Reklama

Bepanthen senziderm krém

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mámaNel
Kecalka 116 příspěvků 10 inzerátů 19.02.18 22:32
Bepanthen sensiderm krém

Dobrý večer, máte někdo zkušenost s tímto krémem? Pomohl na ekzém?

Reklama

Reakce:

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2226 příspěvků 19.02.18 22:39

@mámaNel malej mel od tri mesicu atopak nedavala jsem nic do koupele a zacala pouzivat jen jen bioderma gel, zrusila avivaz a do roka to mel pryc mazala jsem dvakrat denne kdyz nemel atopak atopiderm a kdyz pak mel tak pres den atopiderm a pk n noc ten bepanthen a bepanthen i po bazenu a tuk tuk je pryc, ji vsechno a zatim se nevraci pokud nedam puncochace nebo neco umeleho.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15966 příspěvků 19.02.18 22:41

Ahoj,
jesti na klasický ekzem, to nevím. ale já ted řeším dorasované bradavky z kojení (od zoubků), ke kterým se přidalo zarudnutí, vysušení a podráždění bradavek. Zkoušela jsme i ten B. Senziderm, ze vzorečku. Oproti klasickému Bepanthenu je tekutější, Bep. je mastnější. Takže mě na ty prsa sedí víc obyčejný. Máš pocit, že ta podrážděná kůže je vysušená a potřebuje tuk, nebo spíš vodu? Zkus požádat pediatra o vzorečky…

mámaNel
Kecalka 116 příspěvků 10 inzerátů 19.02.18 22:54

@Vicky1 …Od biodermy mám dva krémy na atopický ekzém i ten mycí gel (olej) o žáden zázrak se nekonal. :-( Doktorka nám nakonec napsala mastičku s kortikoidy, ta samozřejmě pomohla. Teď preventivně mažu lipobasi ale ta taky úplně nepomáhá. Zkoušela jsem i mastičku s konopím od cutisHelp ta taky nezabrala. :-(

mámaNel
Kecalka 116 příspěvků 10 inzerátů 19.02.18 22:58

@pe-terka … Klasický bepanthen jsem taky používala na bradavky a na zadeček synovi s ním mám dobrou zkušenost. Zkusím se poptat na vzoreček toho sensiderm krému a vyzkoušíme ho.

zzpet
Kecalka 330 příspěvků 20.02.18 02:22

Rozhodně zkus - ono s tím ekzémem to je začarovaný, každýmu totiž zabírá něco jinýho a je potřeba přijít si na tu „svou“ péči metodou pokus-omyl. Mám bohaté zkušenosti, dvě děti atopici a nakonec každýmu pomáhá něco jinýho. Na jedno dítě zabírá perfektně bioderma, u druhýho nemá žádný výsledek, ale ten bepanthen sensiderm mu pomáhá skvěle.

Konnny
Ukecaná baba ;) 2053 příspěvků 20.02.18 06:34

Bepanthen senziderm používá manžel, dělá se mu už roky exém na obličeji. Na tuto mast jsme přišli sami a je to to jediné, co na 100% zabírá. Jak se maže, je úplně bez něj. Nesmí ale přestat, pak to zas vyleze.

zuza92
Zasloužilá kecalka 535 příspěvků 20.02.18 07:07

Nám třeba nezabíral, ale zabírala nám bioderma z řady atoderm, která zase nezabírala u vás. Takže bych klidně vyzkoušela :)

Lenca27
Ukecaná baba ;) 1312 příspěvků 20.02.18 09:53

Ja mam spatnou zkusenost, naopak to ekzem zhorsilo. Zkus Linolu Fett, ta zabrala okamzite, az jsem se divila.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >