Silná menstruace po antikoncepci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.18 10:30
Silná menstruace po antikoncepci

Dobrý den..letos v lednu jsem vysadila antikoncepci a po celou dobu to bylo v pohodě..až teď v říjnu..to ze mě teklo a nešlo to zastavit..Pak jsem to mela 4.den a najednou jsem se zvedla a opět jsem cítila, jak to teče. Takhle silný jsem to nikdy neměla. Myslíte, že to budu mít zase takhle pořád? Bylo to opravdu hrozné

Reakce:
Anitramm
Zasloužilá kecalka 705 příspěvků 24.11.18 10:57

To ti nikdo neřekne, nejlíp uděláš, když to zkonzultuješ se svým doktorem. :nevim: Já to třeba měla naopak silnější, když jsem brala HA, po vysazení OK. :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >