Reklama

Jaké papuče do školky pro dítě s ortopedickou vadou

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anabellka
Závislačka 4778 příspěvků 09.02.17 13:11
Jaké papuče do školky pro dítě s ortopedickou vadou

Ahoj maminky. Třeba mi někdo poradí. Dcera má ortopedickou vadu nohou a nosí vložky hlavně ve školce v papučích, protože je v nich nejdelší část dne. Do teď jsem kupovala kotníkové Fare s přezkou, dobře seděly i s vložkou. Ale dnes mi holka říká, že už ji tlačí a velikost 30 (co má teď) je poslední v kotníkových co Fare vyrábí. nedaří se mi nic vygooglit. Nemáte některá zkušenost v čem jiným se dá nosit ortopedická vložka ve školce celý den? Sandály mě přijdou moc tvrdé. Díky za tip.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

MariMart
Kecalka 180 příspěvků 09.02.17 13:21

Ahoj, my máme taky ortopedické vložky do školky a mě se osvědčily Befado bačkory. Byli jsme přímo v krámu, kde se botky vyzkoušely i s tou vložkou.

smurfka
Nadpozemská drbna 29345 příspěvků 09.02.17 13:22

Já kupuju papuče befado..vyrábí i větší velikosti..a snad tam vložku dáte..( já teda do toho kupuju obyč vložky zmenšovací třeba, tak nevím jaký je rozdíl s ortopedickou vložkou..zatím jsem ji nikdy neviděla..

Anabellka
Závislačka 4778 příspěvků 09.02.17 13:23

My máme speciálně dělanou na nohu. Na Befado kouknu, díky moc.

MariMart
Kecalka 180 příspěvků 09.02.17 13:24
@Anabellka píše:
My máme speciálně dělanou na nohu. Na Befado kouknu, díky moc.

Jj, my máme právě taky dělanou na otisk nožky.

Meeshab
Ukecaná baba ;) 1796 příspěvků 09.02.17 13:32

@Anabellka Synové měli kdysi speciálně dělané ortopedické sandály. Taky podle otisku nohy. Vložka už se tam dávat nemusela, protože byla tvarovaná přímo stélka. Tak se na to zkuste na ortopedii zeptat.

3HE
Generální žvanilka 21805 příspěvků 09.02.17 14:07

V CCC jsou bačkory větších velikostí…

3HE
Generální žvanilka 21805 příspěvků 09.02.17 14:07
@3HE píše:
V CCC jsou bačkory větších velikostí…

také je používáme s vložkami

monrom
Echt Kelišová 9686 příspěvků 09.02.17 14:16

Já jsem ty vložky viděla nosit v kotníkových sandálích od Fare nebo Santé. Ono to chce kolikrát i oporu toho kotníku, když je vbočený/vybočený.

3HE
Generální žvanilka 21805 příspěvků 09.02.17 14:16

Tady jsou z CCC

kotyk
Echt Kelišová 7841 příspěvků 09.02.17 14:49

Syn nosil normoš zdravotní sandále s vložkou. A dělají se vysoké dívčí od 31 do 39.

hofka
Extra třída :D 14971 příspěvků 09.02.17 15:27

Papuče z ccc jsou spíš na užší nožky, Befado některé modely taky, plus ta vložka..

tasa
Echt Kelišová 8966 příspěvků 09.02.17 23:20

Befado

3HE
Generální žvanilka 21805 příspěvků 10.02.17 09:53
@hofka píše:
Papuče z ccc jsou spíš na užší nožky, Befado některé modely taky, plus ta vložka..

A ktere jsou na sirsi nohu?

Anabellka
Závislačka 4778 příspěvků 04.09.17 16:22

Obnovuji diskuzi. Mám pořád ten stejný problém. Boty befado nám nesedí. Malá má otlačeniny na nártu asi díky té ortopedické vložce. Máte někdo nějaký jiný tip jaké přezůvky pořídit aby v tohm vydržela převážnou část dne?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Švédka chce být rekordmankou a touží po největším pozadí na světě

Natasha Crownová (24) se považuje za modelku. Podle svých vlastních slov je... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama