Co na posílení jater

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pajaaja
Kecalka 179 příspěvků 20.02.18 23:25
Co na posílení jater

Ahojky. Chtěla bych poprosit ty co mají nějaké zkušenosti s přírodní meditací na posílení funkci jater co použít moc děkuji

Reklama

Reakce:

mission84
Kecalka 391 příspěvků 20.02.18 23:28

:lol: zrovna dneska jsem to taky řešila. Byl mi doporučen čaj ostropestrec 2× denne od zítřka se chystám zacit

Pidulka1991
Závislačka 2617 příspěvků 20.02.18 23:32

@pajaaja ostrtopestrec, cervena repa, celkove detoxikave jater, vyhybat se nadymavym, sladkym, korenenym jidlum. Na netu toho bude dost

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27034 příspěvků 9 inzerátů 20.02.18 23:50

Lipovitan, ostropestřec a jablka… a omezit těžká, mastná, kořeněná jídla…

Dalibor7
Zasloužilá kecalka 621 příspěvků 21.02.18 07:00

Cholitip

pannda
Kelišová 6400 příspěvků 29 inzerátů 21.02.18 07:09

Za sebe můžu doporučit kapky jen a pouze z bylin a to REGALEN…Užívají se týdny a pak přestávka, a jsou opravdu dobré

Petruna21
Echt Kelišová 9782 příspěvků 21.02.18 07:20

Ostropestřec :palec: sušený jde dát do polévky, jogurtu nebo prostě jenom zapít :)

TeSudička
Kecalka 192 příspěvků 21.02.18 07:32

Ja po dvou mesicich v nemocnici, kdy dome prali chemii horem spodem jsem si koupila ocistujici kuru na vasbylinkar.cz

Františka85
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 21.02.18 07:44

Ostropestřec, zachránil mi život.

pajaaja
Kecalka 179 příspěvků 21.02.18 17:26

Moc děkuji všem.

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 578 příspěvků 25.02.18 13:46

Já jsem zkoušela čaj z ostropestřce a zároveň tělo co nejmíň zatěžovat ve smyslu masa, mléčných výrobků atd. Stravovala jsem se nějakou dobu bez masa (ryby ano, maso ne), bez mléčných výrobků, jedla jsem hodně vitaminu B a vitaminu C a k tomu jsem denně jedla lžičku javorového sirupu s jedlou sodou (svaříš 1 díl jedlé sody se 3 díly javorového sirupu a uschováš v uzavřené nádobě v lednici, každý den po dobu 1 měsíce jíš jednu čajovou lžičku). K tomu trochu pohybu (cchi-kung nebo taiči, prostě něco, kde musíš hluboce dýchat), a stav jater se mi zlepšil.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec dostává naloženo: Tenhle zápas jsi prohrál! Je to ale spravedlivé?

Rozchod Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance je stále jedním z nejvíce... číst dále >

Matěj Stropnický a jeho cesta na zámek: Jak káže levicovou vodu a sám hltá víno

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický si pořídil s přítelem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama