Co na pocení ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.19 07:42
Co na pocení ?

Ahoj lidi, prosím co na pocení? Vezmu si nějaký nový triko, jdu někam a za chvilku se potím pod paží:-/ Už mě to štve… :-/ díky za rady a typy.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.19 08:02
@Anonymní píše:
Ahoj lidi, prosím co na pocení? Vezmu si nějaký nový triko, jdu někam a za chvilku se potím pod paží:-/ Už mě to štve… :-/ díky za rady a typy.

Ahoj, můj přítel se též hrozně potil sotva vzal tričko hned v podpaží koláč.......ať používal nějaké tuhé deodoranty nebo ne vždy koláč.....už se sám za to styděl. Ale nedělal s tim nic ( no jo chlapi) tak jsem brouzdala na internetu a našla sem jedno driclor.....koupila a spokojenost obrovská :potlesk: Vyhledej si to na netu a procti si to ;)

smudlinky
Závislačka 2678 příspěvků 272 inzerátů 25.02.19 08:02

pocení je normální jev, pokud se potíš nadměrně, zkus praktickou lékařku. Jakékoli přípravky volně prodejné pocení sice zastaví třeba v podpaží, ale budeš se potit např. na zádech

Afrikana
Zasloužilá kecalka 741 příspěvků 25.02.19 08:05

Beru to tak, ze poceni je prirozeny projev tela a pokud clovek nezapacha a neni to extremni, tak to neresim. Holt si kupuju tricka, na kterych to neni videt. Prijde mi to lepsi, nez na sebe patlat chemicke dryjaky. Na to se mam moc rada :nevim:

mon222
Stálice 68 příspěvků 25.02.19 08:16

@Afrikana není to žádná hrůza,ale štve mě to.. nepotím se jinde jen v podpaží no.. jako nemám koláče přes celé podpaží.. ale je to nepříjemný no

Levixka
Zasloužilá kecalka 672 příspěvků 25.02.19 08:17
@Anonymní píše:
Ahoj lidi, prosím co na pocení? Vezmu si nějaký nový triko, jdu někam a za chvilku se potím pod paží:-/ Už mě to štve… :-/ díky za rady a typy.

Mě pomohl Driclor, je to drijak, ale nějaké přírodní věci, krystali a koupele, totálně bez účinků… Ani změna stravy atd.. I drahé antiperspiranty z lékárny, nic… Až tohle.. Jeden týden sem použila jak se má a už po druhé aplikaci zlepšení, pak mě stačilo 1× v měsíci na noc dát.. Ale dost to podraždi kůži, hlavně pokud máš citlivou pokožku… Ale mě to zachránilo tak nějak sebevědomí.. A ne nezačala sem se potit jinde víc :) když byla tepla tak sem se třeba i tak trochu spotila, takže tak, ale já měla problém že sem měla koláče i když mě byla zima :D prý hormony. Odmítla sem je brát na srovnání a zvolila tohle :) Teď už nemusím používat, upravilo se to pak samo. Spotim se, ale v rámci normálu :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.19 08:20

Ja teda nemam kolace, ale zase mi prijde, ze ten pot mam strasne agresivni a jsem citit. Jednou jsem si ze zoufalstvi koupila driclor (sla jsem za svedka, nechtela jsem smrdet) sice jsem se nepotila, ale citit jsem byla porad :roll:
Od ty doby chemicky deodoranty/antiperspiranty nepouzivam, ale zaroven nevim co pouzivat, abych nebyla citit :zed:

Taciras
Extra třída :D 11415 příspěvků 25.02.19 08:23

Může to být projev nedostatku vitamínu D, vzhledem k tomu, že se stejně uvádí, že populace jako celek má nedostatek, asi nic nezkazíš, když si koupíš nějaký doplněk stravy s déčkem. Zda je to tím, poznáš velmi rychle.

mon222
Stálice 68 příspěvků 25.02.19 08:26

@Taciras zkusím :-)

mon222
Stálice 68 příspěvků 25.02.19 08:27

@Levixka driclor jsem taky používala dřív a bylo to lepší..ale prý je to taky celkem svinstvo.. no tak nevím no :-/ jako mě štve že se hezky obleču třeba někam na akci,oslavu nebo tak a hnedka se potím.. ikdyž mi je zima,tak se potím

Kriss Tina
Echt Kelišová 9509 příspěvků 25.02.19 08:51

Já si třeba podpaží zapudruju dětským pudrem, ale nepotim se stylem že bych měla koláče přes půl trika. Ty driaky bych nepoužívala, dlouhodobě to stejně nezabere a stříkat to na sebe denně je hrozný, to je tak koledovat si o rakovinu prsu. Spíš hledat nějaký zdravotní důvod, proč se potis. Já to měla hrozně po porodu, hormonama, to sem byla spocena v tričku i když sem v něm šla ven a byl ještě sníh :roll:

Kukacka123
Závislačka 3346 příspěvků 25.02.19 08:52

Neco podobne Dricloru ma i Ziaja, je to Blocker nebo pak jemnejsi verze Sensitive. Stoji to navic jen 50,– :mrgreen: a rekla bych, ze to nebude takovej drastak, ale celkem funguje ;) Driclor s teda nikdy nepouzila, tak nevim. Tak tohle je jen takovej tip na zkousku :)

kve-tinka
Závislačka 4840 příspěvků 3 inzeráty 25.02.19 09:04

Driclor z lekarny,ano,asi to neni uplne TOP zdravicko,ale pro me lepsi jak trapasy s kolaci. Ted ho pouzivam,jen kdyz se blizi nejaka vetsi udalost a mam treba pekne obleceni.

MáškaMarie33
Kecalka 284 příspěvků 25.02.19 09:19

Používání už několik let Perspi gurad, je ještě účinnější než Driclor a nepálí. Jedna lahvička mi vydrží 3 měsíce. Za mě je to to nejlepší, co se u nás dá sehnat.

mon222
Stálice 68 příspěvků 25.02.19 09:27

@MáškaMarie33 a kde to koupím prosím :-))

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama