Reklama

Co nejraději nosíte ;)

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Stune
Ukecaná baba ;) 1946 příspěvků 05.09.11 07:46
Co nejraději nosite ;)

Ahoj,jedna založena diskuze me navedla k nápadu založit tuto ;) berte to jako odlehčení. Zkratka jako odpocinkovou ;)

Tak ja mám nejraději rifle a triko,kecky plataky (stylu zavolej vode;)) nebo crocsy. Kdyz je teplo,tak kratasy a občas sukni a zabky. Odhodlavam se pro haremky,ale obavám se,že v tom budu jak koule ;)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

5misa6 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.11 07:52

Ahoj tak já nejraději rifle a tričko a kombinuju to různě,sportovně s botaskama a elegantně s nějakýma botama na podpadku nebo žabkama.A ted v těhu nejradši tepláky bo rifle neobleču:-)

Raduš.ka44
Kelišová 7193 příspěvků 05.09.11 07:55

Džíny a tričko/tílko, sukni a tričko/tílko, botasky, balerínky, doma tepláky a tričko, případně kraťasy a tričko. Nesnáším ponožky :mrgreen: .

5misa6 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.11 07:56

A co je to ta haremka?

Mia82
Neúnavná pisatelka 17281 příspěvků 05.09.11 08:03

harémky jsoutřeba tohle

lucipajda
Extra třída :D 10222 příspěvků 05.09.11 08:04

tak ja dziny a tricko. ted hlavne z nutnosti, pac se po porodu jeste do vseho nevejdu :nevim: boty u me vedou zabky, ale takove ty se zdravotni korkovou podrazkou, ne ty uplne placaty.
ja bych zase rada nosila treba leginy k tomu nejakou delsi halenu nebo topik, v zime kozacky a delsi pletenej svetr a tak. jenze na to nemam postavu :-(

Mia82
Neúnavná pisatelka 17281 příspěvků 05.09.11 08:04

Já mám nejraději dříny a tričko.Na nohou Adidasky nebo Nike botky.Od těhu nosím jen kecky a noha by mě upadla v něčem na podpadku :mrgreen:

Na doma tepáky a tílko :wink:

Dice
Extra třída :D 10048 příspěvků 05.09.11 08:08

Tak já mám nejraději volny kalhoty v léte bílý, k tomu žabky a různý topy. Doma zásadně tepláky nebo kratasi a tricko.
A pokud podpadky tak miluju kostymky atd… :lol:
Rifle moc nemusim, mam pocit ze se v nich neda hybat. :lol:

Pipet
Generální žvanilka 24086 příspěvků 05.09.11 08:10

Hlavně ať je to bavlna nebo něco prodyšného, nesnesu polyesterové triko nebo snad ponožky, pyžamo a tak.

Ale jinak kalhoty a triko, materiály a délky měním podle počasí. Sukni nebo šaty spíš vyjímečně.
Nějaké kožené botky, nemám ráda „botasky“.
Ze zdrav. důvodů i v létě boty, co mají pásek přes patu a celoročně bez podpatků (to je někdy síla, najít vyhovující…)

Značky jsou mi fuk (ale u „značky“ je většinou předpoklad lepšího materiálu, ale když je něco fajn i bez značky, tím líp=)).

lucipajda
Extra třída :D 10222 příspěvků 05.09.11 08:10

byle platene kalhoty v lete nosim taky :palec:

5misa6 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.11 08:16

Aha,tak to není můj styl:-( pěkně to vypadá ale na mě by se tom nehodilo.

Pajule22
Echt Kelišová 9043 příspěvků 05.09.11 08:21

Tak ja nejradeji taky rifle a triko,mikynu.Doma kratasy,teplaky triko.V lete na ven nejradeji platene trictvtaky,nebo kratke leginy a triko,tilko :)

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22831 příspěvků 05.09.11 08:21

Nejradši mám rifle nebo manžestráky, nohavice dole musí být lehce rozšířené, tričko, svetr nebo mikinu a baleríny, popřípadě dle situace sportovní sandále nebo botasky.
Ale klidně si vezmu i sukni, delká maximálně nad kolena, žádná upnutá minisukně. Mám už druhým rokem svojí velmi oblíbenou, volnou, bavlněnou z HM. No a taky kraťasy.
Dá se říct, že nosím všechno, ale musím se v tom cítit, musí se mi v tom dobře hýbat atd. Podpatky beru jen v případě nouze jako je společenská událost.

hofka
Extra třída :D 14976 příspěvků 05.09.11 08:22

Džíny, ale v létě spíš pláťáky nebo sukni lněnou/plátěnou. Žabky, kecky stylu Conversky, ale z akce v Lidlu:-) Trika, tílka. Ale mám nějakej nedostatek, po porodu zůstalo bříško, který se snad ještě zvětšuje nebo co, chce to volnější trika:-)
Myslím, že to bude u většiny stejné, protože kdo by se strojil do kostýmků na mateřské, že jo.

cherubínek
Kelišová 7257 příspěvků 05.09.11 08:32

Tak já taky nejraději džíny, boxer tílko a kecky,žabky když je teplo. Když jsem vážívala míň tak i občas sukně,ale teď bych v ní vypadala ja blb :mrgreen: .

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >