Co objednáváte na rohlik.cz? Tipy co objednat/neobjednat

420
26.12.20 19:51

Co objednáváte na rohlik.cz? Tipy co objednat/neobjednat

Ahoj holky, jednou měsíčně objednávám na rohlik.cz, spíše vody, muži piva, mouky, co je těžké a nechce se mi nosit, ráda zkouším nové věci, výběr mají veliký, hlavně obdivuji uzeniny, sýry, exotické ovoce…

Co máte z rohlíku vyzkoušeno? Ráda bych vyzkoušela nové uzeniny, exotické ovoce, nové dražší sušenky… Cokoliv :)

Já objednávám pravidelně a mám vyzkoušené, že je vážně super:

-- avokádo (vždy je výborné), masitá rajčata, bylinky – ořechový chléb z Antonínova Pekařství plus makovka, tvarohový koláč – mléčná hamburgerová houska z Merhautova pekařství - opravdu vynikající – chléb podmáslový z Merhautova pekařství – farmářská šunka od kosti přímo z rohlíku – hummus z Marks&Spencer a Icelandu – Dublin Dairy - Irish cheddar red – bio sušenky - čokoládové hrudky s kokosem

Co bych už nekoupila: – rukolové pesto od farmáře – MeatPoint IQ Klobása bezdusitanová

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3236
26.12.20 20:04

@Bajina.P s tím cheddarem souhlasím, ten objednávám pokaždé :-) přítel miluje máslové sušenky od Marks a spencer, minule jsem zkusila rýži s hráškem a kukuřicí od MS taky dobré

Milujeme Vesna sušenky citronové…kupuji tam i moc dobré mleté hovězí, značku nevím…

briošky s vajíčkem jsou taky super

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Everyone
26.12.20 20:07

Rohlik nevim, ale vtirnu se s Košíkem, snad nevadí.
Dnes poprvé objednáno, pred chvilkou vybalení. Jsem nadšená za ušetřeny cas a vynos do 3.patra

• Citovat
  • Nahlásit
420
26.12.20 20:14
@welovefashion píše:
@Bajina.P s tím cheddarem souhlasím, ten objednávám pokaždé :-) přítel miluje máslové sušenky od Marks a spencer, minule jsem zkusila rýži s hráškem a kukuřicí od MS taky dobré

Milujeme Vesna sušenky citronové…kupuji tam i moc dobré mleté hovězí, značku nevím…

briošky s vajíčkem jsou taky super

Můžeš mi prosím říct, jaké to přesně jsou? Já mám zrovna v košíku „vídeňské máslové sušenky s vanilkou“ taky od MS, ale ještě jsem je neměla :)

Na rýži mrknu!
A Vesna jdu hned hodit do košíku, ty jsem nikdy popravdě neměla :) (zítra objednávám)

Vidíš to, briošky kupuju moc ráda, dělám si je jako housku naslano :) a na mleté taky mrknu, moc díky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
420
26.12.20 20:15
@Everyone píše:
Rohlik nevim, ale vtirnu se s Košíkem, snad nevadí.
Dnes poprvé objednáno, pred chvilkou vybalení. Jsem nadšená za ušetřeny cas a vynos do 3.patra

S košíkem jsem byla také spokojená, přišlo mi, že mají více slev,… Ale třeba to avokádo jsem od nich měla jednou bouchlé a shnilé, citróny moc tvrdé, nešťavnaté.. Tak jsem zůstala u rohlíku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3467
26.12.20 20:21

Objednávám u Košíku, Rohlík k nám nejezdí. Přitom bydlím ve velkoměstě. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3236
26.12.20 20:22

@Bajina.P
Marks & Spencer Skotské máslové sušenky - tyčinky

Jo a ještě objednáváme plantain, to je banan na smažení, ale vzdycky ho musime nechat minimálně tyden doma dozrat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4739
26.12.20 20:24

@Everyone Nechci kazit radost, je fajn, že jsi s Košíkem spokojená… ale posledně se na Košík množí stížnosti - i mně před Vánoci 5litrový jablečný mošt zapomněli…

Já proto raději využívám Rohlík - objednávám mléko i mléčné výrobky, ovoce, zeleninu… - kvalita spíš lepší než horší, takže spokojenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3321
26.12.20 20:25

Ty dražší tvrdé sýry z Bez kompromisu jsou bomba.
Líbí se mi i rozsáhlá veganská sekce.
A když jsem líná vařit, koupím si Šubrt polívku.

Naopak jsem na Rohlíku přestala kupovat řezané květiny - tam je to fakt 50/50 že nedorazí v perfektním stavu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
420
26.12.20 20:28
@MrsNorris píše:
Ty dražší tvrdé sýry z Bez kompromisu jsou bomba.
Líbí se mi i rozsáhlá veganská sekce.
A když jsem líná vařit, koupím si Šubrt polívku.Naopak jsem na Rohlíku přestala kupovat řezané květiny - tam je to fakt 50/50 že nedorazí v perfektním stavu.

Můzeš mi doporučit prosím konkrétní tvrdý sýr? Moc díky!

Na Šubrt polívku mrknu, to jsem si ani nevšimla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
420
26.12.20 20:29

Jinak jsme teď měli Boloňské lasagne 0,7kg za 99,– a byly výborné! Lasagne se mi doma nikdy nechtějí dělat… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
420
26.12.20 20:30
@welovefashion píše:
@Bajina.P
Marks & Spencer Skotské máslové sušenky - tyčinkyJo a ještě objednáváme plantain, to je banan na smažení, ale vzdycky ho musime nechat minimálně tyden doma dozrat…

Super moc děkuju, tak ty sušenky přihodím!

A na banán už jsem koukala, ale nějak jsem neměla odvahu… S čím je pak smažíš? :))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3321
26.12.20 20:38
@Bajina.P píše:
Můzeš mi doporučit prosím konkrétní tvrdý sýr?

Výkroje gouda s chilli a švýcarský ementál - super intenzivní, fakt dobré.

Naopak už trochu přestřelený mi přišel Banon de Provence. Dobrý je, věřím, že má dokonalý původ, ale nebyl to tak výjimečný zážitek, abych ho musela opakovat i s tou importovou přirážkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
420
26.12.20 20:39
@MrsNorris píše:
Výkroje gouda s chilli a švýcarský ementál - super intenzivní, fakt dobré.Naopak už trochu přestřelený mi přišel Banon de Provence. Dobrý je, věřím, že má dokonalý původ, ale nebyl to tak výjimečný zážitek, abych ho musela opakovat i s tou importovou přirážkou.

Moc děkuji, sýry milujeme! Já kupovala goudu s lanýži a ta byla vynikající, ale teď jí tam nemohu najít…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
420
26.12.20 20:45

Ještě milujeme americkou slaninu, kupuju jí, když je v akci, je vážně vynikající!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat