Co (ne)děláte před partnerem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bandii
Ukecaná baba ;) 1246 příspěvků 07.01.19 10:07
Co (ne)děláte před partnerem?

Zdravím všechny,
asi netřeba více vysvětlovat :). Co je pro vás tabu, nebo naopak co více si, oproti jiným párům, dovolíte udělat před svým partnerem/par­tnerkou? :jazyk: _________________
K tomuto tématu mě přivedla vzpomínka na ex, který jednou (byli jsme spolu tehdy asi 2 roky) vtrhl do koupelny s překvapeným až pohoršeným výrazem a zeptal se mě, jestli správně rozehnal zvuk kleštiček na nehty. Já zamotaná do osušky, taktéž překvapená, jsem jen přikývla a následně vyslechla přednášku o tom, jak je nevhodné, aby protějšek věděl o tom, že zrovna provádím takovouto „údržbu“. A myslel to naprosto vážně. V bytě bez balkonu, uprostřed února a v době, kdy jsme měli oba volno, jsem opravdu nevěděla kde jinde než v koupelně toto provést :mrgreen: Po zbývající dobu našeho vztahu jsem si nehty upravovala zásadně v době, kdy nebyl doma. :dance:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Helca83
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 07.01.19 10:11

Jezkovy voci, to byl nějaký citlivka, ne? 8o Co byste pak spolu dělali až by se vám potento miminko, to bys ho jako taky nesměla umýt a přebalit? :zed:

Aduš8
Závislačka 3051 příspěvků 07.01.19 10:13

@Bandii tak to byl řízek :lol: co kdyby náhodou slyšel, jak si holíš..... To by asi nerozdýchal. Jediné, co nemám ráda, když mi partner vleze nedopatřením do koupelny, kdy sedím na WC. To samé, když mi vyloženě neřekne, že jde na záchod, tak klepu na dveře od koupelny a ptám se, jestli můžu dovnitř.

annasmyc
Kecalka 480 příspěvků 07.01.19 10:15

@Bandii píšeš ex, tak to mělo asi své důvody :D
no, nenapadá mě nic, manželé jsme 20 let, byl se mnou u pěti porodů, viděl měna záchodě, zvracet, stříhat nehty, smrkat… 8)

kamcaKr
Zasloužilá kecalka 642 příspěvků 07.01.19 10:15

:mrgreen: :mrgreen: tak to me pobavilo..jako ja si sice nestriham nehty vetsinou pred chlapem,ale kdyby v ty koupelne se mnou byl,tak klidne jo :lol:
jsme spolu 4 roky,mame mrne a delame pred sebou vse,co je slusne. takze neprdime :lol: snazi se prede mnou i nekrkat :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 10:16

Tak to je síla :lol: My, po 7 letech s dvěmi dětmi na krku, děláme před sebou většinou vše. Jediné soukromí máme na WC :lol: . Nicméně prdět jsem před ním začala asi po 3 letech vztahu, nebýt laparky slepáku, tak možná před ním neprdím ještě teď :mrgreen: :mrgreen:

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1859 příspěvků 07.01.19 10:17

@Bandii stříhání nehtů 8o jinak my si nelezeme na záchod, ale pak víceméně asi nic jiného. Manžel byl u porodu, tak si nějak nedovedu představit se před ním chodit schovávat, když si jdu stříhat nehty :lol:

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33918 příspěvků 07.01.19 10:20

Děláme před sebou vše jenom na wc a v koupelně chci mít svatý klid

Lalelale
Závislačka 3164 příspěvků 07.01.19 10:28

Já jsem docela háklivá, ale tvůj ex byl tedy normální blázen :lol: co je pro mě tabu: nikdy bych nešla pred partnerem na wc, nikdy pred ním nedělám věci typu epilace, pedikúra atd. Beru to tak, že když jsme spolu začali chodit, taky bych to nedělala a vždy mě děsil ten typ vztahu, kdy se manželé oslovují jako máma a táta a klidně jdou před sebou na toaletu 8o

Russet
Extra třída :D 13334 příspěvků 07.01.19 10:32

@Bandii
Nelezu mu na WC a do koupelny. Máme ji malou, dva se tam sotva vytočíme. Ale viděl mě při porodu, takže jisté věcin neřeším… On taky ne.

Bídžej
Zasloužilá kecalka 524 příspěvků 07.01.19 10:34

Tak my taky všechno, dokonce i při čůrání máme často otevřeno :oops: manželovi ale vadí, když si dělám pedikúru - ne ten proces, ale nesmí vidět tu ořezanou kůži z pat. Mně zase natahuje, když si „nípe“ pupínky. Obojí blbosti, ale tohle před sebou po dohodě prostě neděláme :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 10:35

Já prihazuji z opačné strany. Můj ex prděl nahlas kdekoliv a kdykoliv. I když jsme byli někde mezi lidmi. :pocitac: a ani se za to nikdy nemluvil, prý je to normální a přece to nebude držet :poblion:

snaduztoprijde
Povídálka 24 příspěvků 07.01.19 10:45

Já nikdy před manželem neprdim. To bych se hanbou propadla. Stejně tak on přede mnou. Na druhou stranu si před ním klidně vytrhnu chlup z brady :lol:

Lenka_Hal
Kelišová 6330 příspěvků 07.01.19 10:45

Ja jsem docela haklivka, veci „udrzby“ delam v koupelne, odtud ho vyhanim…tak max manikuru.

ShadowDancer
Kecalka 231 příspěvků 07.01.19 10:52

My jsme asi divní, ne tedy že bychom to nějak vyhledáváli nebo dělali schválně, ale už mi vlezl i na wc když jsem zrovna byla, jak se řiká na trůnu, neuvědomil si to, rychle zavřel ale trauma jsme z toho tedy neměli. Když jsem byla těhotná tak mi často prostě ujel prd a ani jsem to nepostřehla, ale světe div se, je furt se mnou :lol: . U porodu taky byl a ještě se tam díval, protože ho to zajímalo. A teda, dělá náročnou práci a stojí na nohách, dělá pro nás i přes časy a pár dní zpět jsem mu dělala “pedikůru” a masáž chodidel jen tak z lásky a náš vztah to taky nepoznamenalo :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Šílenec Hrdlička! Sporťák řádil po obratu Plíškové, jeho oslava baví internet

Malý zázrak se povedl jedné z nejlepších českých tenistek Karolíně Plíškové.... číst dále >

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >