Reklama

Kozačky na ples?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

helbell
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 07.02.17 23:40
Kozacky na ples??

Ahoj, za tyden jdu na ples mam vyhlidnute male černe s flitrama. Ne upne na telo ale temer. A problem jsou boty. Nemam lodicky a nechteji se mi moc kupovat. Nemam je kam pak unosit a taky mam do ceho vrazet penize i tak. Mohu si tedy vzit na ples kozacky sede nove, bez aplikace nenapadne. Ples je to skolni a my tam mame kazdorocne slezinu absolventu umelecke skoly (velke procento bohemu :pankac: ). Mohu nebo to je mimo misu? :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Nabot
Zasloužilá kecalka 648 příspěvků 07.02.17 23:41

Je to TOTÁLNĚ mimo mísu.

BohunkaP
Extra třída :D 14897 příspěvků 07.02.17 23:42

To je hooodně velký úlet…

Adinka_2012
Závislačka 2601 příspěvků 9 inzerátů 07.02.17 23:43

Ne

luca241
Ukecaná baba ;) 1595 příspěvků 07.02.17 23:43

Ipřes to, jak jsi to popsala, mi to na ples přijde jako nevhodná obuv :nevim: Na druhou stranu, pokud chodíš na tento ples každoročně, tak sama víš, jestli se to tam ztratí…

helbell
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 07.02.17 23:53

No chodim. Ale vzdy jsem byla za popelku a nechala byt rebely ty ostatni tak nevim. :mrgreen:

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 07.02.17 23:57
@helbell píše:
Ahoj, za tyden jdu na ples mam vyhlidnute male černe s flitrama. Ne upne na telo ale temer. A problem jsou boty. Nemam lodicky a nechteji se mi moc kupovat. Nemam je kam pak unosit a taky mam do ceho vrazet penize i tak. Mohu si tedy vzit na ples kozacky sede nove, bez aplikace nenapadne. Ples je to skolni a my tam mame kazdorocne slezinu absolventu umelecke skoly (velke procento bohemu :pankac: ). Mohu nebo to je mimo misu? :nevim:

kozačky na ples jsou úplně mimo a buranské
investice do klasických lodiček je podle mě základ - ty se nenosí jen tak na vynošení, ale na příležitosti jako ples, divadlo atd… sama říkáš že chodíš každý rok.. mě vydržely klasické černé lodičky 18 let - až letos jsem zlomila podpatek a kupovala nový ;)

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 08.02.17 00:01
@helbell píše:
No chodim. Ale vzdy jsem byla za popelku a nechala byt rebely ty ostatni tak nevim. :mrgreen:

ehm tak bud to pojmi rebelsky komplet a nebo se drž stylu - malé černé + lodičky

helbell
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 08.02.17 00:04

No nic vikend ve znameni nakupovani lodicek. :roll:  :D

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 08.02.17 00:06
@helbell píše:
No nic vikend ve znameni nakupovani lodicek. :roll: :D

ted mají všude slevy..
třeba u deichmanna jsem viděla obyč lodičky za 400,–

Trojlístek
Závislačka 3533 příspěvků 08.02.17 00:09

Ne.

Vždyť lodičky se dají koupit i do 350,– Kč, navíc teď v období slev se ani nebavím o tom, jaké poklady se dají sehnat. Třeba teď mi přišla zpráva, že v CCC mají 40% slevy na již zlevněnou - výprodejovou obuv, sice zimní kolekce, ale v zimní kolekci bývají i lodičky. Takže bych se šla podívat, tahle akce by měla být celoplošná.

Navíc se mi mnohokrát stalo, že věc, kterou jsem si kupovala tak nějak na sílu, jsem využila podstatně více, než jsem si byla ochotná přiznat. A byly to zrovna lodičky, které jsem si vybrala, když jsem jako dárek dostala o dvě čísla větší baleríny a šla jsem je vyměnit, prostě nic jiného k výměně nebylo. A jak jsem byla šťastná, že jsem je doma onehdá vyhrabala, když byly potřeba a to jsem cestou z obchodu prohlašovala, že netuším, kam si je vezmu.

Anturie
Závislačka 4969 příspěvků 08.02.17 00:18

@helbell Ani náhodou! Jinak nikam! Kup si otevřené dámské lodičky, které poté využiješ…

Aenne 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.17 02:43

Mužete si klidne vzit šedé kozačky, ale pak si nesmite vzít malé černé s flitrama, protože malé černé s flitrama - to je otrepaná, nudná klasika pro ženy, kterým chybí fantazie. Takže, když si vemete malé, černé s flitrama, tak si povinne vemte černé lodičky… když si vemete šedé kozačky, tak si vemte na sebe nejaký úlet, neco bláznivé, tvorivé, asimetrické, umelecké, neco, co bude za vami vlát, neco originálne, šedé z dobrého, kvalitního materialu, treba prírodní hodváb…pokud je to barva blede šedá, to je univerzální neutrálni barva, kterou mužete kombinovat s výrazními barvami, jako ružová, červená, zelená, tyrkisová modrá, ale taky bíla…takže pokud budete mít na sobě šedé kozačky, a šedé uletené, originální šaty, neco jako od vytvárnika, nebo dizajnéra, tak klidne mužete k tomu zvolit výrazne barevný, výtvarný šperk… K šedým kozačkám si taky mužete vzít malé černé, ale zásadne bez flitru a ješte líp, ne černé, ale temne šedé, nezapomente na punčochy rovnaké barvy, jako šaty a k nim velký šedý klobouk na hlavu a šedá štola, všechno z kvalitních materialu… :) když budete takhle oháknuta, tak mužete jit klidne na ples i v kozačkach a budete za originálni ženu s osobitým vkusem.

AndelaCerna
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 08.02.17 03:36

Male cerne na ples? Kodex ti nic nerika? Kozacky? To nemas kamosky co maji stejnou velikost lodicek jako ty a pujcili by ti patricny vybaveni?

Aenne 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.17 05:13
@AndelaCerna píše:
Male cerne na ples? Kodex ti nic nerika? Kozacky? To nemas kamosky co maji stejnou velikost lodicek jako ty a pujcili by ti patricny vybaveni?

Kodex je pro lidi, kterí nemají svobodu v myšlení a tvorivost a fantazii v oblíkaní…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama