Co napsat chlapovi?

Anonymní
21.8.21 00:56

Co napsat chlapovi???

Cca před deseti lety mně oslovil jeden mladík před partou mých i jeho kamarádů…mě se líbil dost, ale já v té době zadaná, bohužel :(
Vztah se po letech rozpadl, mám 4 letého syna a odstěhovali jsme se do pronájmu..
A ejhle on bydlí o pár vchodu vedle, bydlíme tu už rok a až teď jsem ho pořádně zaregistrovala. Vídám ho ale jen z dálky..z balkonu, když mě se synem míjí v autě…
Nevim jak ho oslovit, když se přímo nevidíme.
Napadlo mě, přidat si ho do přátel na fb a třeba napsat zprávu, ale co napsat, jak navázat konverzaci..nebýt trapná. Vím, že není zadaný, ale to že jsem se mu líbila před tolika lety, neznamená, že to trvá. Navíc mám syna :srdce:
Já jsem takhle nikdy nikomu nepsala :oops: měla jsem štěstí, že mě chlapy oslovili sami.
Hlavně jsem docela stydlivá, třeba na ulici bych ho sama nikdy neoslovila 8o přijde mi, že on je ostýchavý taky, tak jsem se rozhodla nějak ho postouchnout. Co by jste napsali jako první zprávu :think: :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4188
21.8.21 01:08

Ahoj, nejsi náhodou ten ten…
A co dělá tamten či tamta…
Jak se máš
Já se mám… teď nikoho nemám

Minimálně budeš ve stavu, kdy se začnete zdravit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2824
21.8.21 07:03

Ahoj, nebydlis nahodou na…, zda se mi, ze te obcas potkavam.. a pak to co pise @Josef_t jak se mas, co dela ten a tamta…jen bych nepsala, ze nikoho nemam hned, to je divny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
113
21.8.21 07:21

Jestli tehdy byli v kontaktu nejak vic a neco o sobe uz vi, tak bych klidne napsal…ja jsem se s Vencou rozesla a ted bydlim rok tady.

A urcite trapna nebudes. To je asi to posledni, co jako chlapi resime, tak drzim palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1016
21.8.21 07:34

Nepřeháníte to v tomto případě s tím Facebookem? 8o Bydlí o pár vchodů vedle, tak se přece můžete tak jako „náhodou“ potkat, když to správně načasuješ. Místo stání na balkonu to správně načasuj a běž třeba cestou kolem jeho vchodu. Třeba tě pozná a osloví sám a máš po problému :-).

Kdyby ne, tak „ahoj, pamatuješ si mě ještě? Já jsem…“ a tak :-). Přeju hodně štěstí!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
21.8.21 07:36

My právě, v žádném kontaktu vůbec nebyly.. jen nás potkal, polichotil..mému ex řekl, že má moc hezkou holku a toť vše.
Určitě, že jsem sama hned psát nechci, ale je to zřejmé a to si myslím, že pochopil, když mě potkává samotnou se synem..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3726
21.8.21 11:10

‚Ahoj Jirko, nevim teda, jestli si me pamatujes od Tondy. Jsem si vsimla, ze bydlime vedle ve vchode, ale vzdycky te vidim jenom zdalky a je mi blby vyřvávat na celou ulici. Tak Tě zdravim odsud. Ahooooj sousede, jak se mas? :lol: ‘

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
498
21.8.21 21:19

Na FB se vykašli, tam zapadneš. Jestli víš, kde bydlí, napiš mu klasický dopis. Třeba jenom den, čas a místo, kde na něj budeš čekat ;) Ztrapnění bych se nebála, v nejhorším případě přijde, a za zkoušku nic nedáš. Na druhou stranu ten syn by opravdu mohl být problém, pro mě osobně by byl…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
756
21.8.21 21:27
@greenapple píše:
Na FB se vykašli, tam zapadneš. Jestli víš, kde bydlí, napiš mu klasický dopis. Třeba jenom den, čas a místo, kde na něj budeš čekat ;) Ztrapnění bych se nebála, v nejhorším případě přijde, a za zkoušku nic nedáš. Na druhou stranu ten syn by opravdu mohl být problém, pro mě osobně by byl…
:lol: :lol: pobavilas
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3726
21.8.21 21:34
@greenapple píše:
Na FB se vykašli, tam zapadneš. Jestli víš, kde bydlí, napiš mu klasický dopis. Třeba jenom den, čas a místo, kde na něj budeš čekat ;) Ztrapnění bych se nebála, v nejhorším případě přijde, a za zkoušku nic nedáš. Na druhou stranu ten syn by opravdu mohl být problém, pro mě osobně by byl…

Pro Evu T.: ‚sejdeme se na hřbitově‘ :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
21.8.21 22:28

Tak díky za reakce, mysleli by jste si o ženský že je trapka, kdyz dotyčnému napíše jak se má…a že má hezký oči ale on je fakt má hezky :oops: :D :lol:

Já totiž fakt asi ty mužské myšlenky, pochody nepobírám…
Co chlapy? asi to vše tak neberete a nehrotite jako my některý ženský že? :jazyk:

Příspěvek upraven 21.08.21 v 22:39

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
719
21.8.21 22:30
@Ana88 píše:
My právě, v žádném kontaktu vůbec nebyly.. jen nás potkal, polichotil..mému ex řekl, že má moc hezkou holku a toť vše.
Určitě, že jsem sama hned psát nechci, ale je to zřejmé a to si myslím, že pochopil, když mě potkává samotnou se synem..

A to je ta jediná interakce, deset let stará?
To bych si teda tipla, že si tě asi nebude ani pamatovat. Tomu by nasvědčovalo i to, že se k tobě nehlásí, když tě potkává. V prvním příspěvku ale píšeš, že ho vídáš jen z dálky, přímo se nevidíte.
Tak potkáváte se nebo ne, a pokud se potkáváte, tak tě poznal?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
21.8.21 22:38

@Karamba2020 právě že opravdu jen z dálky, anebo v práci, mám brigádu v obchodě tam ho zahlidnu cca 3× do měsíce a fakt mám pocit, že on mě zaregistruje taky…ale většinou je to, že jsem s nějakými kolegyněmi u práce… Což i pro mě by to bylo trapné, kdyby za mnou přišel.

Mám jedinou výhodu i pro tu mou blbou povahu stydlivou, že znám jeho jméno, on dle mého jen křestní (urco to v práci zaslechl)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
22.8.21 00:21

S tim fb je to nejiste, spousta lidi tam uz nechodi popr ani nevidi zpravy od nekoho koho nemaji v pratelich a nejsem si jista jestli uvidis ze si to přečetl nebo jestli to videt neni kdyz nejste „fb pratele“ a ty si treba budes myslet ze te ignoruje a nema zajem. Asi by se mi vic libil ten dopis, pokud vis kde bydli, ale nepsat ze na neho budes někdy nekde cekat, to mi prijde moc. To s tim vidam te, ale nechci rvat pres celou ulici je dobry a pak treba: nevim jak jinak te zkontaktovat, tady je moje cislo, ozvi se, mohli bysme na kafe :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
235
22.8.21 06:29

Já bych dopis nepsal, vzhledem k autorčině pravopisu. Aby se hned zkraje nelekl :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat