Co uvidím na utz v 5+6 tt

10.8.10 10:16

Co na utz v 5+6 tt

Ahoj holky, zítra mě čeká kontrola, co můžu očekávat, že uvidím?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

68373
10.8.10 10:28

Já bych řekla, že skoro nic… zárodek a informaci o tom, že bydlí tam kde má… víc bych neočekávala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17292
10.8.10 10:36

mozno uz aj srdiecko. ale len mozno :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
HMarketa
10.8.10 10:43

No asi tak, jenom doufej a buď ráda, když ti něco takového řeknou. Mě řekli, že je hned vedle plodu krevní sraženina a hrozí že se uvolní a vezme sebou i plod. No na další kontrole se ukázalo, že je to nějaký spletenec žil a tedy vůbec nic nehrozí, ale vystrašená jsem byla. Takže když nepoznají žílu od sraženiny, tak neočekávej, že ti řeknou něco víc o miminku. Přeji, ať vám to dopadne dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
24837
10.8.10 10:45

Ahoj, uvidíš flíček a to bude asi všechno :wink: Přeju, ať je vše, jak má být :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
476
10.8.10 11:03

Ahojky,

mám tu fotku z utz v 5+6tt a je už vidět docela dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.8.10 11:25

Holky díky…mám za sebou 2 ZT, tak se trochu bojím (asi víc než trochu)…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3138
10.8.10 11:30

nic. já nic neviděla ani 20tt. Jsem asi disultrazvik, prostě to negómu :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1707
10.8.10 11:33

tak já byla na prvním v 6+4tt a neviděla jsem ještě ani srdíčko, takže si taky myslím, že dostaneš spíš jen informaci, že mimi se uvelebilo tam kde mělo :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.8.10 11:38

s Lukym sem byla 6+3 a srdíčko bilo, podruhé sem byla hned po // (kvůli kojení sem měla nepravidelnou ms a vůbec sem nevěděla, kdy se to mohlo stát)a byl to sotva 3 tt, každý týden kontrolní utz a nakonec kolem 8 tt SP s revizí…potřetí sem šla nějak 5+5 a tky nic, těhu o 2 týdny mladší (přitom sem měla pravidelnou ms a pravidelnou ovu) v 8tt týden v nemocnici, že za týden se rozhodne…rozhodlo se hned jak mě propustili..SP a revize…takže teď z toho mám nervy na dranc…nepotřebuju vidět srdíčko, jenom nechci slyšet, že je těhu o 2 týdny mladší (vím přesně kdy došlo k oplodnění, byli sme na „dovči“ u tchýně a táta za náma přijel na 1 noc a pak sme byli 14 dní sami)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
494
10.8.10 12:10

to chápu, taky jsem po ZT, taky bylo těhu o dva týdny mladší, takže v 7tt vypadalo na 5, v 9 na 7 a ve 12 se zjistilo, že v 8 zamlklo. Ale u dcerky i teď byl v 5tt vidět na utz malý černý flíček, jinak vůbec nic, tak ať to dobře dopadne :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1927
10.8.10 12:20

Ahoj holky, já byla asi u nějakého necity dr…neb jsem byla min pátek na UTZ dle mě jsem byla 6tt či 6tt + 1 a on mi řekl, že těhu jsem , srdíčko nevidí (ani se moc nesnažil ani to moc nepřiblížil) krevní straženina nic tam není, a prý je „menší“ prý jsem v 5 týdnu a zárodek je 4mm což odpovídá 6tt…fakt bych ho kopla…celkem mě viděsil, pak mi řekl, že mám přijít za 4 týdny, že to už by mělo být vše vidět…tak jsem mu řekla, že ani náhodou, že chci vidět srdíčko…takže za 14 dní tj. od tohohle čt za týden…ale pořád jsem nechápala proč mladší když má 4mm :-? dle mě to neřešil…a plácnul to, a pak se uvidí. Tak jsem byla taky smutná, ale věřím že to bude ok a jen on je blbec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68373
10.8.10 12:30

Já tedy nevím, ale UTZ není všemocný, pokud se miminko nebude vyvíjet, tak s tím stejně nic neuděláte, zní to hnusně, ale je to tak.
A při velikosti zárodku bych se nenechala nervovat ani tím jestli je menší nebo větší než odpovídá tt, ono hodně záleží na kvalitě UTZ a chyba v měření se povede jedna, dvě. A UTZ každý týden, je podle mě jen zbytečné stresování, které stejně nic neřeší.
Slunicko musíš věřit tomu, že to mimčo zvládne a zbytečně se nestresovat, ať mu tím neškodíš ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2790
10.8.10 16:04

ja jsem byla poprve na ULZ 6+0 a bylo videt vsechno i srdicko blikalo!ono zalezi jaky na dr pristroj,pokud ma nejaky novy,tak urcite videt pujde,ale pokud ma stary,tak ani v 8 tydnu nic neuvidi!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1128
10.8.10 16:54

já myslím,že že by měl vidět přinejmenším dutinku,a pak bych nechodila,až opravdu v 8-9 tt,to už je většinou jasné,zda se to vyvíjí dobře: mluvím z vlastních zkušeností,vloni jsme také měla ZT,
a je také pravda,že záleží na kvalitě UTZ,každopádně přeji prosperující těhotenství

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama