Co pro přítele na Vánoce 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mika110
Nováček 1 příspěvek 26.11.18 19:32
Co pro přítele na Vánoce 2018

Ahojky všichni,
jsem tu nová a chtěla bych se zeptat co kupujete přítelovi/manželovi k Vánocům. Potřebovala bych poradit. Já budu kupovat peněženku, trenky :D a doplňky stravy na cvičení. Ale nevím co dál. :) Díky za odpovědi a krásný zbytek dne.

Reakce:
Kaileee
Kecalka 450 příspěvků 26.11.18 19:34

knihy, poukaz do barbershopu a spoustu dalších kravin

Lucinkamalickata
Nováček 6 příspěvků 26.11.18 19:39

Sice ne pro přitele, ale pro tatínka hodinky a poukaz na čištění interiéru auta :D

Jeess
Kecalka 307 příspěvků 26.11.18 19:39

Ahoj.Mám doma kutila takže věci do dílny.....různý šroubováky,tavná pistole,velká sešívačka,štít ke svářečce…a pak nějaký měkký drobnosti a drogerie :lol:

NikysekR
Extra třída :D 10377 příspěvků 12 inzerátů 26.11.18 19:40

Loni jsem mu koupila herní konzoli (na odreagování po večerech) plus nějaké drobnosti, např. funkční triko a mikynu. Letos uvažuju, že nám koupím víkend v pivních lázních, dlouho jsme nikde nebyli.
A dostane poukaz na sportovní potřeby.

Serpentini
Zasloužilá kecalka 899 příspěvků 26.11.18 19:50

Tak já za ty roky nakoupila - poukaz na únikovku (The Chamber - mělo to úspěch), poukaz do Freak House, poukaz na skok padákem, poukaz do Špindlu na ten Yellow point nebo jak se to jmenuje. Potom sako, trenky, voňavku od Huga Bosse, knížky. Letos nepovím co dostane :mrgreen:

nozu
Extra třída :D 11758 příspěvků 26.11.18 20:07

manžel si s předstihem koupil hru Battelfield V. Kouknu ještě po nějaké knížce nebo tričku, aby měl něco pod stromečkem. My dáváme dárky primárně dětem, sobě si kupujeme průběžně, co potřebujeme nebo se nám líbí. Nepotřebujeme k tomu vánoce.

Kelsey
Hvězda diskuse 44903 příspěvků 26.11.18 20:16

Mi vcera rano muz ukazal, ze by chtel na cesty do prace reprak JBL charge 3, tak uz je objednany i obal k nemu.
A doma uz mam schovanou penezenku.
Trosku prekvapil, chtela jsem kupovat jiny darek, ale usnadnil mi to, ze rekl tohle bych si pral. Hned jsem to nasla na netu a objednala, zaplatila. Koncem tydne bude doma.
Rekla jsem mu, ze pockame az na vyprodej po svatcich, takze nebude cekat, ze ho opravdu dostane.

Janita3
Zasloužilá kecalka 951 příspěvků 26.11.18 20:56

Holky už tu hodně napsaly :lol: U nás frčí zažitky ze Slevomatu. Hodně taky měkouši, máme oblíbený metalový e-shop :pankac: Ju a jen taková blbůstka, letos pro manžela nechám na vyrobit půllitr s pískováním. Napsal si Ježíškovi, že by ho chtěl do naší oblíbené hospůdky :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura píše o magii: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >