co papat -pomoc

1102
15.9.07 07:51

co papat -pomoc

Ahojky maminky, malej mi elou noc prozvracel, asi nějaká střevní schřipka horečky nemá.Ale jsem nějaká bez radná co dát k jídlu. Dožaduje se mlíčka ale to jsme mu nedala, jen piškoty a čaj. Díky za rady.Je mu 15 měsíců.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10813
15.9.07 08:01

no hlavne aby se napil -ono az zas tak nevadi ze min ji ale aby se nedehydratoval-a spis mu to davat po lzickach -po troskach-myslim ze vetsi mnoozstvi cehokoliv jak jidla tak piti by zas vyhodil-takze opatrne asi muzes zkusit cokoliv krome drazdivych jidel-ne neco kyseleho a podobne-mleko nevim-jestli to vydrzi bez nej tak bych mozna vynechala-jinak pecivo ryze brambor… -neco neutralniho.no snad nekdo poradi vic..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2857
15.9.07 08:25

ahoj

rozhodně ne mléko - jak nejdýl to půjde - to je největší prevít a největší dráždidlo. Zkuste černý čaj slazený glukopurem po lžičkách - když ne tak studenou coca colu, suché rohlíky, piškoty, rýžový ovdar, suché brambory a ták. Pakliže se jedná o virozu, tak by to mělo být do dvou tří dnů v pohodě.
Pokud v se to bude lepšit, tak zítra dát třeba kuřecí vývar nebo nějké kuřecí maso s rýží

a nutno hodně pít.

V knížkách píší že se může i jablko nebo banán… nevím malej mi oboje vyzvracel , takže jsme zůstali na těch piškotech.

Brzo se uzdravte

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1102
15.9.07 08:54

díky za rady dožadoval se mlíčka ale to jsme vydrželi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Reklama