Co pomáhá na pleť?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mawajka00
Stálice 63 příspěvků 25.02.18 13:50
Co pomáhá na pleť?

Mám všude na obličeji malé pupínky, rozšířené pory na nose a tváří, celkově celej obličej cervenej a během pár dnů se mi strašně zhoršila pleť. Nevím co na to používat. Pleť si cistim ráno i večer a asi začnu používat nějaký hydratacni krém, ale bojím se, že to nepomůže. Co myslíte, že bych tím měla dělat? Klidně se mě na něco ptejte, já odpovím, jen jsem z toho zoufalá… Přijde mi, že jsem si ji strašně vysusila kréme La Roche DUO+ A teď se to všechno jenom zhoršilo…:(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

nikitice
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 25.02.18 13:56

Hodně je to o stravě. Pupínky jako akné? Nebo vyrážka z něčeho? A přesušená a akné nezmizelo?

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1124 příspěvků 25.02.18 14:02

V pátek mě čeká na kožním chemický peeling, he to taková moje poslední naděje…jinak teď zkouším vzorečky neostrata co jsem dostala od lékařky a vypadá to nadějně…ovšem ceny začínají na tisíci korunách za přípravek, komplet léčebná sada vyjde cca na pět tisíc korun :roll:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 25.02.18 14:21

Černé mastky :) a nebo si uvařím logrove kafe a logr si namažu na pleť a masíruji pak smiju taky to pomáhá :) :palec:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2320 příspěvků 25.02.18 14:21

Co zkusit nejakou prirodnejsi kosmetiku? ;) tahle kosmetika z lekarny byva fajn, ale porad je to chemie a na pleti se to odrazi no…super je stranka bioo.cz - maji tam i slozeni a ukazano, zda jsou v tom jen prirodni slozky a nebo i chemie…jinak krupici jsem mela taky (celo a kolem pusy) a proste to dela asi nejaka slozka v te chemicke kosmetice :nevim:

Štembinka
Kecalka 162 příspěvků 25.02.18 14:35

Taky mám problémy s pletí.. Snažím se jíst opravdu dobře, nepiju žádné sladké nápoje a trápí mě to už docela dlouho.. Teď mi docela pomáhá maska z čaje Matcha.. Dávám si ji dvakrát denně, ale jakmile ji třeba tři dny nedám, tak mám hned vše zpět.. Pomůže mi to jen chvilkově.. už jsem toho vyzkoušela opravdu hodně, ale stále se nic nelepší.. Takže si taky ráda přečtu jakékoliv rady :kytka:

nikitice
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 25.02.18 14:40

Fakt je dobré poradit se i s kosmetičkou. Já mám od mrazu strašně suchou pleť každou zimu. Ségra mi k Vánocům dala čistou vazelinu s konopím a trošku to pomohlo a kosmetička mi pak řekla ať si koupím v DM bambucké máslo a světe div se mám pleť jak z kosmeťáku.

Bizky
Kecalka 389 příspěvků 1 inzerát 25.02.18 14:45

@Mawajka00 mívám problémy s pletí. Ale už mě přestalo bavit věčně kupovat kde jaký „zázrak“
Takže je to dost o stravě a pití, což už tu bylo řečeno. Ale já jsem přestala používat ještě kde jaký zázračný maska a dělám si občas obyčejný domácí (jogurt, okurka,..) a na noc si čistím jablečným octem s vodou. Nevonim sice :mrgreen: ale mně to pomáhá. A taky mám z lékárny koloidní stříbro

Štembinka
Kecalka 162 příspěvků 25.02.18 14:46

Byla jsem i na kožním.. nedělají se mi i jen obyčejné pupínky.. Je to boulička a v ní vždy jen voda nebo krev.. Na kožním mi dali antibiotickou mast, ale to jsem se jen osypala.. Bambucké máslo jsem taky zkoušela, nic.. teď několik posledních věcí co jsem zkoušela, tak jsou opravdu přírodní… stejně nic prostě :D už jsem si řekla, že na to kašlu.. Ale samozřejmě, že jsem z toho nešťastná už..

Ollik
Kecalka 231 příspěvků 25.02.18 14:53
@Petruna21 píše: Černé mastky :) a nebo si uvařím logrove kafe a logr si namažu na pleť a masíruji pak smiju taky to pomáhá :) :palec:

Kafe na obličej je supr. :) :palec:

Štembinka
Kecalka 162 příspěvků 25.02.18 14:53

@Bizky

Koloidní stříbro.. dala jsem šanci dvěma lahvičkám a pak jsem se na to taky vykašlala.. :D

Posledních 5-6 měsíců se opravdu snažím s jídlem a pitím.. veškerý cukry jsem dala pryč.. piju jen vodu a doma s děláme z pomeranču, ananas, jablek..prostě z čehokoliv vlastní „džusy“.. s jídlem se taky hodně snažím, ale i dřív jsem nejedla špatně.. Ale nevidím ani maličký zlepšení u sebe..
Hodně jsem četla a různě se radila.. Často jsem se setkala s tím, že to může být taky psychikou.. jenže ať jsem se snažila sebevíc přijít na něco, čí by to u mě psychikou mohlo být, nepřišla jsem na nic..

Verun83
Echt Kelišová 8769 příspěvků 33 inzerátů 25.02.18 15:02

Cim si cistis plet?
Nejlepsi mleko plus tonikum. Zkus havlikovu apoteku, treba krasnou slecnu, krasnou kurtizanu, podle tveho veku nebo ted maji zimni krem. V zime ne nic hydratacniho, obsahuje to vodu, v zime tedy spatny, to naopak vysusuje.

Bambucke maslo je hutne, ucpava plet.

A doporucuju najit dobrou kosmeticku, a chodit kazdy mesic. Da ti plet do poradku.

Verun83
Echt Kelišová 8769 příspěvků 33 inzerátů 25.02.18 15:04
@Štembinka píše:
Byla jsem i na kožním.. nedělají se mi i jen obyčejné pupínky.. Je to boulička a v ní vždy jen voda nebo krev.. Na kožním mi dali antibiotickou mast, ale to jsem se jen osypala.. Bambucké máslo jsem taky zkoušela, nic.. teď několik posledních věcí co jsem zkoušela, tak jsou opravdu přírodní… stejně nic prostě :D už jsem si řekla, že na to kašlu.. Ale samozřejmě, že jsem z toho nešťastná už..

A co prirodniho jsi zkousela?

nikitice
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 25.02.18 15:09
@Verun83 píše:
Cim si cistis plet?
Nejlepsi mleko plus tonikum. Zkus havlikovu apoteku, treba krasnou slecnu, krasnou kurtizanu, podle tveho veku nebo ted maji zimni krem. V zime ne nic hydratacniho, obsahuje to vodu, v zime tedy spatny, to naopak vysusuje.

Bambucke maslo je hutne, ucpava plet.

A doporucuju najit dobrou kosmeticku, a chodit kazdy mesic. Da ti plet do poradku.

Ale mně to bambucké máslo fakt pomohlo, loupe se mi pleř i praská do krve a teď díky němu mám pleť s minimem šupinek. Určitě to neradím dál, jen, že mi to poradila až kosmetička, že do těch mrazů (když jsou) to pomůže. Měla jsem to fakt ošklivé už, scvrklou vysušenou pleť, že nade mnou kroutila hlavou, že ty vrásky by nemusely být tak vidět, kdybych to promastila a fakt zázrak.

Štembinka
Kecalka 162 příspěvků 25.02.18 15:10

@Verun83

Mýdla s masky z černého uhlí, různé gely čistě z aloe vera, mořských řas, jíly.. bylo toho za poslední dobu dost.. Teď mi pomáhá ten čaj jak jsem psala výše.. Pomáhal mi na pleť i když jsem ho pila, ale už tak mám rychlé spalování a při pití toho čaje jsem dost hubla, i když jsem mnohem víc jedla :D pak jsem někde vyčetla zkusit z čaje udělat masku.. ta pomáhá, ale jen chvilkově. Kosmetičku jsem zkoušela asi 2 roky zpět.. ale teda akorát mi přišlo, že mám vše rozrejpaný a nikdy se nic nehojilo.. tak mám od té doby strach, ale poslední 3 týdny sháním nějakou kosmetičku, tak sbírám různá doporučení od známých..

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >