty, i bambusové, funkční… Jakou zkušenost máte vy? Nosí vikingy celoročky a ty jsou super, ale ty zimní, tam jsem dost v rozpacích. V obyčejných Mammutech má nohu víc teplou a v suchu :think:. Tak si říkám, kde může být chyba, když jsou určené do velké zimy a sněhu. Díky. Navíc se nám začlo párat prošití na nártu :?

Reklama

Reakce:

nina7
Ukecaná baba ;) 1213 příspěvků 07.01.17 12:00

Ja mam nekolikate botky a nikdy nebyl problem. Vzdy mel nozky suche a teple. Jsem spokojena. Za tu cenu mi vzdy stacily jedny botky na zimu, nikdy je nepromachal

dianaa
Kelišová 6381 příspěvků 07.01.17 12:15

Neměl je třeba moc utažené? Nebo moc „akorát“? Když v botách synové neměli místo na pohyb prstů, mívali v některých botách studené nohy. Třeba dvoje ponožky jsem nemohla dávat nikdy, měli nohy pak vlhké, protože zpocené, navíc pak těsné.. Zimní Vikingy jsme měli 2× a byli jsme spokojení.
Syn má letos Viking vyteplené holínky a nohy teplé. Píšou, že jsou do -10 a i v -13 vydržely nohy teplé.
(Letos jsem naštvaná na Jack Wolfskin. Loni velká spokojenost a stejný model o velikost větší je mnohem užší a má krátké sucháče, špatně se synovi obouvají.. :? Ale teplé jsou, to jo..)

Janikula
Extra třída :D 12250 příspěvků 07.01.17 12:29

@dianaa Má ty vikingy 28 a běžná bota by mu stačila 27, tak velikost myslím ok. Zkusím dát jen ty jedny ponožky a uvidíme. Potřebuji to přes víkend odzkoušet, abychom věděli, co dát v po do školky.

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1372 příspěvků 07.01.17 12:48

Mam je pro obe deti a jsem spokojena, davam jen slabe ponozky.

vverru
Ukecaná baba ;) 1256 příspěvků 07.01.17 13:02

V pondělí už nemá byt taková zima. Spíš bych to viděla na spocenou nohu, jestli mu dáváš dvoje ponožky.
Jaké máš boty ty a kolikery ponožky? Není důvod, aby toho mělo dítě víc. Navíc se určitě víc hýbe…

Janikula
Extra třída :D 12250 příspěvků 07.01.17 13:04

@vverru dvoje měl jen 1× na zkoušku, jinak má jedny

Aliik
Echt Kelišová 8249 příspěvků 07.01.17 20:00

Dcera má také Vikingy, typ Toasty, a spokojenost maximální. Jen tedy jsou to dost teplé botky a když v nich je občas v autě nebo někde, kde je tepleji, snadno se zapotí. Takže za mě pořádně vysoušet, naše jsou tak teplé, že se potí (vyzkoušeno) ;)

Lidym
Ukecaná baba ;) 2215 příspěvků 3 inzeráty 07.01.17 21:18

Malý měl vloni boty z Lidlu a taky studené nohy, letos jsem koupila Vikingy a zase je má studené i když je kolem nuly :nevim:.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama