Boty D.D. step Svitavy a okolí

12488
20.3.17 01:18

Boty D.D. step Svitavy a okolí

Ahoj děvčata,
potýkám se s problémem sehnat botky na širokou nožičku mojí dcerky. Sehnat na ni balerínky je skoro nadlidský úkol. Nosí zatím sportovní boty, ale chtěla bych taky něco na parádu :). Objevila jsem na internetu boty D. D. step. Líbí se mi, že jsou široké a hlavně měkké. Nechci je ovšem poprvé objednávat z internetu, raději nejdříve vyzkoušet. Hledám obchod na Svitavsku nebo v bližším okolí, kde by tyto boty prodávali.
Poradíte zoufalé matce :D?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4784
20.3.17 06:52

@Janli v ceske trebove je obchudek boticky, kde jsme D. D step zakoupili uz na podzim. Je to tam na starem namesti spis pri vyjezdu naproti kovomatu, vedle ceske pojistovny.
Pripadne jezdime pro boty do Policky, tam je to naproti taky bance, myslim Moneta? kousilinek od namesti, kdyz se jde od kostela. Ale tam ted netusim, jestli ma D. D step ale mrte vyber tam maj oproti Trebove.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2740
20.3.17 07:21

Napsala bych výrobci, určitě mohou napsat do kterých obchodů v okolí dodávají

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15062
20.3.17 07:42

Jde to i přes internet, jen je potřeba měřit a holt počítat s případným vrácením. Měkké jsou jen některé řady, jakou má velikost? A zas na úplně hodně široké nožky nejsou, spíš na normální (dcera při velikosti nohy 19,5×7,5 a na šířku je má akorát, má řadu 036). Výrobce posílal seznam prodejců, napište.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15062
20.3.17 07:44

Balerínky na široké nožky jsou nádherné Livie&Luca Pio Pio, ale to byste přes eshop asi musela risknout, nevím jak je to s touto obuví v SY a okolí:-)

http://eshop.nohynaboso.cz/…pio-fuchsia/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1934
20.3.17 09:23

@Janli Velký výběr dětských botiček mají v Žamberku, je to přímo dětská obuv. Ale je to pro vás už asi trochu z ruky. Synovi jsem tam koupila d. d. stepy minulý týden.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4784
20.3.17 12:19

https://mapy.cz/zakladni?…

Je to v te Poličce naproti pres ulici, jesli čp. 26? ted netusim.

A v České Třebové je to asi naproti čp. 40.. Tam maj taky docela dost znacek a druhů, ale jestli chcete otestovat ruzné druhy bot, tak spíš tu Poličku..

https://mapy.cz/zakladni?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12488
20.3.17 15:52

Děvčata díky moc za informace! Pro mě nedocenitelné :)! Zajedem do Poličky a budeme se modlit…
@hofka Pokud mi nic jiného nezbude, tak internet. Prostě objednám botiček více a pak budeme zkoušet a vracet. Díky za informaci o těch řadách, to jsem netušila. Dcerka má 17cm x 7cm. A to ve dvou letech a 4 měsících. Za pár let sem budu dávat dotaz - Kde seženu elegantní lodičky na velikost 43? :mrgreen: To už vidím na obchody pro travestishow… Ach jo!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15062
20.3.17 19:05
@Janli píše:
Děvčata díky moc za informace! Pro mě nedocenitelné :)! Zajedem do Poličky a budeme se modlit…
@hofka Pokud mi nic jiného nezbude, tak internet. Prostě objednám botiček více a pak budeme zkoušet a vracet. Díky za informaci o těch řadách, to jsem netušila. Dcerka má 17cm x 7cm. A to ve dvou letech a 4 měsících. Za pár let sem budu dávat dotaz - Kde seženu elegantní lodičky na velikost 43? :mrgreen: To už vidím na obchody pro travestishow… Ach jo!

fajn řada je 026-kytky na podrážce dělá se myslím do velikosti 30, další řady 036 nebo 040:-)

A já doufám, že až naše děti vyrostou, lodičky nebudou moderní:-) Sama žádný nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama