Zpět na web

  • načítám...

20170123_182527.jpg

Ahoj, po přečtení diskuzí zde na emiminu jsem se rozhodla koupit skoro ročnímu dítěti capáčky Nolen. Spousta maminek si je zde chválí. Já teda nevím, ale viděla jste některá z vás tu botu zevnitř? Viděli jste ty švy o které to dítě bude opírat nohu? Já osobně bych takové boty nenosila ani za nic na světě. Natož to dát na vyvíjející se nohu 8o Bota by byla krásná, a i funkční, ale ty švy 8o :roll: 8o, opravdu to svým dětem dáte na nohu? Nedalo mi to, a šla jsem se podívat na jinou značku téměř stejného střihu- a bylo to to samé. švy zevnitř. To musí hrozně tlačit!!! Přidávám i fotku, udělejte si názor samy, ale já teda radši koupila tlustší ponožky než toto a boty jsem výrobci odeslala zpět :nevim:. Berte to jako radu, i přítel byl zděšen, a to je co říct... :zed:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...