Míchání Bachovek Brno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lencaaa.v
Stálice 57 příspěvků 17.02.18 14:54
míchání Bachovek Brno

Dobrý den, máte prosím někdo zkušenost s Bachovými esenci pro děti na spánek? A znáte někoho certifikovaného v Brně, kdo tomu opravdu rozumí a pomůže nám? Nejlépe kdybyste rovnou připsali internetové stránky :) děkuji

Reklama

Reakce:

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 562 příspěvků 17.02.18 15:04

Rovnou se omlouvám že neodpovídám na tvoji otázku, ale úplně zbytečně zakládáš dvě stejná témata. Pak je tu v tom zmatek. :think:

Lencaaa.v
Stálice 57 příspěvků 17.02.18 15:06

Já to dala do špatné skupiny a nevím jak ten původní příspěvek smazat

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15104 příspěvků 17.02.18 15:10

Zkus brněnskou Lékárnu Zelený anděl, specializují se na přírodní produkty a na Bachovky taky. Je to kousek od Dětské nemocnice.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama