Co dělat po přechodu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.18 18:23
Co po přechodu

Ahoj holky je mi už dost a blizi se mi přechod. Přemýšlela jsem o tom ze si necham po přechodu vse vyndat. Chtěla jsem se zeptat zkusila jste si to nektera jak jste se cetily a hlavně kolik to stojí a jestli to doktori norma delaji děkuji za rady a tipy

Reakce:
samá práce
Ukecaná baba ;) 2256 příspěvků 24.11.18 18:40

A koukám, že jsi začala mozkem. ;)

Malaga
Generální žvanilka 24878 příspěvků 24.11.18 18:48

U toho už proběhla involuce…

Meduňková
Povídálka 22 příspěvků 24.11.18 19:01
@Anonymní píše:
Ahoj holky je mi už dost a blizi se mi přechod. Přemýšlela jsem o tom ze si necham po přechodu vse vyndat. Chtěla jsem se zeptat zkusila jste si to nektera jak jste se cetily a hlavně kolik to stojí a jestli to doktori norma delaji děkuji za rady a tipy

Ahoj, abych rekla pravdu neznám nikoho kdo by šel dobrovolně na takový zákrok jen proto, že je po přechodu. Každá operace je riziko. Zajimalo by mě, jestli k tomu máš vážný důvod ? O radu bych případně požádala svého gynekologa, když už..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.18 20:19

Mame u nás v rodině hodně rakovin tak proto. Nevím co ma strach z rakoviny zpojen s mozkem.

srpen89
Ukecaná baba ;) 1920 příspěvků 24.11.18 21:31

Ta moznost určitě je, bezne se u rizikovych pacientek provadi mastektomie. Co se tyce odebrani delohy a vajecniku na vlastni prani, to uz asi tak obvykle neni. :think: Ale svoji logiku to jiste ma,pokud jsi v rizikove skupine. Poradila bych se s gynekologem.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.18 13:41
@srpen89 píše:
Ta moznost určitě je, bezne se u rizikovych pacientek provadi mastektomie. Co se tyce odebrani delohy a vajecniku na vlastni prani, to uz asi tak obvykle neni. :think: Ale svoji logiku to jiste ma,pokud jsi v rizikove skupine. Poradila bych se s gynekologem.
moc děkuji za odpověď a radu
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >