Co pro děti na posílení imunity

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mysina
Kecalka 344 příspěvků 09.11.18 09:59
Co pro děti na posílení imunity

Ahoj. Máme doma osmiletou školačku a dvoutýdenní mimčo. Vzhledem k tomu, že se blíží období chřipek a nachlazení, chtěla bych starší dceři koupit nějaké vitamíny na podporu imunity, aby hned ze školy něco nepřinesla a nechytla to i malá. Máte vyzkoušené něco, co opravdu funguje a po čem děti nechytnou každý bacil? Osvědčilo se vám něco i pro dospělé? Předem díky za tipy.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
smurfka
Vesmírná mluvilka 30049 příspěvků 09.11.18 10:03

@Mysina
tak hlavně tyhle vitamíny - sirupy atd…je třeba brát minimálně tři měsíce než to začne mít nějaký účinek..Určitě ne tak, že vezme první lžičku a má super imunitu..Doporučuje se tedy začít brát už někdy v létě, aby to začlo cca září, říjen fungovat..
Jinak moje děti berou skoro celý rok, vit B. C a rybí tuk..a nemocní nejsou..Sem tam kašel, nebo menší rýma, ale nic vážného atb zatím neměli, horečky se vyhýbají..

Martassek
Kecalka 246 příspěvků 09.11.18 10:13

Nám se osvědčily probiotika (Biopron) a Imunoglukan, ale je to opravdu dlouhodobější záležitost, minimálně 3 měsíce.

Veru1987
Zasloužilá kecalka 891 příspěvků 09.11.18 10:39
@smurfka píše:
@Mysina
tak hlavně tyhle vitamíny - sirupy atd…je třeba brát minimálně tři měsíce než to začne mít nějaký účinek..Určitě ne tak, že vezme první lžičku a má super imunitu..Doporučuje se tedy začít brát už někdy v létě, aby to začlo cca září, říjen fungovat..
Jinak moje děti berou skoro celý rok, vit B. C a rybí tuk..a nemocní nejsou..Sem tam kašel, nebo menší rýma, ale nic vážného atb zatím neměli, horečky se vyhýbají..

Můžu se zeptat jaký berete rybí tuk? A je už od 2 let?

Rive
Ukecaná baba ;) 1131 příspěvků 09.11.18 10:43

Nám strašně pomohl Glucamedic komplex v tabletách, zabral i docela rychle, dcera bojovala s aftama a zanětem a tohle si myslím, že nám fakt pomohlo.

smurfka
Vesmírná mluvilka 30049 příspěvků 09.11.18 10:46
@Veru1987 píše:
Můžu se zeptat jaký berete rybí tuk? A je už od 2 let?

http://www.nutravita.cz/…ral-pomeranc ( je od tří let )
bereme tenhle..ale tahle firma má i rybí tuk od 6m..tak se můžeš podívat na něj..
vyzkoušela jsem i Mollers ale to mi děcka nechtěli a mě teda dost i smrděl po rybách..
tenhle je úžasný, žádná chuť ani smrad ryb..

mayecka
Ukecaná baba ;) 1236 příspěvků 09.11.18 10:51

Ahoj já dělám dětem obden cibulový sirup :mavam:

svatecnice
Kelišová 6024 příspěvků 09.11.18 13:45

@Mysina nám funguje imunoglukan

Keshi
Závislačka 2728 příspěvků 09.11.18 16:39

Mám dobrou zkušenost s Glukánkem, všeobecně glukany. Já je beru také.

TMana
Ukecaná baba ;) 1148 příspěvků 09.11.18 16:44

Na posílení imunity je nejúčinnější otužování, ale jestli chcete zbytečně vyhazovat peníze za syntetické vitamíny, je to také volba.

otec3deti
Povídálka 15 příspěvků 16.11.18 09:25

no u nás pomohl Balace Oil. původně jsme ho koupily na jiné problémy, který malý má, ale díky tomu, že je tam přírodní D3, tak v té kombinaci je to úžasné. Malý byl co 14 dní nemocný ,chronická rýma, problémy ve školce. už půl roku ani rýma. dáváme to i starším dětem a to samé a dokonce ani alergie nic. tak velká spokojenost. jen to chce užívat dlouhodoběji, aby se imunita nejen nakopla, ale i srovnala a urdržela. manželka je ráda, že nemusí být s dětmi doma.

vejilka
Závislačka 4725 příspěvků 16.11.18 09:48
@mayecka píše:
Ahoj já dělám dětem obden cibulový sirup :mavam:

Ty jo, cibulový sirup by mě nenapadl dávat preventivně, já dávám vždy jen na kašel. Dobrý tip

vejilka
Závislačka 4725 příspěvků 16.11.18 09:51
@TMana píše:
Na posílení imunity je nejúčinnější otužování, ale jestli chcete zbytečně vyhazovat peníze za syntetické vitamíny, je to také volba.

Já chodím s dítětem za každého počasí ven, koupu ve vlažnější vodě, musím říct, že je venku fakt dost, včetně ráno, když vypravuji do školky a jdeme pěšky. Přesto má rýmičky a kašel ze školky, s kterým tam jít nemůže :cert: Týden je tam, týden doma. Nemocný mi nebyl, dokud nenastoupil do školky

mayecka
Ukecaná baba ;) 1236 příspěvků 16.11.18 11:08

@vejilka dřív ho děti nechtěli tak jsem začala dávat víc cukru :oops: a jak ho bašti :lol: každopádně je to levnější a myslím že i zdravější varianta sirupu :srdce:

Květinka 3
Stálice 70 příspěvků 17.11.18 14:57

@mayecka Zdravím,,jak připravujete cibulový sirup?? Vyzkoušíme.Dekuji

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

„Situace v Německu je šílená, za vlastenectví se dám zavřít,“ říká zpěvák Landa

Když se řekne vlastenectví, velká spousta Čechů si vzpomene na jméno Daniela... číst dále >

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >