Co na rýmu, nerýmu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pufik20
Kecalka 343 příspěvků 28.11.17 19:11
Co na rýmu, nerýmu?

Poradíte mi prosím něco na rýmu, která teče vevnitř krkem? Nevím jak to popsat, ale je to hustý hlen, který se drží vzadu v dutinách. A nejde mi pořádně dostat ven. Rýmu nosem nemám vůbec nebo minimálně. Napadlo mě zkusit nosní výplach konvičkou. Omlouvám se je to hodně nechutné téma. :poblion:

Reakce:

kacz
Kelišová 6064 příspěvků 28.11.17 19:24

@pufik20 inhalace s tymiánem, čajovníkem nebo skořicí…

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 42612 příspěvků 28.11.17 19:26

@pufik20 zanet nosohltanu? Ja si na to brala ACC na rozpousteni hlenu kdysi.

janca0101
Kecalka 246 příspěvků 28.11.17 19:56

Inhalace a nebo výplach Vincentkou :)

nozu
Extra třída :D 11751 příspěvků 28.11.17 20:07

Na tohle dobře pomáhají tablety Sinupret. jen je potřeba je brát těch 14 dní, jak je doporučeno.

mia3
Kecalka 140 příspěvků 28.11.17 20:18

Vyplach konvickou fakt doporucujem…co potom z toho nosu vytecie 8o Ale za tu naslednu ulavu to stoji :palec:

milwinka
Zasloužilá kecalka 633 příspěvků 12 inzerátů 28.11.17 20:51

Taky na to trpívám. Já bych zkusila ACC na zředění hlenu a nějaký ten Parelen stop grip nebo Modafen- to mi vždy aspoň trochu uvolní ty dutiny, ale nesmí se to brát dlouho.

LAlezane
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 28.11.17 20:54

Nooo je tu spousta nechutnějších :mavam: A navíc dutiny jsou svinstvo. Tátovi na to kdysi opravdu pomáhalo inhalovat nějaké bylinné směsi… já problémy s dutinami nějak záhadně podědila 8o ale naštěstí v daleko menší míře, takže mně stačí mít u sebe pořád vincentku. Bohužel ji přestali dělat ve spreji, ale ta velká litrovka za 30 korun je výýborná věc :mrgreen: přelévám si ji do měkké lahvičky od očních kapek, která jde mačkat, takže vleže to jde používat úplně v pohodě. A jinak pomáhá hodně, přesně i na to, co píšeš. Určitě stojí za vyzkoušení :)

janca0101
Kecalka 246 příspěvků 28.11.17 21:21
@LAlezane píše:
Nooo je tu spousta nechutnějších :mavam: A navíc dutiny jsou svinstvo. Tátovi na to kdysi opravdu pomáhalo inhalovat nějaké bylinné směsi… já problémy s dutinami nějak záhadně podědila 8o ale naštěstí v daleko menší míře, takže mně stačí mít u sebe pořád vincentku. Bohužel ji přestali dělat ve spreji, ale ta velká litrovka za 30 korun je výýborná věc :mrgreen: přelévám si ji do měkké lahvičky od očních kapek, která jde mačkat, takže vleže to jde používat úplně v pohodě. A jinak pomáhá hodně, přesně i na to, co píšeš. Určitě stojí za vyzkoušení :)

Přesně tak, ono není na škodu vyplachovat ten nos preventivně, stačí slabý solný roztok, vyplaví to ten prach a všechen bordel ven a od rýmy a některých dalších nemocí máte klid, vlastní zkušenost :palec:

shadowbabe
Zasloužilá kecalka 573 příspěvků 28.11.17 22:32

Vincentka a Tymianovy krem ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >