Co na posílení jater

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pajaaja
Kecalka 179 příspěvků 20.02.18 23:25
Co na posílení jater

Ahojky. Chtěla bych poprosit ty co mají nějaké zkušenosti s přírodní meditací na posílení funkci jater co použít moc děkuji

Reakce:
mission84
Kecalka 445 příspěvků 20.02.18 23:28

:lol: zrovna dneska jsem to taky řešila. Byl mi doporučen čaj ostropestrec 2× denne od zítřka se chystám zacit

Pidulka1991
Závislačka 2937 příspěvků 20.02.18 23:32

@pajaaja ostrtopestrec, cervena repa, celkove detoxikave jater, vyhybat se nadymavym, sladkym, korenenym jidlum. Na netu toho bude dost

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27431 příspěvků 20.02.18 23:50

Lipovitan, ostropestřec a jablka… a omezit těžká, mastná, kořeněná jídla…

Dalibor7
Zasloužilá kecalka 636 příspěvků 21.02.18 07:00

Cholitip

pannda
Kelišová 6637 příspěvků 33 inzerátů 21.02.18 07:09

Za sebe můžu doporučit kapky jen a pouze z bylin a to REGALEN…Užívají se týdny a pak přestávka, a jsou opravdu dobré

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 21.02.18 07:20

Ostropestřec :palec: sušený jde dát do polévky, jogurtu nebo prostě jenom zapít :)

TeSudička
Kecalka 294 příspěvků 21.02.18 07:32

Ja po dvou mesicich v nemocnici, kdy dome prali chemii horem spodem jsem si koupila ocistujici kuru na vasbylinkar.cz

Františka85
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 21.02.18 07:44

Ostropestřec, zachránil mi život.

pajaaja
Kecalka 179 příspěvků 21.02.18 17:26

Moc děkuji všem.

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 25.02.18 13:46

Já jsem zkoušela čaj z ostropestřce a zároveň tělo co nejmíň zatěžovat ve smyslu masa, mléčných výrobků atd. Stravovala jsem se nějakou dobu bez masa (ryby ano, maso ne), bez mléčných výrobků, jedla jsem hodně vitaminu B a vitaminu C a k tomu jsem denně jedla lžičku javorového sirupu s jedlou sodou (svaříš 1 díl jedlé sody se 3 díly javorového sirupu a uschováš v uzavřené nádobě v lednici, každý den po dobu 1 měsíce jíš jednu čajovou lžičku). K tomu trochu pohybu (cchi-kung nebo taiči, prostě něco, kde musíš hluboce dýchat), a stav jater se mi zlepšil.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Všechno zlé pro něco dobré: Nové album Vondráčkové opanovalo hitparády

V osobním životě ji sice největší bitva teprve čeká, na poli hudebním však... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >