Reklama

Co na posílení jater

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pajaaja
Kecalka 179 příspěvků 20.02.18 23:25
Co na posílení jater

Ahojky. Chtěla bych poprosit ty co mají nějaké zkušenosti s přírodní meditací na posílení funkci jater co použít moc děkuji

Reklama

Reakce:

mission84
Kecalka 400 příspěvků 20.02.18 23:28

:lol: zrovna dneska jsem to taky řešila. Byl mi doporučen čaj ostropestrec 2× denne od zítřka se chystám zacit

Pidulka1991
Závislačka 2823 příspěvků 20.02.18 23:32

@pajaaja ostrtopestrec, cervena repa, celkove detoxikave jater, vyhybat se nadymavym, sladkym, korenenym jidlum. Na netu toho bude dost

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27281 příspěvků 9 inzerátů 20.02.18 23:50

Lipovitan, ostropestřec a jablka… a omezit těžká, mastná, kořeněná jídla…

Dalibor7
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 21.02.18 07:00

Cholitip

pannda
Kelišová 6501 příspěvků 32 inzerátů 21.02.18 07:09

Za sebe můžu doporučit kapky jen a pouze z bylin a to REGALEN…Užívají se týdny a pak přestávka, a jsou opravdu dobré

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 21.02.18 07:20

Ostropestřec :palec: sušený jde dát do polévky, jogurtu nebo prostě jenom zapít :)

TeSudička
Kecalka 235 příspěvků 21.02.18 07:32

Ja po dvou mesicich v nemocnici, kdy dome prali chemii horem spodem jsem si koupila ocistujici kuru na vasbylinkar.cz

Františka85
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 21.02.18 07:44

Ostropestřec, zachránil mi život.

pajaaja
Kecalka 179 příspěvků 21.02.18 17:26

Moc děkuji všem.

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 785 příspěvků 25.02.18 13:46

Já jsem zkoušela čaj z ostropestřce a zároveň tělo co nejmíň zatěžovat ve smyslu masa, mléčných výrobků atd. Stravovala jsem se nějakou dobu bez masa (ryby ano, maso ne), bez mléčných výrobků, jedla jsem hodně vitaminu B a vitaminu C a k tomu jsem denně jedla lžičku javorového sirupu s jedlou sodou (svaříš 1 díl jedlé sody se 3 díly javorového sirupu a uschováš v uzavřené nádobě v lednici, každý den po dobu 1 měsíce jíš jednu čajovou lžičku). K tomu trochu pohybu (cchi-kung nebo taiči, prostě něco, kde musíš hluboce dýchat), a stav jater se mi zlepšil.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Stodůlková ve StarDance: Zažila výhru, rodinnou tragédii i zázračnou proměnu

Tanečnice Alice Stodůlková (31) se od doby, kdy se s Pavlem Křížem protančila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >