Bepanthen senziderm krém

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mámaNel
Kecalka 102 příspěvků 2 inzeráty 19.02.18 22:32
Bepanthen sensiderm krém

Dobrý večer, máte někdo zkušenost s tímto krémem? Pomohl na ekzém?

Reklama

Reakce:

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2102 příspěvků 19.02.18 22:39

@mámaNel malej mel od tri mesicu atopak nedavala jsem nic do koupele a zacala pouzivat jen jen bioderma gel, zrusila avivaz a do roka to mel pryc mazala jsem dvakrat denne kdyz nemel atopak atopiderm a kdyz pak mel tak pres den atopiderm a pk n noc ten bepanthen a bepanthen i po bazenu a tuk tuk je pryc, ji vsechno a zatim se nevraci pokud nedam puncochace nebo neco umeleho.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15098 příspěvků 19.02.18 22:41

Ahoj,
jesti na klasický ekzem, to nevím. ale já ted řeším dorasované bradavky z kojení (od zoubků), ke kterým se přidalo zarudnutí, vysušení a podráždění bradavek. Zkoušela jsme i ten B. Senziderm, ze vzorečku. Oproti klasickému Bepanthenu je tekutější, Bep. je mastnější. Takže mě na ty prsa sedí víc obyčejný. Máš pocit, že ta podrážděná kůže je vysušená a potřebuje tuk, nebo spíš vodu? Zkus požádat pediatra o vzorečky…

mámaNel
Kecalka 102 příspěvků 2 inzeráty 19.02.18 22:54

@Vicky1 …Od biodermy mám dva krémy na atopický ekzém i ten mycí gel (olej) o žáden zázrak se nekonal. :-( Doktorka nám nakonec napsala mastičku s kortikoidy, ta samozřejmě pomohla. Teď preventivně mažu lipobasi ale ta taky úplně nepomáhá. Zkoušela jsem i mastičku s konopím od cutisHelp ta taky nezabrala. :-(

mámaNel
Kecalka 102 příspěvků 2 inzeráty 19.02.18 22:58

@pe-terka … Klasický bepanthen jsem taky používala na bradavky a na zadeček synovi s ním mám dobrou zkušenost. Zkusím se poptat na vzoreček toho sensiderm krému a vyzkoušíme ho.

zzpet
Kecalka 318 příspěvků 20.02.18 02:22

Rozhodně zkus - ono s tím ekzémem to je začarovaný, každýmu totiž zabírá něco jinýho a je potřeba přijít si na tu „svou“ péči metodou pokus-omyl. Mám bohaté zkušenosti, dvě děti atopici a nakonec každýmu pomáhá něco jinýho. Na jedno dítě zabírá perfektně bioderma, u druhýho nemá žádný výsledek, ale ten bepanthen sensiderm mu pomáhá skvěle.

Konnny
Ukecaná baba ;) 1725 příspěvků 20.02.18 06:34

Bepanthen senziderm používá manžel, dělá se mu už roky exém na obličeji. Na tuto mast jsme přišli sami a je to to jediné, co na 100% zabírá. Jak se maže, je úplně bez něj. Nesmí ale přestat, pak to zas vyleze.

zuza92
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 20.02.18 07:07

Nám třeba nezabíral, ale zabírala nám bioderma z řady atoderm, která zase nezabírala u vás. Takže bych klidně vyzkoušela :)

Lenca27
Ukecaná baba ;) 1286 příspěvků 20.02.18 09:53

Ja mam spatnou zkusenost, naopak to ekzem zhorsilo. Zkus Linolu Fett, ta zabrala okamzite, az jsem se divila.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Zdravotní stav Menzela se nezlepšuje, jaké změny provedla jeho žena Olga?

Kolem režiséra Jiřího Menzela (80) je opět rušno, podle dostupných informací... číst dále >

Rozkol v Herbáři, konec na Primě: Rybová bude na složenky vydělávat na Ulici!

Herečka Linda Rybová (42) se nikdy netajila tím, že seriály dělá pro peníze a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kiki a Viki se vrací k rodině. Děti do dětských domovů nepatří

Sestry Kiki a Viki se po několika letech stěhování po ubytovnách a... číst dále >

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Reklama