Co na posílení jater

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pajaaja
Kecalka 179 příspěvků 20.02.18 23:25
Co na posílení jater

Ahojky. Chtěla bych poprosit ty co mají nějaké zkušenosti s přírodní meditací na posílení funkci jater co použít moc děkuji

Reklama

Reakce:

mission84
Kecalka 379 příspěvků 20.02.18 23:28

:lol: zrovna dneska jsem to taky řešila. Byl mi doporučen čaj ostropestrec 2× denne od zítřka se chystám zacit

Pidulka1991
Ukecaná baba ;) 2489 příspěvků 20.02.18 23:32

@pajaaja ostrtopestrec, cervena repa, celkove detoxikave jater, vyhybat se nadymavym, sladkym, korenenym jidlum. Na netu toho bude dost

Regina Hero
Nadpozemská drbna 26933 příspěvků 9 inzerátů 20.02.18 23:50

Lipovitan, ostropestřec a jablka… a omezit těžká, mastná, kořeněná jídla…

Dalibor7
Zasloužilá kecalka 620 příspěvků 21.02.18 07:00

Cholitip

pannda
Kelišová 6308 příspěvků 28 inzerátů 21.02.18 07:09

Za sebe můžu doporučit kapky jen a pouze z bylin a to REGALEN…Užívají se týdny a pak přestávka, a jsou opravdu dobré

Petruna21
Echt Kelišová 9431 příspěvků 21.02.18 07:20

Ostropestřec :palec: sušený jde dát do polévky, jogurtu nebo prostě jenom zapít :)

TeSudička
Kecalka 102 příspěvků 21.02.18 07:32

Ja po dvou mesicich v nemocnici, kdy dome prali chemii horem spodem jsem si koupila ocistujici kuru na vasbylinkar.cz

Františka85
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 21.02.18 07:44

Ostropestřec, zachránil mi život.

pajaaja
Kecalka 179 příspěvků 21.02.18 17:26

Moc děkuji všem.

Pucalkovic Amina
Kecalka 442 příspěvků 25.02.18 13:46

Já jsem zkoušela čaj z ostropestřce a zároveň tělo co nejmíň zatěžovat ve smyslu masa, mléčných výrobků atd. Stravovala jsem se nějakou dobu bez masa (ryby ano, maso ne), bez mléčných výrobků, jedla jsem hodně vitaminu B a vitaminu C a k tomu jsem denně jedla lžičku javorového sirupu s jedlou sodou (svaříš 1 díl jedlé sody se 3 díly javorového sirupu a uschováš v uzavřené nádobě v lednici, každý den po dobu 1 měsíce jíš jednu čajovou lžičku). K tomu trochu pohybu (cchi-kung nebo taiči, prostě něco, kde musíš hluboce dýchat), a stav jater se mi zlepšil.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší kámošky z paláce: Proč vznikly tyto dvojice a má Meghan výhodu? Vysvětlíme

Od dob královské svatby Meghan Markle a prince Harryho se ohledně královské... číst dále >

Prachařová na Instagramu: Na rozdíl od jiných je autentická a nedokonalá

Agáta Prachařová postuje radost z rodinného setkání a je jedno, že je to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Slavný kuchař si vzal život. Deprese mužů končí sebevraždou častěji

V souvislosti s tragickou smrtí slavného kuchaře a dobrodruha Anthonyho... číst dále >

Martha Issová: Role Marie v Dukle 61 mě vysvobodila ze stereotypů

Herečka Martha Issová, životní partnerka režiséra Davida Ondříčka, zazářila... číst dále >

Reklama