Co poradit kamarádce ???

Anonymní
13.11.19 11:41

Co poradit kamarádce ???

Ahoj a dobrý den všem. Prosila bych o radu. Opravdu, jde o kamarádku. Hučím do ní, ale jet o prd platné…

Ona-32let, 4 léta holčička s přítelem (55let), jsou spolu od jejich 18.

Rok to táhne s mužem (40+), svobody, bezdětný, má práci, má koníčka…

A teď k problémů s rotačním se vidí párkrát do měsíce, někdy ani jednou. Dělí je asi 100km.
Kolikrát ji slíbil, že se uvidí a pak nic, kolikrát prý ani na otázku, kdy se uvidi nereaguje. Stěhování odkládá…jednou to mělo být na jaře, jednou na podzim, teď už po novém roce. Přitom když jsou spolu tak se prý chová skvělé, kolikrát si i během dne píšou SMS, kolikrát se prý, ani neozve… Přitom(a to vím zas já) o ní za jejími zády básní, básní i o malé.

Ale chová se jak… Ted mi kamarádka volala, že H…Pořád mluví, ale skutek utekl. Přitom ten její přítel doma se snaží, stará se, snaží se, aby se vztah napravil. A že prostě ona neví co dělat.

Už nevím jak ji poradit. Podle mého to s jít en objev nemyslí vážně. Doma je vztah pase, tak by měla hledat úplně jinde. Ale… Ona pořád toho nového obhajuje, jak na práci, jak se honí za penezma - o víkendy se věnuje koníčku, který mu vydělá peníze navíc…

Vaše rady???

Snad je to srozumitelné, jsem v autobuse a píšu narychlo

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

54101
13.11.19 11:46

Jaký stěhování?? jako že by se on stěhoval někam do nejistoty???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26866
13.11.19 11:48

40+, svobodný bezdětný? Dělí je 100km a občas nemá ani čas se ozvat?

Ale no táááák… zpět z obláčku na zem :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.11.19 11:48

Nevim kdo je rotacni, nevim kdo je H. Nevim kdo je kdo, kdo koho chce a kdo koho nechce 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.11.19 11:51

Ona k němu… Stěhovat, tak to mělo být.
Rotační - nevím co mi to tam skočilo. Mělo tam být s novým…

• Nahlásit
  • Citovat
13.11.19 11:52

Důvod stěhování? Kamarádka by se měla první rozejít asi se svým přítelem a potom někoho tahat k sobě a budovat nový vztah… Možná se milencovi ani nedivím, že se furt z toho vykecává když ví, že má tvá kamarádka doma přítele… Myslím si, že mu jde jen o chvilkové užívání…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.11.19 11:58

Ja to pochopila, chce asi holuba na strese a on ne a ne to s ni myslet vážně.

Hele, neplytvej silami, ja uz se kamaradkam naradila a hrach na stenu. Ona moc dobre vi, jak se veci maji. Jedne jsem uz naplno rekla, ze chlap, co zenu chce, vypada a chova se opravdu uuuuplne jinak, dokonce se se mnou prestala na cas bavit, protoze ona vi svy a karty mluvi jasně :roll: no, rok se s rokem sesel, JA SAMOZREJME MELA PRAVDU, ale nerikam ji to, jsem ji oporou a jsme zase kamaradky :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.11.19 12:04

@PaníKadrnožková Jj souhlas… A to, že se k ní chová hezky když jsou spolu… To asi musí, když si chce zase příště až se mu zachce užít… :think:. Chlap, kterej má opravdu o ženskou zájem se chová jinak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.11.19 12:05

Kamarádce jsem odepsala, píše mi totiž a přišlo mi od ní toto

Taky vidím, že je to pořád o hezkých řečech a plánování ale činy jsou tatam. Možná z praktických důvodu a kvůli malý, aby byla s tatou chce po svátcích..on má leden únor volno. V lednu dodělám zkoušky a když se nic nezmění, je mi to jasný

:zed: No holka je slepá a zamilovaná až moc

• Nahlásit
  • Citovat
1794
13.11.19 12:06

Moc nechápu. Ten její starej partner to ví, že se chce stěhovat za milencem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.11.19 12:08

@meduzka23 Ohledně toho sex… Spíš ona chce. A ne jednou, když se vidí :mrgreen: což on prý nedává. Nevidí se klidně i měsíc a on nic nenavrhne… Někdy ji k na otázku kdy se uvidi, neodpoví. Přitom za jejími zády basni-coz ne zvláštní. O ní i malé…

Prakticky spolu nebyli ani na dovolené, max 2dny v týdnu. 8o ale většinou je to o tom, že oba přijede, je tam den nebo ještě večer jede domů. Dává jí dárky, dává jí i někdy peníze…na benzín

• Nahlásit
  • Citovat
1794

A oni už spolu nic nemají a jen spolu bydlí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

@zuzikka ano

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.11.19 12:09

@zuzikka ano, už spolu nějaký čas nic nemají. Sice si to ještě vynucoval prý, ale ona už nemůže a je jí fyzické špatně. S tím skončil… Bydlí a fungují spolu. Dům je jeho

• Nahlásit
  • Citovat
1794
13.11.19 12:10
@Anonymní píše:
@zuzikka ano

Aha už to vidím, že doma pasé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...