Bachovy esence - zkušenost, doporučení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zwetta
Kecalka 326 příspěvků 16.01.18 12:38
Bachovy esence - zkušenost, doporučení..?

Zdravím, skrz přátele, kteří takto pomáhají svému psímu miláčkovi - a funguje jim to! :potlesk: jsem se dostala k bachovým esencím. Docela mě to zaujalo. Chci se tedy zeptat i Vás ostatních, jestli někdo máte osobní zkušenost (teď myslím hlavně u lidí) nebo byste i někoho doporučili, neboť na netu je odkazů strašně mnoho a docela se v tom ztrácím.. :zed:
Ráda bych je i vyzkoušela, jsem totiž docela stresový typ, k tomu zbrklá a impulzivní a neoplývám moc sebedůvěrou, tak jsem si říkala, že by se třeba na to dalo něco namíchat.. :think: Předem díky za Vaše rady a zkušenosti.. :kytka:

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.18 12:47

Jedna rodinna znama je pouzivala protoze mela poporodni deprese a na ni to zabralo uplne ukazkove :) my to zkouseli na naseho psa 2× a na nej to nepusobi vubec :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.18 12:59

Dostala jsem je od dr v rámci jiné placené služby - řekla bych, že v rámci doplňkové léčby. Jako ano, asi efekt měly, měla jsem v sobě úžasný vnitřní klid. Jenže na druhou stranu jsem pak měla v noci šílené noční můry, že jsem je musela vysadit. Netuším, čím to bylo vyvolané, mnou, složením nebo něčím co tam bylo „navrch“, jelikož vždycky do nich dává X položek a u mne jí to nevycházelo, tak tam ještě kápla něco, co by se ke mne hodilo.

Synovi jsem je kupovala o několik let dříve bez odborníka dle popisu a pomohly.

E.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Zdravotní stav Menzela se nezlepšuje, jaké změny provedla jeho žena Olga?

Kolem režiséra Jiřího Menzela (80) je opět rušno, podle dostupných informací... číst dále >

Angela se našla! Po deseti dnech se objevila ve Španělsku, manželská krize se nekoná

Celé Německo minulý týden spekulovalo, kde se nachází kancléřka Angela... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama